Szukam piosenki

btw, Weeknd na propsie, szczególnie the heels i can't feel my face.

Ta nowa plyta moze byc.Jednak nad poziom z ,,House of Baloons'' raczej się już nie wzbije.
Ciężko to katowałem.
Za mało mroku,dragów i ciężkich zlotów jak dla mnie.Komercja sie wkrada.

BTW Co za muzę u was na chamowniach grają to nie mam pytań.
U mnie jakieś ciężkie hausy pompujo, a w słuchawkach RROOOOTSSS BLADYY ROOOTSSS i ICH WILL.
Nie bedzie przyrostuf, ani fat nie bedzie leciał. U was.
Powiedziałem.

:lol:
 
BTW Co za muzę u was na chamowniach grają to nie mam pytań.

Ja właśnie chodzę do normalnej siłowni, czyli do takiej do której chodzą też dziewczyny :crazy: a nie chamowni... U NAS LECĄ TAKIE PIOSENKI :lol:.
 
Ja właśnie chodzę do normalnej siłowni, czyli do takiej do której chodzą też dziewczyny :crazy: a nie chamowni... U NAS LECĄ TAKIE PIOSENKI :lol:.

Ja też mam samiczki tam.Na techniko się nie znam, ale to co tam leci to ma werwę w sobie.
A to u was to mi się kojarzy tak
80s.jpg
 
Ja właśnie chodzę do normalnej siłowni, czyli do takiej do której chodzą też dziewczyny :crazy: a nie chamowni... U NAS LECĄ TAKIE PIOSENKI :lol:.
to taki chillstep Cloud jakbyś szukał więcej takiego czegoś, wpiszesz chillout/chillstep i dużo kompilacji takich jest. :) swoją drogą do treningu lipa!

u nas na Pure ostatnio odpalili (mieli jakiś dziwny dzień chyba) Queen i Don't stop me now... MOC. jak kupiłem sobie słuchawki na bt to już latam tylko z nimi.

@herrflick yup, ogólnie nie mogłem go znieść, ale strasznie mnie wkręciło jakoś ostatnio.

 
I ja z chęcią zapytam.
1. Coś z tego max tamtego roku rapowo-dyskotekowa muzyka stawiam,ze murzyna.
2. Rapowy klasyk,zawsze go szukałem,dzwięk w tle zawsze kojarzył mi się z zarzynaną świnią.
 
A co do szukania piosenek, to jakie polecacie kanały z youtube, które gromadzą nowości najlepiej z gatunku techno, muzyki klubowej, dubstep itd.
Zbieram sobie takie i robię odsłuch nowości co jakiś czas :D Aktualnie mam większość kanałów wytwórni muzycznych rapu i tylko kilka wspomnianych wyżej.
 
I ja z chęcią zapytam.
1. Coś z tego max tamtego roku rapowo-dyskotekowa muzyka stawiam,ze murzyna.
2. Rapowy klasyk,zawsze go szukałem,dzwięk w tle zawsze kojarzył mi się z zarzynaną świnią.
Może coś z Cypress Hill?
np to:
 
To i ja dam zagadke. Jakos ze 2 dni temu slyszalem piosenke albo w eska tv albo 4fun. Kompletnie nie pamietam slow jakie tam byly nawet nie wiem czy byla po ang, wydaje mi sie, ze nie. Na pewno nie po Polsku. Ale wiem, ze w teledysku bylo kilku gosci. Chyba 2 spiewalo, jeden spiewajac na pewno byl ubrany w czerwony dres (spodnie + gora). Wydaje mi sie, ze jechali tez samochodem typu buggy. Nuta raczej nowa
 
To i ja dam zagadke. Jakos ze 2 dni temu slyszalem piosenke albo w eska tv albo 4fun. Kompletnie nie pamietam slow jakie tam byly nawet nie wiem czy byla po ang, wydaje mi sie, ze nie. Na pewno nie po Polsku. Ale wiem, ze w teledysku bylo kilku gosci. Chyba 2 spiewalo, jeden spiewajac na pewno byl ubrany w czerwony dres (spodnie + gora). Wydaje mi sie, ze jechali tez samochodem typu buggy. Nuta raczej nowa
 
Szukam piosenki z tego filmu:



Ona jest nieco podobna do tej muzy do której Brazylijczycy wchodzą na KSW, wiecie te "tetere re te tetere re te, kokokoko" - i w związku z tym, macie tytuł też tego co zanuciłem?
 
Szukam piosenki z tego filmu:



Ona jest nieco podobna do tej muzy do której Brazylijczycy wchodzą na KSW, wiecie te "tetere re te tetere re te, kokokoko" - i w związku z tym, macie tytuł też tego co zanuciłem?
ta pod koniec filmu? Gustavo Lima ballada
 
Lubię czasami tak sobie poszukać, ale tutaj odpadam :crazy:
Na YT pełno osób się pyta o tą nutke, ale nikt nie potrafi odpowiedzieć. Może jest to kawałek specjalnie zrobiony pod tą zapowiedź?
Wątpię, żeby było tylko pod produkcje. To jest pewnie jakiś niszowy zespół i trzeba by było się zwrócić do tego kto to stworzył. Zdarzało mi się tak robić. Czasem warto
 
Wątpię, żeby było tylko pod produkcje. To jest pewnie jakiś niszowy zespół i trzeba by było się zwrócić do tego kto to stworzył. Zdarzało mi się tak robić. Czasem warto
Też raczej w to wątpię, ale możliwość zawsze jest. Ogólnie dziwne, że aż tyle osób w komentarzach na YouTube się o to pyta i nikt nie potrafi odpowiedzieć.
 
Back
Top