Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Co sądzicie o zapasach Bedorfa i czy zasłużył na walkę o pas.



Czy powinno dojść do rewanżu Iro z Kornikiem
 
ale lipa, jutro wyjezdzam i myslalem ze bede mial co sluchac na droge.



Pytanie: Czy widzicie sens organizowania turnieju kobiet jeżeli baza zawodniczek jest prawie zerowa a co za tym idzie poziom mocno kuleje ? Mimo dużej promocji mma w Polsce i poszerzeniu populerności, zainteresowanie u kobiet ta dyscsypliną nadal jest małe ( przyklad zero zawodniczek na pucharze KSW jak to powiedział Kawul)Nie lepiej by bylo utworzyć wagi piórkowej ?
 
Może coś dotyczącego Damiana Grabowskiego? Najlepszy polski ciężki , a ostatni raz walczył w Bellatorze w 2010, i wciąż niewiadomo kiedy znowu zawalczy.
 
Ogor






Może coś dotyczącego Damiana Grabowskiego? Najlepszy polski ciężki , a ostatni raz walczył w Bellatorze w 2010, i wciąż niewiadomo kiedy znowu zawalczy.







Właśnie, kurde fajnie było żeby wystąpił na KSW albo MMAA.
 
jak nie nastula, to moze grabowski z sylvią?







btw. to dorzuce kolejne pytanie, czy widzie szanse na walke tima w polsce w najblizszym czasie?
 
Tak średnio pasują mi poniedziałki, więc to na mnie możecie się gniewać.
 
maslov















przecież Grabowski walczył na MMAA



Eh, nie oglądałem. Mimo tego wolałbym go zobaczyć na ringu KSW, ma dobry rekord, potencjał, żeby jeszcze KSW go wypromowało był by gwiazdą KSW, podobnie jak Mamed.

Na start dali by mu Valentina Overeema albo Marcina Różalskiego vs. Grabowski
Czuje że Grabowski by obu zniszczył, potem Grabowski vs. Bedorf

coś takiego^

Nie będę wspominał Walusia bo nie ma sensu chłopakowi rujnować dobry start/rekord.
Niech powoli się rozwija i może będzie dobrym zawodnikiem itp.
 
23 to bardzo dobragodzina na szczene, mozna odrazu odpalic i posluchac nawet jak na rano do roboty na drugi dzien ;]
 
Widze, że nie tylko ja czekam, a chętnie bym się położył już...
 
Czy ostatnia gala UFC była transmitowana w jakiejś australijskiej telewizji?



UFC on FX 2, UFC 127 i UFC 110 wyprzedały bez większego problemu bilety, stąd pytanie, czy UFC nie myśli o zorganizowaniu tam gali na większej hali (o ile takowa istnieje) lub na stadionie?
 
co sadzicie o mmaa w ps i ogolnie przyszlosci tej organizacji?



jak widzicie walke cyborgowa-rousey i dlaczego cyborgowa by zniszczyla ronde xD



dowiedzialbym sie tez chetnie cos wiecej apropo tej propozycji dla mameda z walka z souzą
 
Ja tez chetnie dowiedzialbym sie czegoś wiecej co do propozycji dla mameda z walka przeciwko Jacare.
 
Pytanie nie do Szczęki: czy planujecie jakiś artykuł dotyczący wypłynięcia wagi muszej na szersze wody? Myślę, że wiele osób przedstawienie tej dywizji mogłoby zainteresować. Sam chętnie bym coś takiego przeczytał.
 
Back
Top