Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Na ostatniej gali w Singapurze była sytuacja w walce bodajże Kang vs Shimizu, gdy Kangowi sędzia odjął 2 punkty za łokcie w tył głowy. Stann upierał się, że teraz Kang nawet wygrywając 3 rundy może tylko zremisować. Rozumiem, że to był jego błąd? Przecież wygrywając rundę 10:9 - minus 2 pkt zostaje 8:9, plus 2 rundy 10:9 razem wychodzi 28:27, czy jest gdzieś jakaś inna zasada?



Nie dowiedziałem się tego, bo Kang jednak poddał Japończyka. Wyjaśnicie to?
 
Gdybyś słuchał ostatnią to byś wiedział, że w tym tyg sss nie będzie :P
 
Po tym jak Overeem i Hunt zostali znokautowani wygłosiliście mowę jak to K-1 jest przereklamowane i ogólnie słabe. Teraz jak srebrny medalista w zapasach Palacio po raz kolejny dawał się przewracać jak dziecko mam rozumieć, że wygłosicie mowę jak to zapasy są przereklamowane?
 
Nikt kto nie trenował nie ma prawa do wypowiadania się w stylu : "k1 słabe, mma lepsze"
 
No ja wiem, że ten mit K-1 lvl striking był trochę rozdmuchany bo w K-1 walczyło sporo przeciętnych i słabych zawodników. Ale ilu z najlepszych kickboxerów poważnie próbowało swoich sił w mma? Cro Cop? Manhoef? Przypominam, że obecnie jeden dość mocno podstarzały i do tego jeden z najsłabszych słabszych mistrzów K-1 w historii jest teraz czołowym ciężkim w UFC.
 
1) Proszę o Wasze zdanie (zwłaszcza TJa) odnośnie nadchodzacego sezonu Bellatora. Chodzi głównie o ten wpis odnośnie niezwłocznego rewanżu po przegranej mistrza, kto pozostanie na tronie z obecne panujących i czy Bellator nadal nr 2 , czy nadal nie warto oglądać? ;-)



2) Ile celnych typów musi mieć wróżka Fifi, by zostac oficjalnie wciągnięta do redakcji Rocksów? ;-)



3) Kiedy szczena?
 
Kaczka, Bellator zaczyna się pod koniec lutego więc nie będziemy o tym rozmawiać w styczniu.



Fifi potrzebuje więcej typów niż ty masz postów.



Szczęka dzisiaj w okolicach północy jeśli ftp pozwoli.
 

  • Czy Henry Cejudo po wygranej nad Eliasem Garcia powinien dostac angaż w UFC? I jak oceniacie jego szanse z Moragą, Bagautinovem czy choćby Linekerem?

  • Pytanie do Pawła. Kontuzja Pawła Pawlaka, coś więcej wiadomo?

  • Jak na ten etap oceniacie promocję PROMMAC-u?

    Jak oceniacie kandydaturę Artura Siudmiaka (piłka ręczna) do freaku w MMA?

    Są jakiekolwiek szanse na powrót Lesnara?

    Szanse Rumble na powrót do UFC?
 
Pytanie poza tematem. Dacie radę zbadać poniższą sprawę?



2n89bis.jpg
 
Był zwykły news na stronie, więc nie widzę sensu go powielać w Szczęce. Poza tym przed walką i tak pewnie będą zapowiedzi i typowania :-)
 
Back
Top