Szpachlowanie, szalety i inne - temat mahonka

Status
Not open for further replies.
widzę, że dałeś się omamić... Nie jestem zadowolony z tego tematu i jak się zmieniłeś ...
tumblr_mtlxh5g8uX1sicctoo1_400.gif

crying.gif
 
Nie wiem gdzie to napisać, napisze tu, żeby nie było kontrowersji...

Klientka od sylwka napalona wypisuje, tu część rozmowy z bratową:

- Dawaj na balety, spiknę Cie z Karolem
-- Z Adrianem to chętnie :D
- ....

No i wszędzie obwieszcza, że jej się podoba, jakieś fotki z podpisami typu:

Czasem spotykamy kogoś i potem chcemy go spotykać codziennie.

Kochamy tych,którzy nas ignorują ignorujemy tych, którzy nas kochają!


Mnie już to męczy, jak powiedzieć dziewczynie wprost, że nie szukam dziewczyny na stałe Dobre serce mam i nie chce Jej pojechać.
 
Nie wiem gdzie to napisać, napisze tu, żeby nie było kontrowersji...

Klientka od sylwka napalona wypisuje, tu część rozmowy z bratową:

- Dawaj na balety, spiknę Cie z Karolem
-- Z Adrianem to chętnie :D
- ....

No i wszędzie obwieszcza, że jej się podoba, jakieś fotki z podpisami typu:

Czasem spotykamy kogoś i potem chcemy go spotykać codziennie.

Kochamy tych,którzy nas ignorują ignorujemy tych, którzy nas kochają!


Mnie już to męczy, jak powiedzieć dziewczynie wprost, że nie szukam dziewczyny na stałe Dobre serce mam i nie chce Jej pojechać.
Ty to system rozwalasz, jak nie "gupie" sprawy, to takie trudne ci wychodzą. Porozmawiaj z nią szczerze, najlepiej spotkaj się z nią i wtedy powiedz wszystko delikatnie.
 
Last edited by a moderator:
Nie wiem gdzie to napisać, napisze tu, żeby nie było kontrowersji...

Klientka od sylwka napalona wypisuje, tu część rozmowy z bratową:

- Dawaj na balety, spiknę Cie z Karolem
-- Z Adrianem to chętnie :D
- ....

No i wszędzie obwieszcza, że jej się podoba, jakieś fotki z podpisami typu:

Czasem spotykamy kogoś i potem chcemy go spotykać codziennie.

Kochamy tych,którzy nas ignorują ignorujemy tych, którzy nas kochają!


Mnie już to męczy, jak powiedzieć dziewczynie wprost, że nie szukam dziewczyny na stałe Dobre serce mam i nie chce Jej pojechać.
pokaż jej "Irokeza". Może zaczai o co loto...
 
Nie wiem gdzie to napisać, napisze tu, żeby nie było kontrowersji...

Klientka od sylwka napalona wypisuje, tu część rozmowy z bratową:

- Dawaj na balety, spiknę Cie z Karolem
-- Z Adrianem to chętnie :D
- ....

No i wszędzie obwieszcza, że jej się podoba, jakieś fotki z podpisami typu:

Czasem spotykamy kogoś i potem chcemy go spotykać codziennie.

Kochamy tych,którzy nas ignorują ignorujemy tych, którzy nas kochają!


Mnie już to męczy, jak powiedzieć dziewczynie wprost, że nie szukam dziewczyny na stałe Dobre serce mam i nie chce Jej pojechać.

sam sobie poradziles, kluczem jest slowo "wprost"
ja pierdykam, wszyscy teraz chca wszystko robic przez fb, chcialoby sie wrzucic jedna nute na te okolicznosc
 
@mahonek
może też wstaw fotkę z jakimś podpisem w stylu 'Czasem spotykamy kogoś i potem nie chcemy go spotykać codziennie.' ? Najlepiej z ksw jakąś. Widać, że to rozgarnięta dziewczyna, więc powinna zrozumieć.
 
Nie chce dziewczyny na starcie jechać... Ale musze coś z tym zrobić bo w sobotę idę na 18 i może tak być, że Ona też będzie i wtedy zacznie się kino Bollywood :(
 
@mahonek przecież to powinna być dla Ciebie łatwa sprawa. Wyrwiesz inną foczke, taką przynajmniej 800/listwe tak żeby tamta to widziała. Jak sama nie zrozumie to jej pokaż Irokeza i szalet trwa nadal. ^^
 
@mahonek przecież to powinna być dla Ciebie łatwa sprawa. Wyrwiesz inną foczke, taką przynajmniej 800/listwe tak żeby tamta to widziała. Jak sama nie zrozumie to jej pokaż Irokeza i szalet trwa nadal. ^^

Inną to tak bo ma być 12:20 na korzyść foczek, jeszcze od sali do domu mam 300 metrów ^^ Tamta tylko problematyczna.
 
Uuuu to jak mama wpadnie i zobaczy jak traktujesz kobiety przedmiotowo, to bedzie szlaban na cohones i jak my sie dowiemy o dalszych wydarzeniach?
 
Tak w ogóle dzisiaj coś robicie? Jutro dzień wolny :)

HP mi zablokowali, super...
 
Skoro forum jest już cenzurowane do przesady i odłączyliście mi HP to proszę usuwać wpisy z HP, które mnie obrażają i nie mogę na nie odpowiedzieć. Proszę to cenzurować.
 
akurat tak się mahonek składa, że nie jesteś tak popularny jakby mogło ci się zdawać :D regularnie odwiedzam hyde park i po tym jak dostałeś bana na ten temat nie zauważyłem żeby cię ktoś w jakikolwiek sposób wspominał w tym temacie:D
 
Skoro forum jest już cenzurowane do przesady i odłączyliście mi HP to proszę usuwać wpisy z HP, które mnie obrażają i nie mogę na nie odpowiedzieć. Proszę to cenzurować.
14127594802923.jpeg
 
Skoro forum jest już cenzurowane do przesady i odłączyliście mi HP to proszę usuwać wpisy z HP, które mnie obrażają i nie mogę na nie odpowiedzieć. Proszę to cenzurować

Masz rację. Jeśli ktoś będzie chciał o Tobie lub do Ciebie coś napisać, to będziemy przenosić tu wpisy.
 
Czy tu można sobie dworować z Mahonka, czy planowana jest powolna eutanazja? :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top