Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Brock miał pasmo zwycięstw Herring, Mir, Couture, Carwin. Trzech z nich było w top 5 na świecie, a ich wiek i waga jak również styl wygranej Lesnara nie ma tu większego znaczenia. Po UFC 131 nie było chyba jeszcze akutalizacji rankingu, więc trzeba poczekać.
 
To mam nowe pytanie do SSS: Dlaczego nie ma rankingu opartego o umiejętnosci, który jest znacznie bardziej sensowny, a są kopie jakiś rankingów oparte o "osiągnięcia" które mozna poogladac na róznych kiczowatych stronkach ssającym jajka Zuffy?
 
<facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm><facepalm>



zapoznaj sie z definicja rankingu
 
Pytanie takie trochę dodatkowe nie związane z ostatnimi wydarzeniami w UFC. Wobec powrotu Mayweathera, jak sądzicie, która walka stulecia :) odbędzie się wcześniej Silva - GSP, czy też Pac - Money? A może według was nie odbędzie się żadna, albo odbędą się tego samego dnia :P. Ciekaw jestem waszej opinii...
 
Ja bym z chęcią posłuchał o razsizmie wśród sędziów UFC oraz SF(ale to chyba oczywiste że będzie)
 
Nie ma takiej opcji by SSS nie bylo w poniedziałek. To jak wpisanie google w google, jak Nightwish bez Tajry, jak Top Gear bez Clarksona i gotowanie bez Makłowicza. Koniec końców znaczy się, żegnajcie. Miło było Was poznać.







;)
 
Nie no, tak być nie bedzie - dzwonię na policję, jak to jest żeby Szczęki w poniedziałek było.
... Widzicie do jakiego stanu doprowadziliście Yoshiego?

:)
 
Widziałem takie propozycje na sherdogu i bloodyelbow, więc rzucam pytanie do najblizszej szczeki:



Czy chcielibyście obejrzeć w następnej walce o pas walkę Faber vs Cruz 3?
 
Jak blisko walki o pas, waszym zdaniem, jest Melvin Guillard ? |



Co dalej z Tito ? Uważacie, że to zwycięstwo to taki wypadek przy pracy czy raczej druga młodość ? |
 
Dzieki temu, ze wczorajsze UFC rozpoczela sie bezposrednio po walce Klitchko - Hey, udalo mi sie namowic kilkunastu znajomych, z ktorych tylko niektorzy ogladali sporadycznie KSW, do obejrzenia UFC. Co niektorym szczeny poopadaly juz na poczatku, po walce Dos Anjosa, reszta z nielicznymi wyjatkami dolaczyla do grona oszolomionych w trakcie kolejnych walk. Co najmniej polowa zapowiedziala chec obejrzenia kolejnej gali UFC. Fakt, ze duza w tym pewnie zasluga faktu, iz bylo bardzo malo parteru na tej gali. Niemniej jednak zestawienie tych dwoch eventow, ladunek emocji, atrakcyjnosc zwlaszcza dla laikow wypada zdecydowanie na korzysc Naszej dyscypliny. Po tym moze troche przydlugim wstepie prosba o Wasza, fachowa jak zwykle, ocene porownawcza i probe odpowiedzi na pytanie czy jest w ogole mozliwe, a jesli tak to w jakiej perspektywie czasowej, zajecie przez MMA miejsca boksu zawodowego jako najpopularniejszej dyscypliny sportow walki ?



Nawiasem mowiac mielismy ostatnio na naszym rodzimym rynku dwa wydarzenia, swietny Pro Fight we Wloclawku i zenujaca momentami gale boksu w Ostrowcu (o tej w Rzeszowie nawet nie wspominam), ktorymi "zajal" sie Canal +. Niestety tylko drugie z tych wydarzen bylo transmitowane. Co waszym zdaniem musi sie stac lub co musza zrobic organizatorzy by najlepsze z polskich gal dotarly do widzow w formie transmisji ?
 
Chetnie bym uslyszal co sadzicie na temat faktu iz Marcin Held walczy w eliminacjach do Mistrzostw Polski w MMA.
 
Kto powinien być kolejnym rywalem Cruza?
Bowles czy Johnson, a moze zwycięzca takiego zestawienia?

Co dalej z Faberem, Wanderleiem no i oczywiście Ortizem?
 
Fajnie , jakbyćie tam kogoś czasem brali do oprócz stałego duetu. Może jakiś gości..? ( zawodników , czy kogoś z redakcji, ). No i czekam na szczenę , bo jest o czym gadać!!!
 
Jak bardzo obecność Justina Biebera na gali wpłynie na markę UFC, zaszkodzi jej czy pomoże? Widzieliśmy zdjęcie legendy UFC Chucka Liddella z Bieberem, jak to odbieracie?
 
Bardzo bym prosił (jeśli macie w ogóle jakieś info) o przybliżenie federacji Legend FC z Hong-Kongu.
W ten weekend był piąty event tej organizacji.
 
Ja mam jedno pytanie. Jak widzicie dywizję LW? Po Edgar-Maynard 3 będzie ciekawie. Ale kto może dostać walkę o pas, kto poczeka? Kandydatów jest wielu. Byłbym wdzięczny gdybyście mogli rozszerzyć ten temat.
 
Back
Top