Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Panowie, no hejka, co się z Wami dzieje? Dlaczego chcecie się poddać, tylko dlatego, że ludzie już tak nie celebrują każdego nowego odcinka? To nie jest żaden powód.

 
Niedawny Babilon, FEN, UFC w Londynie, ew. poboczne sprawy typu walki Polaków na gali Krwawego Sportu czy na Brave 10 (IMO warto wspomnieć), do tego nadchodzące KSW 43 i UFC 223. To będzie dłuuugi odcinek :antonio:
 
I po co tak oszukiwać czytelników ?
Umiesz napisać coś bez zwały? Czy zawsze bedziesz zrzędliwy jak stary dziad?
Jeszcze 20 minut temu probowalismy sie zgrac z Krzyskiem i Alfem. Niestety Alf bedzie pozno z treningu, a Krzychu akurat dzis nie moze zarwac nocki. Dziala na TFLu.
Przepraszam, ze nam sie nie udalo, probowalismy. Jestesmy na sztywno umowieni na wtorek.
 
Napisałeś to sam, wiec narażając się na nazwanie po raz kolejny starym maruda zapytam tylko, zupełnie poważnie, po co ?
Tak tylko napisalem zeby oszukać cohones... cieszy Cie taka odpowiedź?
Poza tym wczoraj z Krzyskiem przez jakieś 2 h probowaliśmy sie połączyć, jednak Skype to pojebany program. Niestety jest pod górę, nie jestem.z tego dumny, wrecz mi wstyd.
 
Tak tylko napisalem zeby oszukać cohones... cieszy Cie taka odpowiedź?
Poza tym wczoraj z Krzyskiem przez jakieś 2 h probowaliśmy sie połączyć, jednak Skype to pojebany program. Niestety jest pod górę, nie jestem.z tego dumny, wrecz mi wstyd.
Skoro Skype sprawia problemy, to rozważaliście może przenosiny na jakiś inny program?
 
Back
Top