Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Znacie może motywy zmiany image przez Hermana? Widzimisie, czy jest jakiś inny powód?


Herman zostawił maszynkę do golenia u kumpa w Indianie i nie miał ochoty na zakup nowej.



Jak chcesz wiedzieć więcej to pooglądaj sobie cały wywiad z MMAHour:



http://www.mmafighting.com/2012/2/14/2796787/the-mma-hour-episode-no-118-dave-herman
 
Pierwsze Pytanko do Pawła (Venom nie może odpowiedzieć):-) Reszta do obu panów.





[list type=decimal]
[*]
Jak oceniałeś walkę Kliczko- Chisora i jak odniesiesz się do wpisu na FB pana Przybysza który forsował tezę iż był remis?
[*]
Jak oceniacie zachowanie Chisory? Czy można to porównywać z zachowaniem Diaza?
[*]
Co gdyby takie sceny miały miejsce na konferencji UFC, np z udziałem trójki Lesnar, JDS, Reem. Jakie konsekwencje zostałyby wyciągnięte?

Czy Karol Bedorf nie jest zbyt wysoko w rankingu? Mało wygrywa a jego rekord jest oparty na mizernych przeciwnikach.

Jak odbieracie decyzję o transmisji KSW 18 w otwartym Polsacie dopiero od 22:30?

Jak się czujesz Venom po chorobie?
[/list type=decimal]
 
Ja mam pytanie do wszystkich redaktorów co prowadzą szczene. Był ktoś z was kiedykolwiek na sali treningowej jakiej kolwiek sztuki/sportu walki czy jesteście tylko zwykłymi teoretykami..?



Jak mi nie odpowiecie na pytanie to będzie to cios niewidzialnym nożem w mą spragnioną wiedzy mózgownice...
 
1. Czy jest coś na rzeczy w powrocie Marquardta do UFC?



2.. Maia zejdzie do półśredniej czy zostanie w średniej?



3. Jak trudnym rywalem dla Helda będzie tak dobry czarny pas jak Pellegrino?



4. Kiedy i czy w ogóle ruszy kolejny sezon typera?
 
Bulletskater, jeden na pewno trenuje: http://cohones.mmarocks.pl/topic/rob-bije-irlandczykow-i-zdobywa-zloto







Przesunięcie audycji związane jest z akcją Leideckera lub/i nowym przeciwnikiem Janka?
 
Bulletskater, jeden na pewno trenuje: http://cohones.mmarocks.pl/topic/rob-bije-irlandczykow-i-zdobywa-zloto




Bosy ma nawet brązowy pas w bjj, ale nie występuje w Szklanej, co nikogo nie powinno dziwić, bo bycie impresariem na polskim rynku mma to bardzo trudny kawałek chleba. Tidzej w którejś z audycji mówił o swoich treningach u Radka Turka albo coś mi się pomieszało.




Przesunięcie audycji związane jest z akcją Leideckera


A co zrobił, bo widzę, że mnie coś omineło?
 
Bosy nie jest już w redakcji.



Post Highlandera: http://cohones.mmarocks.pl/topic/plotki-ploteczki-userow/page/19
 
CZy przed KSW 18 będzie jeszcze jakaś szczęka w celu zapowiedzi? Jak nie to czy będą jakieś wywiady?
 
Szczęka będzie dziś. Wywiady powinny być jeszcze cztery.
 
A więc:

[list type=decimal]
[*]
Punktacja Edgar-Henderson, Akiyama-Shields,
[*]
Szanse Akiyamy na utrzymanie sie w UFC,
[*]
Kto dla Marka Hunta?

Afera LeideckerGate. Coś wiadomo?

Czy Dana zorganizuje rewanż Edgar-Hendo?
[/list type=decimal]
 
bedzie dzis szczena?



a co do pytan:



- tez uwazacie, ze mamed powinien pojsc sladami pudziana czy teraz materlii i chociaz na chwile wjechac do usa potrenowac? wsumie teraz z materla mogby sie zabrac, we 2 razniej :P



- czy widzicie jeszcze bazelaka na ksw i dlaczego nie?



- kornik przegral, co teraz z pasem w 70kg?
 
Czy sporządzone przez compustrike'a statystyki walki Bazelak/Waluś oddają rzeczywisty obraz tego pojedynku?
 
Venom: jak Ci się sędziowało walki? Co teraz sądzisz o ocenianiu. Trudniej spod ringu jako sędzia?



Bazelak? Była kontuzja czy podobnie się zachowuje jak Najman?



Kobiece MMA - troszkę scharakteryzować zawodniczki... Będzie ranking polski kobiet?



Overeem - Pudzianowski na KSW19?



Oliva ponoć zbijał 18 kg?



Szerzej o wadze Amasingera i o co chodziło z kartką dla Irokeza (gdzie były te trzy punkty podparcia? - ja widziałem 2 dalej...)



KSW będzie skore do walki Pudziana z Bazelakiem?



Czy Juras nie jest zbyt stronniczy jak kogoś nie trawi? Większa obiektywność (nie staram się bronić Bazelaka), ale to wygląda jak celowe hejtowanie...



Co z wagą ciężką - kiedy unifikacja...
 
1. Czy Edgar powinien dostać rewanż z uwagi na to, że jego poprzedni przeciwnicy dostali?



2. Czy Irokez powinien dostac rewanż z Kornikiem czy jeszcze za wcześnie?



3. Wasze punktacje z walki Edgar vs Henderson.



4. Najważniejsze. Kiedy będzie szczęka?
 
- Co dalej z Rampem? Czy on ma według Was jeszcze serce do MMA? Czy zobaczymy go jeszcze w dobrej formie w okolicach walki o tytuł?



- Czy w związku z tym, że Irokez walczył z poważna, jak się wydaje, kontuzją pleców, z tym, że polscy zawodnicy walczyli z przeciwnikami, ktorzy nie zmieścili się w limitach wagowych i z tym, że niektórym z nich kazano zmienić muzykę wejściową :-) nie uważacie, że KSW lepiej traktuje obcokrajowców? A przynajmniej, że mają oni znaczącą taryfę ulgową jeżeli chodzi o niektóre sprawy?



- Odnoszę wrażenie, że co najmniej część problemów kadrowych KSW z właśnie obcokrajowcami wynika z faktu, że KSW nie do końca postrzegane jest w świecie jako poważna, pierwszo- czy drugo- ligowa organizacja MMA i z tego względu skazana jest poniekąd na zawodników, którzy nie zawsze w 100% profesjonalnie podchodzą do swojej "pracy" co później odbija się na problemach z wagą, wizami itp. itd. Jak w obecnej sytuacji ocenilibyście pozycję KSW na światowej mapie MMA i jej odbiór wśród "zachodnich" dziennikarzy i zawodników?



- Czy uważacie, że jest możliwość, szansa, sens organizacji przez KSW eventu np. w UK?
 
Pytanie do Venoma czy przy odczytywaniu werdyktów sędziowskich spacjalnie wsłuchiwał się w odczytywaną punktację aby w razie czego wyłapać jakieś problemy z karteczkami itp. itd ? :-)
 
Tidżej pisał, że już raz kończyli Szczękę "Moonlight Shadow" i nie chcą powtarzać piosenek.
 
Back
Top