Szpachlowanie, szalety i inne - temat mahonka

Status
Not open for further replies.
20? Po poziomie wypowiedzi sadzilem, ze Mahonek to maks 16 latek. W takim ukladzie trzeba wspolczuc, nie wolno sie smiac.
 
Pany, co myślicie, będzie zabijanka o bilety na ksw w Poznaniu ? zobowiązałem się na zakup 5 sztuk i pozapraszałem ludzi : ) mam nadzieję, że nie wyjdę na Kopaczową : D
A myslales jaki bedzie wstyd jak podbije do Ciebie mahoń i zagai "co tam kolego?"
Idz sam ;)
 
jakby podbił to nie widzę problemu : D nie wykluczam : ) lepe wypłacę na 100 % : D
To zes Chopie zaszalal bo chyba nie wiesz jakie konsekwencje odczujesz po tym jak zobaczysz ze ktos pokazal Ci irokeza. Tym bardziej jak malolat pokaze swoja kosteczke!
 
Jutro na tej bibce będę grał pierwsze skrzypce :D

33295702601401032960.png
 
Inaczej dwa liście, jeden parkowy i do domu
kot sie podlizuje, uczulony jestem na koty : D jak mahonek będę na ksw to schabowy ma być, podpowiem ci że żelazko możesz pożyczyć od szatniarki : D mahonek stoisz tam gdzie zomo ? dla pewności pytanie : D
 
Dostalem koszulke. A na niej wisienki. A Mama sie pyta o co chodzi. To mowie - zjedz to zobaczyszm
ja ja ja ja jaaaaaaazdaaaaaaaaa

Weź pigułkę!!

kot sie podlizuje, uczulony jestem na koty : D jak mahonek będę na ksw to schabowy ma być, podpowiem ci że żelazko możesz pożyczyć od szatniarki : D mahonek stoisz tam gdzie zomo ? dla pewności pytanie : D

Liść parkowy :)
Ja gdzieś tam będę blisko klateczki, ogólnie się zgadamy .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top