Szpachlowanie, szalety i inne - temat mahonka

Status
Not open for further replies.
właśnie widziałem w pure potencjalnego chłopaka dla mahonki. Dawid O. jest w sztosie, moze Kowalik mu jakas walkę załatwi? ;)
 
Nie żal się, że ćwiczysz w pure, gdzie jest opierdol za rzuceniem hantlem z wysokości 10cm :D
 
Mahonek, serio się przejmujesz sie tymi wszystkimi komentarzami? Nie warto. Małolaty zazdroszczą i tyle.

Rób swoje, stajesz się moim idolem. Jestem z Tobą.
 
JA PIERDOLE, HAHA

DZIEKI ZA TEN TEMAT CHLOPAKY, MYLILEM SIE - GENIUSZ PLAN.
 
Macie na pocieszenie podchmielonego naczelnego :P Dopiero teraz otrzymałem to foto, nie kojarzę ;o

6500f91720089ae2gen.png
 
Czasami jest niezły ubaw jak się ogląda na drugi dzień jakiś filmik z melanżu. :D
 
Ale obawiam się, że w jego slangu "grać w gałę" może znaczyć zupełnie co innego niż u innych.
 
ponad 12 i pół tysiąca wyświetleń. będzie temat roku o ile Adi aka Denzel aka Mahoń będzie regularnie się udzielał.
 
ponad 12 i pół tysiąca wyświetleń. będzie temat roku o ile Adi aka Denzel aka Mahoń będzie regularnie się udzielał.

dokladnie, ELEGANCKO JEST, FORUM O MEMEJ, WIEDZA I INFO WRE, DOKLADAM CEGIELKE DO TEGO WIELKIEGO PRZEDSIEWZIECIA. <3

#hpdlauposledzonych #pocopisaczsensem
 
Ależ mnie dopadła życiowa rozkmina. Jak myślicie mahon jest tak upośledzony jak jego znajomi, czy jego znajomi są tak upośledzeni jak on? WPISUJCIE MIASTA!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top