Szklana Szczęka - pytania, propozycje

W poprzedniej szczęce było pytanie o to, jak długo potrwa Bellator. A mnie ciekawi, ile czasu dajecie Strikeforce?
 
Dosyć często w temacie Fantasy Matchmaking pojawiają się nazwiska Jasona Millera i Anthonego Johnsona jako propozycje przeciwników dla Polaków na KSW czy Kharitonova i Arlovskiego w kontekście rywala dla Damiana Grabowskiego.



Czy w Waszej opinii są to zawodnicy w zasięgu polskich federacji? W sensie zarówno finansowym jak i chęci przyjazdu do Polski.
 
czy szczeka bedzie w poniedzialek? ;>



podejrzewam, ze odniesiecie sie do wywiadu, czy raczej monologu martina dla konkurencji? (pewnie nie bedzie konkursu przed gala ksw xD)
 
Czy w kontekscie ostatnich wydazen jakiekolwiek dalsze wywiady czy telekonferncje z wlascicielami KSW maja jaki kolwiek sens ? Czy istnieje szansa, ze zamiast badz obok "zlotoustych moderatorow polskiego MMA" bedzie szansa posluchac Nastuli, Drwala, Kity badz Kopytowskiego ?
 
czy macie jakieś informacje odnośnie MMA Attack. Czy wracają czy nadal nic nie wiadomo.



czy uważacie, że KSW może sprzedać dużo więcej ( o ile w ogole wiecej) subskybcji KSW 20 niż było sprzedanych na mecz Czarnogóra - Polska.
 
@up


Jak donosi serwis interia.pl, tylko 50 tys. abonentów platformy Cyfrowy Polsat wykupiło dostęp do transmisji z meczu reprezentacji z Czarnogórą. Dane dotyczące oglądalności w sieciach telewizji kablowych nie są jak dotąd znane. Jednak jest mało prawdopodobne, aby po zsumowaniu wyników liczba osiągnęła oczekiwane przez pośrednika Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), firmę Sportfive, 200 tys. widzów. Oznacza to, że Sportfive zarobiło by prawdopodobnie więcej, sprzedając transmisję TVP nawet po stosunkowo niskiej cenie. A jeśli chodzi o Polsat, to same wpływy reklam w paśmie otwartym mogłyby przynieść uzyskane wpływy z transmisji PPV.
 
Polsat sprzedal 50 000.



Osobicie uwazam, ze liczba sprzedazy ksw, raczej nie przekroczy 60k.
 
Ok dzięki za info.



Stosunkowo niewiele tych subskrypcji się sprzedało, biorąc pod uwagę popularność piłki w Polsce. Wydaje mi się, że KSW przekroczy tą cyfrę (myślę, że te 80-90 tys. powinno osiągnąć - optymistycznie zakłądając), no bo w końcu tutaj kilku operatorów będzie tę usługę proponować (nie tak jak w przypadku meczu gdzie cyfra i n wycofały się ostatecznie z transmisji)
 
Czarnogóra w PPV , Adamek też w PPV, jutro Polska vs Mołdawia także w PPV, więc na KSW może braknąć hajsu ludziom:-).
 
Za to sprzedaż biletów w Ergo znakomita. Na szybkiego wyliczyłem, że zostało tylko niecałe 300 dostępnych, a do gali jeszcze parę dni.
 
Polska/Mołdawia w PPV? O_o



IMHO KSW na CP powinno się sprzedać co najmniej dwukrotnie leiej niż Polska/Czarnogóra.
 
Popularność piłki jako dyscypliny w odniesieniu do sprzedaży PPV z ostatniego meczu kadry ma się raczej nijak do siebie. Też obstawiam, że KSW spokojnie powinno zdublować ten wynik.
 
Z nieco innej beczki - kiedy wyniki konkursu na 5 lat MMARocks? Liczę na koszulę TJ'a!:D
 
Po odesłaniu pytam: Venom dlaczego nie jestes/byles punktowym na KSW 20 ? I czy nasi Fertittas kontaktowali sie z Toba przed gala?
 
Co dalej z muszą? Wyłoni się mistrz z walki Johnsnon vs Benavidez i co dalej? Jakieś macie typy, kto mógłby zbijać z koguciej do muszej, albo kogo by jeszcze można zakotraktować? I właśnie z kim mistrz miałby bronić pas?
 
Z dupy wyciągnęli to attitude, nie lepiej by było napisać po prostu po polsku STYL ŹRODŁOWY czy właśnie ATRYBUTY, a nie błaźnić się z tym językowym potworkiem.
 
Venom ostatnio w SS porownywales KSW i ONE FC , pod wzgledem warosciowych zawodnikow na rozpisce i ewentualnym zakupie PPV .



Wedlug TJ minimalna przewage miala ONE FC



Czy moglbys tym razem porownac te dwie federacje pod wzgledem sportowym , po swiezo zakonczonych galach ?
 
Na czym polegała "Kowalikgate"?



Czy studio przed galą będzie pojawiało się przy okazji większych eventów w Polsce? (fajna inicjatywa)



Patrząc na wasze typy zapytam śmiało... Czy Amerykanin z greckimi korzeniami był taki słaby czy Mario zagrał wam na nosie?



Nastula z Pudzianem raczej zawalczy?



Czy Jan Błachowicz ma wielki problem z cardio? Jego walki wychodzące poza drugą rundę zwalniają strasznie. Nie trzyma tempa (może relacja z neta wypacza mi to, ale takie odnoszę wrażenie)...



Różalski w związku z wypowiedziami (kontuzje, ogólne zmęczenie materiałem) i sposobem walki myśli o zakończeniu kariery?



Czy dla Wiśni nie lepiej byłoby zbić do 93 kg?
 
Gdzie odbędzie się KSW 22?



Co sądzicie o zakontraktowaniu Pawła Nastuli przez KSW i czy nie mieliście faktycznie żadnych przecieków?



Czy będziecie mostem łączącym KSW i Tomasz Drwala aby doprowadzić do szybszych negocjacji?
 
Back
Top