Szklana Szczęka - pytania, propozycje

@ Bulinho wiem, że Myszę z Rózalem rodzieliła rożnica zdań, mówił o tym w którymś wywiadzie ale nie pamiętam, ale gdzie trenuje też przyłączam się do tego pytania :)
 
@Piskorz


Opinia Różala nt. walk kobiet to pierwszy powód "rozstania", jaki mi się nasunął po jego wypowiedzi. No nic, czekam na odpowiedź od redakcji
 
Pytanie o kobiety - czy w związku z tym co Kawulski powiedział finał odbędzie się na następnej gali? I gdzie teraz Mysza trenuje (bo z Różalem już nie jest)...



Czy Bońkowska i Suska, Raszewska (?) pojawią się jeszcze na KSW? Czy zwyciężczyni podobnie jak Janek i Mamed będą obijać zawodniczki zza granicy, czy będziemy budować polską dywizję? [kiedy MMARocks zrobi ranking kobiet]?



Kułak - skąd taka słaba dyspozycja? Kiedy mu to kolano poleciało? Czy możliwa jest walka z Chmielewskim?



Mańkowski i Kornik - czy są w stanie po jakimś czasie pokonać oponentów z tej gali?



Czy słowa Materli i Grove'a (mniej zauważone) będą miały negatywny wydźwięk dla KSW i polskiego MMA?



Angielski Borka? Czy ta kwestia wygląda podobnie do Kasty, czy jego jest gorszy? Czy Cohones przesadza???



Wiadomo coś już nt transmisji z Londynu?



Melvin dla Materli czy nadal dla Mameda? A może się uda Drwala namówić?
 
Kto teraz dla Piotrka Strusa, wybierając kogoś zakontraktowanego wcześniej przez KSW??



Ma jakieś Piotrek szanse z Horwich'em??
 
W wywiadzie po 21 Michal zadeklarowal, ze przyjmie oferte UFC jesli taka padnie. Ilu i jakich przeciwnikow musi pokonac aby Silva zaproponowal mu takie same warunki jak Mamedowi ? Ponadto w wywiadzie dla WP Cipek wspomnial o zainreresowaniu ze strony szwedzkiej i mniejszej amerykanskiej federacji, jakie organizacje mogl miec na mysli, Superior Challenge i Bellator ?
 
Pytanie do Venoma: czy dobrze zauważyłem, ze każda walkę punktowales z innego miejsca koło ringu ? Wydaje mi sie to ciekawe , bo na KSW 18 spędziłes chyba cała galę na tym samym stanowisku?
 
raczej mniejszej niż bellator,jest tego troche w usa.Mam nadzieje że chodzi o organizacje sefo ;)
 
Przerwanie Bagiego w walce Horwich/Martin. Na moje oko szybkie, ale z uwagi na stan zdrowia Martina zupełnie uzasadnione. Nie zastanawia mnie fakt, że kwestia szybkiego przerwania przeszła bez echa wśród komentarzy. Interesuje mnie natomiast czy Bagi informował Martina, że nie da mu zbyt wiele czasu przy G&P, czy może zawodnik sam prosił o to przed walką, czy po prostu tak wyszło. Wiadomo Wam coś na ten temat?
 
Przecież wyraźnie było widać i słychać że Bagi kilkakrotnie krzyczał "fight back" co pozostawało bez reakcji.
 
Od zajęcia pozycji do przerwania minęło 8 sekund, ale rzeczywiście, gdy Bagi zaczął krzyczeć "defense" to Martin jedynie zakrył głowę jasno dając do zrozumienia, że nie ma więcej sił.



Interesuje mnie jednak czy przed walką na lini sędzia - obóz zawodnika była jakaś szczególna interakcja.
 
Chciałbym się dowiedzieć, jakie jest zdanie redakcji na temat ewentualnego zestawienia Horwich vs Strus. Chodzi mi głównie o to, czy według was nie jest za wcześnie dla Piotrka na tego typu przeciwnika(wiadomo, specjalista od BJJ może być bardzo niewygodny dla preferującego stójke naszego młodego talentu)? W ogóle co sądzicie o przedłużeniu kontraktu z Mattem? Warto?
 
Horwichowi się umowa skończyła. Czy K&L przedłużą ją?



Co jeśli Irokez zwakuje teraz pas wagi lekkiej?
 
Czy redakcja ma w planach zmianę patrona i loga SzSz z Arlovskiego na Wallace'a ?



Jaka jest opinia Redakcji o obecnym kształcie wagi ciężkiej (bo o dywizji to chyba nie ma mowy) w KSW ? Czy obecny kształt gdzie kariery idą różnymi torami, Różal ma osobnych rywali, Pudzian i Waluś idą zupełnie innymi torami i są zestawiani z ludźmi którzy mają w KSW bilans 0-0. Bedorf jest konfrontowany z "najlepszymi sportowo", zmierza po pas ale co jak z róznych powodów wypadnie V.O.? O co w tym chodzi :) ?



ps. wiem że wcześnie ale czy na debiut Nastuli szykują kogoś bez przeszłości w KSW, czy kogoś z zakontraktowanych?
 
mamed powiedzial chyba w wywiadzie z tidzejem, ze chce wrocic do czeczenii na 2-3 tyg i potem od razu wraca do treningu- myslicie, ze chce gdzies zawalczyc przed czerwcowym ksw?



ew. czy gdyby ufc zaproponowalo mu teraz troche wiecej $ to by sie zgodzil? (nie pamietam jaka byla kwota do zaakceptowania przez niego, za która by poszedl do usa, pamietam tylko, ze na poczatku liczyl na 40+40)



jak myslicie kiedy i czy silva odezwie sie do materlii?



z kim byscie widzieli horwicha w nastepnej walce?



czy kulak uda sie na emeryture, czy bedzie jeszcze probowal swoich sil w mma?
 
Back
Top