Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Nie, chodzi o to gdzie ktoś nauczył się MMA. Np zawodnicy czeczeńscy trenowali u siebie często zapasy, a mma uczyli się u nas i dlatego są w naszym rangikngu.
 
Jesli wiecie cos na temat dostepnosci gal UFC u naszych wschodnich sasiadow i generalnie popularnosci tej organizacji za nasza wschodnia granica to chetnie bym sie czegos dowiedzial na ten temat.
 
A co uważacie o aktywnej pracy z plecow Rajcica ktory celowo na plecach ladawal. Czy mozna w ten sposob wypunktowac runde czy sedziowie patrz i wylacznie na to kto jest z gory ?
 
To zależy, kiedy faktycznie Rajacica szedł po skończenia jak w trzeciej odsłonie, wtedy u mnie wygrał rundę. Jednak w pierwszej głównie jednak kleił do siebie Wolańskiego, dlatego tę rundę moim zdaniem przegrał. Niestety drugiej nie widziałem w całości.



Abstrachując od konkretnej walki, oczywiście że można rundę z pleców wygrać. kiedy to zawodnik z dołu zagraża rywalowi poddaniami, a ten z góry tylko się przed nimi broni to runda powinna być oceniania dla tego na plecach.
 
Dzięki za odpowiedź.



Muszę jeszcze raz w takim razie obejrzeć walkę . Bo było widać że Rajacic wyraźnie dążył cały czas do parteru nawet na plecy.
 
ja mam pytanie o Piotrka Hallmana, jak zamierza on się przygotowywać do kolejnych walk, skoro odszedł od Jakubowskiego, a wiadomo, że gdzieś w PL musi trenować bo cały czas w stanach nie siedzi (chyba). Jak to wygląda, wie ktoś?
 
@Mayhem, na konfie po UFC Piotrek mówił, że bardzo by chciał do kolejnych walk przygotowywać się również w MMA LAB, więc pewnie chodzi o to. Do ostatniej walki tam właśnie zrobił całe przygotowania więc teraz może być podobnie.
 
Ale Piotrek chyba nie odzszedł od Jakubka. Po prostu poleciał na obóz przygotowawczy do MMA Lab co mu chyba dobrze zrobiło. Raz że Piotrek raczej by nie chciał sobie tak spalić świetnego klubu , dwa raczej Piotrek nie wygląda na takiego skurwiela co nagle ma na wyjebce. Z tego co kojarze z materiałow przed 1 walką i samego wyjzadu to ma on bardzo dobry kontakt z trenerem . Nie wiem wogóle skąd takie info.
 
cRe



ale przecież zawodnicy nie siedzą w domu przez ten okres gdy są na roztrenowaniu tylko też coś robią jakieś treningi prawda?



po walce odpoczynek, ale od odpoczynku do campu w USA troche czasu mija i mnie ciekawi co on robi przez ten czas.
 
@Mayhem, no tak. ALe to co napisałem to miał na myśli redaktor w wywiadzie który pewnie oglądałeś przed zadaniem pytania.
 
Czuje się lekko zażenowany że nie ma żadnych zapowiedzi co do PROMMACU / FEN takich specjalnych jak to jest robione przed KSW, ale rozumiem - jak na razie jeszcze małe zainteresowanie tymi galami wśród Cohones, bez spiny :P


Ale mam nadzieje ze juz wkrotce PROMMAC bedzie sprzedawal duze hale w Polsce i "szklana szczeka" zainteresuje sie bardziej tym tematem.
 
W ostatniej szczęce były zapowiedzi gal na 2 tygodnie łącznie z FEN i PROMMAC



Szcząka dzisiaj?
 
Kiedy będzie szczeka? Dzisiaj? Wiem, że materiału jest sporo, a pytam, bo czeka mnie jutro dłuższa.podróż w skm... ;)
 
Dobre wrażenie zrobił na mnie, gdy gale ogladałem ze znajomymi, taki młody zawodnik-Matthews się nazywał. I tu jestem ciekawy zdania uczestników audycji o karierze młodzika. Skoro szczeka o polnocy, to moze jeszcze zdzycie dogadac i o tym. To jest naprawde efektowny zawodnik i to bedzie moj ulubiony zawodnik jak Henderson odejdzie na emeryture
 
SS jakoś tak niedługo czy jakoś tak później? :) bo jakoś tak nie wiem czy mam iść spać
 
Back
Top