Szklana Szczęka - pytania, propozycje

malinowsky



a jeśli ty próbujesz udawać kretyna to dobrze ci to wychodzi skoro zadajesz tak głupie pytanie ;)
 
Wymien mi proszę choć 5 nazwisk które są jakimś zagrożeniem dla Rondy i porównaj je do pretendentów MW,WW.



Jednowymiarowa zawodniczka zdominowała całą scenę kobiecego MMA. O czym to swiadczy?
 
O tym, że jej "jednowymiarowosć", jest lepsza od wszechstronności pozostałych. Owszem, dla Rondy teraz nie ma widocznej konkurencji, ale wszytsko co nie jest Rondą jest jak najbardziej znośne do oglądania co pokazały wcześniejsze dwie walki kobiet na tej gali, szczególnie walka Tate vs Kedzie.
 
haha jaki bezsens! napisz chłopie o co ci biega? Strikeforce/Showtime ma zlikwidować WMMA bo ty nie widzisz zawodniczki która jest w stanie pokonać Ronde?:D jeszcze mam porównywać zawodniczki SF do zawodników UFC :D niby w jakim celu? no litości :D

Jednowymiarowa zawodniczka zdominowała całą scenę kobiecego MMA. O czym to swiadczy?


...że jest zajebista!!! :D
 
W tym tygodniu było trochę plotek i "hipotetycznego gadania" na temat walki Rondy w UFC. Jak myślicie, czy taka walka ma szansę się odbyć? Jak tak to kiedy?
 
Świadczy to raczej o słabości poziomu tej dywizji.



Zadałem pytanie czy to ma sens, a nie że powinno się zamknąc dywizję kobiet.
 
czy redakcja ma wiedze czy Pudzian wyjechał trenowac do USA do ATT ? wazna rzecz odnośnie jego pojedynku . Jak nie wyjechał oznacza tylko jedno jak dla mnie .
 
wg mnie ma sens bo Ronda się sprzedaje marketingowo a to chyba SF jest bardzo potrzebne.



Kiedy będzie szczęka ?
 
kurw
 
temat numer 1 i oczywiście nie możecie go nie poruszyć, ale tak dla pewności chciałem dorzucić kilka pytań od siebie.







1. Już wiadomo, że Jones nie odmówił walki, dlatego, że Sonnen na TS nie zasługuje czy coś w tym rodzaju jak to sugerują zagorzali fani, a była to przemyślana decyzja, na którą jakby nie było duży wpływ miał Jackson. Venom napisałeś, w jednym z wątków, że Sonnen w przeciwieństwie do Belforta nie miałby żadnych nawet teoretycznych szans w starciu z mistrzem, natomiast zastanawiam się jak odnieść to do słów Jacksona, który twierdzi, że wzięcie walki z kimś takim jak Sonnen na 8 dni przed walką jest czystą głupotą. Może źle to odbieram, ale dla mnie jest to dość jasny sygnał, że obóz JJ czegoś jednak się obawiał.



2, Czy Sonnen rzeczywiście tak bardzo zaskarbił sobie sympatię Dany, że będzie mu w tym momencie dużo łatwiej dojść do walki o tytuł.



3. Jaki wpływ cała afera będzie miała na przyszłość Jones'a w UFC, czy w przypadku podknięcia nie może już liczyć na jakąkolwiek wyrozumiałość ze strony właścicieli, czy też uraz Dany szybko minie (jak wiadomo kto jak kto, ale Dana White zmienny jest)
 
1) Czy tak jak i ja sądzicie, że za tydzień, dwa już nikt tej odmowy walki z Sonnenem nie bedzie pamiętał?



2) Czy UFC przewiduje jakieś odszkodowania dla zawodników w przypadku odwołania gali z przyczyn od nich niezależnych? Czy po prostu powinno zapewnić przesunięcie walki w terminie możliwie najszybszym?
 
Nie chodzi mi o śmieszne wrzuty i przywary, tylko o wielki lament - ale oki. Ja w sumie nie jestem obiektywny w tej kwestii
 
1) kogo redakcja wytypowalaby do walki o pas z JJ na UFC 152 ? Moim zdaniem belfort nie zasługuje na to.
 
1. Jak zapatrujecie się na Belforta w LHW? Czy to będzie jednorazowy wyskok, czy może Belfort będzie jednak wstanie rywalizować w tej kategorii wagowej na odpowiednio wysokim poziomie? Wiadomo przecież, że ewentualna przegrana z takim dominatorem jak Jones nie powinna przekreślać szans, któregokolwiek z zawodników na nawiązanie walki z czołówką.







2. Czy nie uważacie, że zaczyna się robić odrobinę "tłoczno" wokół JJ? Mam tu na myśli to, że UFC w związku z tym wszystkim co się ostatnio zdarzyło wokół walki o pas LHW może mieć problem z odpowiednim eksploatowaniem mistrza. Już w tej chwili po Belforcie do potencjalnej walki o pas z JJ stoją: Henderson, Machida, Gustafsson, a nie można wykluczyć również Sonnena, który co prawda ze sportowego punktu widzenia nie zasługuje na walkę o pas, ale jak wszyscy wiemy w przypadku Sonnena nie jest to problemem i nie zdziwię się jeśli i on stanie w kolejce do Bonesa. Jak dorzucimy do tego obiecującego Glovera Teixeira, to mamy już 6 potencjalnych kandydatów. Zakładając, że Jones będzie po kolei odprawiał z kwitkiem każdego z pretendentów, daje nam 5 walk o pas. Jones prawdopodobnie nie zawalczy już w tym roku nie licząc pojedynku z Belfortem. Czy to zatem oznacza, że mamy kolejne 1,5 roku - 2 lata występów JJ w LHW? Czy może UFC postanowi zestawić ze sobą co poniektórych pretendentów by na zasadzie eliminacji wyłonić kolejnych przeciwników JJ. Jeśli tak jakie zestawienia mają według was sens, kto powinien dostać szansę pierwszy, a kto z kolei mógłby jako ostatni spróbować zdetronizować mistrza? Czy UFC będzie starało się jeszcze bardziej wypromować kandydature Gustafssona, by to on zawalczył z Jonesem w jego ostatniej obronie pasa LHW?







* przepraszam za długość i złożoność punktu numer 2, ale to dość skomplikowana kwestia i wydaje mi się, że omówienie całej sytuacji wymaga właśnie odpowiedzi na szereg pytań, które starałem się zawrzeć w powyższej wypowiedzi







PS można liczyć na SS w poniedziałek?
 
1.Czy jest w ogole możliwe a jeśli jest, czy zdaniem redakcji UFC powinno wprowadzic zmiany w umowach podpisywanych na walke aby zawodnik nie mogl odmowic wystepu w przypadku zmiany zawodnika (oczywiscie z zachowaniem pewnych zdrowych zasad, np zastepca wykluczonego z walki zawodnika nie moze wniesc w dniu walki na wage kilku kg wiecej od limitu wiecej itp) Wiem, ze umowe podpisuje sie pod danego przeciwnika ale moze bylby mozliwy jakis przymus zawalczenia na danej gali lub kara w przypadku odmowy gdy nowy przeciwnik spelnia warunki zastepcy w poprzednio popisanej umowie


2. Dlaczego Jon Jones zostal wcisniety juz na nastepna gale ktorej rozpiska byla kompletna i w walce wieczoru mialo dojsc do historycznego pojedynku w wadze muszej, czy Jonesowi po tej aferze z odwolaniem gali walka w tym okresie nie powinna przejsc kolo nosa i nie lepiej by bylo gdyby poczekal kilka miesiecy na nastepny pojedynek
 
Ja chcę po prostu znać zdanie redakcji nt. decyzji JJ, jak w/g Was powinien się zachować mistrz?
 
Serio? Kaczka, jest poniedziałek rano, może poza jakimiś wyjątkami nigdy tak wcześnie nie wrzucaliśmy. Zachowaj swoje pytania i posty jeśli podcast nie będzie pojawiać się wieczorem.
 
Back
Top