Szukam piosenki

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Hej, dziś na siłowni, nie wiem na jakiej stacji ani o której godzinie, ale leciała taka piosenka i tam taki młody mężczyzna śpiewał o dosyć aksamitnym głosie coś w stylu: "nananana no matter what you say nananananana coś tam coś tam coś" i to był taki chwytliwy w miarę wolny refren. To chyba jest nowa piosenka. Chyba była w niej gitara.

EDIT: z tym, że to "no matter what you say" to też moja wyobraźnia, bo nie mam pojęcia co on tam śpiewał, ale tak mi się wdaje :D.
 
Hej, dziś na siłowni, nie wiem na jakiej stacji ani o której godzinie, ale leciała taka piosenka i tam taki młody mężczyzna śpiewał o dosyć aksamitnym głosie coś w stylu: "nananana no matter what you say nananananana coś tam coś tam coś" i to był taki chwytliwy w miarę wolny refren. To chyba jest nowa piosenka. Chyba była w niej gitara.

EDIT: z tym, że to "no matter what you say" to też moja wyobraźnia, bo nie mam pojęcia co on tam śpiewał, ale tak mi się wdaje :D.
cos wiecej moze, slucham radia w samochodzie czesto leca te same kawalki praktycznie wszedzie wiec pewnie slyszalem
 
Hej, dziś na siłowni, nie wiem na jakiej stacji ani o której godzinie, ale leciała taka piosenka i tam taki młody mężczyzna śpiewał o dosyć aksamitnym głosie coś w stylu: "nananana no matter what you say nananananana coś tam coś tam coś" i to był taki chwytliwy w miarę wolny refren. To chyba jest nowa piosenka. Chyba była w niej gitara.

EDIT: z tym, że to "no matter what you say" to też moja wyobraźnia, bo nie mam pojęcia co on tam śpiewał, ale tak mi się wdaje :D.
Nie wiem o jaką nute chodzi, ale może chciałbyś posłuchać Zenka?
 
cos wiecej moze

Jego głos był bardzo melodyjny, zapewne potraktowany autotune. To spokojna i melancholinja piosenka pewnie o kobiecie. Nuta jest spokojna, ale melodyjna, to właściwie ona robi kawałek. Leci jakoś tak: nananananana NANANANANANAANNA nanananan NANA - czyli najpierw wolno potem jest akcent na NANANANNA, znowu wolno i NANA.
 
Jego głos był bardzo melodyjny, zapewne potraktowany autotune. To spokojna i melancholinja piosenka pewnie o kobiecie. Nuta jest spokojna, ale melodyjna, to właściwie ona robi kawałek. Leci jakoś tak: nananananana NANANANANANAANNA nanananan NANA - czyli najpierw wolno potem jest akcent na NANANANNA, znowu wolno i NANA.
images
 
Jego głos był bardzo melodyjny, zapewne potraktowany autotune. To spokojna i melancholinja piosenka pewnie o kobiecie. Nuta jest spokojna, ale melodyjna, to właściwie ona robi kawałek. Leci jakoś tak: nananananana NANANANANANAANNA nanananan NANA - czyli najpierw wolno potem jest akcent na NANANANNA, znowu wolno i NANA.
masz :lol:
 
@Cloud
A jaki to rodzaj muzyki byl? Klubowej troche moze, rockowej? No cos takiego to chyba pamietasz?
 
@Cloud
A jaki to rodzaj muzyki byl? Klubowej troche moze, rockowej? No cos takiego to chyba pamietasz?

No to był taki typowy shit co leci w tych ESKACH czy RMF'FM. Zwykła spokojna muzyka z wolno śpiewającym (ale nie za wolno) kolesiem o melodyjnym głosie. Taka, pewnie o miłości. Taki styl jak to:


Nie wiem co to za gatunek.
 
Delikatniejszy głos. Zapewne białego człowieka i była gitara, no i podkład też delikatniejszy i spokojniejszy.
 
"nananana no matter what you say nananananana coś tam coś tam coś" - to musi być to tak na moje ucho:

U mnie na siłowni też leci w koło
 
Moze toto ? Obczaj Ed Sheeran na YT.Pewnie to jeden z kawałków tego przeszczepa.



hahah, przeszczepsziran ma aksamitny głos, może podpasuje. nie zdziwię się jak to będzie ten hit RUDE. btw, Weeknd na propsie, szczególnie the heels i can't feel my face.

@pikalinop mnie uprzedził. btw, nie chcesz wrócić do nicku "Barnaba"?
 
Panowie ZNALAZŁEM! Teraz dopasujcie to do moich wskazówek, IDEALNIE naprowadzałem. Nikt nie wygrywa piwa :D. Przeszukałem "co było grane" w stacjach, które grają w Małopolsce.

 
Back
Top