Szpachlowanie, szalety i inne - temat mahonka

Status
Not open for further replies.
Mam nadzieję, że jak Mahon wrzuci fotkę to reszta ciekawskich nie będzie się wstydzić wrzucić swojej, żeby udowodnić że samu się nie opierdalają przed kompem z kubełkiem KFC. :p
 
Mam nadzieję, że jak Mahon wrzuci fotkę to reszta ciekawskich nie będzie się wstydzić wrzucić swojej, żeby udowodnić że samu się nie opierdalają przed kompem z kubełkiem KFC. :p
roznica jest taka, ze nikt z nas sie nie zarzeka jaki to on nie jest fifarafa do przodu
 
Macie kostke i dajcie mu w spokoju gąski wyrywać.


kostka_bruk.jpg
 
Taki zły temat, taki brzydki i wstrętny, a pewnie w niego jako pierwszy klikacie po wejściu na cohones. :D

ja nie krytykuje (juz, lol), jedynie sens jego powstania moze wytlumaczyc najlepiej zalozyciel, czyz nie? @mahonek CZEKAMY.
 
@baju
Ten temat to był też po części mój pomysł, dlatego daję sobie moralne prawo wypowiadać się w tej sprawie. ;) Jak widać "szalety..." były strzałem w dziesiątkę. Sam tu wpadam regularnie - komentowanie jest ponad moje siły - ale czytam i poprawiam sobie humor. :)
 
foty dzisiaj nie będzie. operacja się komplikuje. #pewneinfo
070488aed941e5a7b8a3c25fd4230c4f.jpg
ja prdl,jezeli ta fota to nie fejk to jakiego trzeba miec jebca w glowie zeby zrobic sobie imitacje kostki na brzuchu(tak u mnie w okolicy tez sie uzywa tego okreslenia i nikt sie z tego nie smieje ;) ) Gosciu z tej fotki po miesiacu srednio intensywnych cwiczen plus dieta i to wcale nie jakas drakonska mialby to samo brak slow po prostu,to samo tyczy sie implantow np klaty<facepalm>Jedyne implanty jakie moge zrozumiec to cycki(oczywiscie u panienek :)) bo tu sie jednak nic nie da zrobic;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top