Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Nie pisałem: "Kiedy szczena, bo jeszcze nie ma?" , tylko "Kiedy szczena?".



Ale dzięki za odpowiedź, bo wydedukowałem z niej ,że na 97 % dziś późnym wieczorem. <no ofense>
 
Skąd pomysł na zestawienie Belforta z JJ ?



Jak typowali byście ewentualny pojedynek Edgara z Aldo ?
 
1. Ciekawi mnie czy redakcja planuje/organizuje kolejny Konwent MMA.
2. Co sądzicie o szansach Marcina Helda w turnieju Bellatora.
3. Ostatnio Anderson Silva zgłosił chęć do reprezentowania Brazylii na IO, chciałby podobno walczyć w boksie lub taekwondo, jak redakacja widzi Spidera w walce bokserskiej i kto Waszym zdaniem z zawodników MMA miałby szanse zaistnieć w boksie amatorskim jak i zawodowym.
 
1.Czy walka Pudziana będzie na dystansie 2X5



2.Czy Dana White da jaką karę JJ



3.Co z MMA Attack



4.Coś więcej na temat Wywiadu z M.Lewandowskim
 
[strike]To też pamiętajcie, żeby wspomnieć o szansach Marcina w turnieju BFC :-)[/strike]







edit: Widzę, że już prośba się pojawiła :-)
 
Czy nie sądzicie, że lepszym rozwiązaniem dla Jonesa byłby słabszy ciężki w walce nie o pas, niż obrona ze średnim, który nawet w swojej wadze był co najmniej 1 walkę od title shota? Czy UFC nie miało takiego pomysłu?
 
Mniej więcej zbliżają się okolice planowanego odbycia odwołanej gali Cage Warriors w Polsce. Czy wiadomo dlaczego gala została odwołowana i czy są jakieś przecieki dotyczące organizacji w następnym roku ? Czy prawdą jest, że Cage miał być w Krakowie ?
 
Jedną Szczęke opuściłem więc w sumie nie wiem, czy były moje pytania, ale nie zaszkodzi jeszce raz.



1. Jako zbliża się następna edycja TUFa już, to jak stawiacie, że jest szansa jeszcze wychaczyć jakąś perełke, jakiś talent? Czy będą to ludzie obijający się po undercardach? I czy wogóle jest sens robić następne Tufy? Dobrą to oglądalność ma?



2. I według was, kto najlepiej sobie radzi ze zwycięzców byłych TUFów w UFC i kto największy progres zrobił od tamtych czasów?
 
1. Jak w chwili obecnej wg. Was wygląda klasywfikacja na najlepsze organizacje na świecie i przedewszystkim gdzie w tej klasyfikacji znajduje się KSW i jak szybko pnie się w górę ONE FC?
2. Czy jeśli Rampage odejdzie z UFC to istnieje sznasa na jego walkę w KSW?

3. Jeśli kontrakt z UFC/SF zostanie podpisany przez Mameda to kogo widzielibyście jako jego rywala w pierwszej walce i ile ewentualnych zwycięstw musiałby odnieść w drodze do TS'a?

4. Jak długo utrzyma się jeszcze Bellator skoro mają coraz mniej do zaoferowania zarówno kibicom jak i zawodnikom i czy masowe sprowadzanie do Bellatora rosyjskich zawodników nie jest oznaką kryzysu jaki przechodzi ta organizacja i czy w ogóle takowy kryzys istnieje?

P.S-szczęka ukaże się jeszcze przed pólnocą czy po?
 
1.Co jest ME gali KSW 20 bo z wypowiedzi Lewandowskiego zrozumiałem że Pudzian?



2.Kiedy jest planowana konferencja z Memedem.



3.I co zawodnicy przed walką z Memedem złapali kontuzje a jeden podpisał kontrakt z inną organizacją.
 
turas, Martin wytłumaczył, że są w zasadzie dwie walki wieczoru - jedna to oczywiście Janek, a druga Pudzian. Jeśli więc pomijać nomenklaturę, a jedynie brać pod uwagę kolejność walk, to ostatnią walką, a jednocześnie ME na tej gali będzie walka Mariusza.
 
Czy jest szansa, że Szklana Szczęka będzie powstawała w formie podcastu na youtube'ie, coś na wzór videokonferencji z Martinem?
 
Nadal nie przekonuje mnie tłumaczenie Martina a propos zestawienia Mańkowski- Moks. Mówi, że nie interesują ich walki sprzed tych na KSW. To na jakiej podstawie kontraktowani są zawodnicy w tej federacji? Dobra, ale najważniejsze- w razie wygranej Moksa, jak wtedy będzie wyglądała kolejka do Saidova? Moks dostanie kolejną szanse po jednej tylko wygranej od porażki w walce z Saidovem? Co wtedy z Mańkowskim? Walki z Saidovem, po porażce, nie dostanie. Naruszczki też nie- wiadomo, dlaczego. To kto? Nie łatwiej było zestawić Borysa z Saidovem(nie koniecznie na tej gali), a Moksa z Naruszczką, co wszystkim Nam wydawało sie logiczne? Dodatkowo Lewandowski wspominał cos o Radomskim- moim zdaniem super zestawienie właśnie np. dla Moksa. Jeśli nie nagraliście jeszcze Szczeny to, z braku większych gal w minionym i przyszłym tygodniu, możecie poruszyć ten temat :)







I jeszcze jedno- a propos under cardu. Lewandowski mówi, że to kosztowna sprawa. Mi natomiast bardzo podobała się ta formuła w MMAA. Mianowicie, kontraktowanie miejscowych zawodników. Przecież w każdym mieście jest wielu utalentowanych chłopaków, którzy przede wszystkim chcieliby się wybić, więc jakiś kokosów nie trzeba by im płacić;] Sam znam takich w Warszawie kilku :) Oczywiście takiego under cardu nie trzeba by transmitować, hotelu dla chłopaków nie trzeba(jeśli byliby miejscowi), więc czy to taki wielki wydatek?
 
@PAN EM



Dzięki ,bo miałem nadzieje że ja żle zrozumiałem i Janek będzie bił się na końcu.
 
TJ proszę, sprostuj, nie musisz przepraszać :), ale wycofaj słowa z ostatniej szczęki, że Jones jest wart więcej niż "te trzy literki".
 
moje pytania:



1. jak Mamed poradzi sobie w SF ;-) - kogo dostanie na początek, po ilu wygranych dostanie TS'a - ogólnie jak Shelby powinien wg Was ocenić potencjał naszego rodaka na starcie



2. czy dojdzie wreszcie do walki Silva - GSP? jakie będzie miała korzyści a jakie będzie niosła zagrożenia - zaburzenie sytuacji w dywizjach, zdewaluowanie legendy jednego z nich? jeżeli doszłoby do tej walki - kogo widzicie w roli faworyta i czemu Andersona ;) ? czy GPS ma jakieś karty na Brazylijczyka?



3. kogo wg Was dostanie Machida teraz, kogo Anderson Silva jeżeli nie dojdzie do walki z GSP?



4. ogólnie chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat poszczególnych dywizji w UFC (może być np na jednej SzSzSz krótko o każdej dywizji, lub na kilku audycjach bardziej szczegółowo każda po kolei) - na temat topowych zawodników, drabinki do pasa, przewidywanych walk do pasa w najbliższej przyszłości; oczywiście byłyby to spekulacje, ale zawsze mnie interesują wszelkie takie analizy i zobaczylibyśmy potem kto z redaktorów zasłuży na tytuł Nostradamusa:)
 
Back
Top