Szklana Szczęka - pytania, propozycje

@tidżej, jak ci się współpracowało z Janiszem, jesteś zadowolony z tego jak wypadłeś podczas SoulFC?



@Paweł, co dalej z Salimem? Będziesz szukał walki w jakimś bliskim terminie czy przerwa krótka?
 
Będzie szklana szczęka extra z okazji informacji o kontrakcie Karoliny? No i kiedy debiut Logana?
 
Jak wygląda sytuacja na linii J. Jędrzejczyk - KSW?



Bonus coś-tam coś-tam w XGSW. Czy granica niesmaku została przekroczona?
 
Moje propozycje tematów:



- Gilbert Melendez - problemy kontraktowe



- Koń (Overeem) i unikanie JDS



- Cummins traci pracę z powodu rozmowy (w trakcie pracy) z Dana Whitem



- Nikita Krylov i jego Karate w LHW
 
Przyłączam się do pytania wyżej, co sądzicie o Oveeremie i jego najbliższej przyszłości w UFC, rozszerzcie dyskusje
 
Dokładnie, skąd ta niechęć Dany White'a do Konia? Czy chodzi tylko o wysoki kontrakt, czy o coś innego?



Kolejny temat: BONUS BGC podpisuje kontrakt na walkę. Czy przejdzie badania lekarskie? Co o tym myślicie? Czy to nie jest zbyt niebezpieczne wystawiać chorą (umysłowo) osobę do walki w MMA ?
 
Kiedy szklana? ma nadzieję że będzie dużo o KSW i o dziewczynach (Niedźwiedź,Kowalkiewicz,Jędrzejczyk).
 
Dwa pytanka. Mam nadzieję, że odpowiecie.


1. CM Punk. Jak zapatrujecie się na jego karierę w MMA? Czy wg Was UFC byłoby w stanie podpisać go tak z marszu? Bez wcześniejszych walk, jak Toneya.


2. Jak wygląda struktura zarządzania w UFC? Kto jest kim? Czy bracia Fertitta mogą zwolnić White'a?


Na drugie pytanie może odpowiedzieć jakiś ogarnięty w tym temacie użytkownik jak coś wie ;)
 
Dana posiada, o ile dobrze pamiętam, 9% udziałów; szejk Tanhoon 10%; a bracia Fertitta po 40'5%. White'a mogą zwolnić z funkcji prezesa UFC, lecz akcji mu odebrać nie mogą.
 
@up, dobrze pamiętasz. Dokładnie taki jest podział udziałów w Zuffie.




Pytanie : Jaki wpływ na karierę dziewczyn ma ich uroda ?


Rly?



Chłopaki, szanuję Wasze starania (zwłaszcza Arlovskiego, który stara się "błysnąć" na każdym milimetrze cohones) ale w 2014 w kategorii spam chyba nikt nie przebije ekipy Malinowskiego (choć jak Rory się postara...). Celujcie w inne wyróżnienia.
 
GLF: To jest dobre pytanie, a nie spam i rzeczywiście chciałbym usłyszeć na nie odpowiedź. Podejrzewam, że uroda może mieć duże znaczenie. Patrz na najpopularniejsze fighterki, wcześniej Gina Carrano, później Ronda i Miesha, wszystkie mają nagie fotki itd itp. Jestem przekonany, ze gdyby Cris Cyborg byla piekna kobieta to by walczyla w UFC i bylaby jej kategoria wagowa.
 
ze gdyby Cris Cyborg byla piekna kobieta to by walczyla w UFC i bylaby jej kategoria wagowa.


A to nie jest? :-)



9a4d0_ORIG-Cris_Cyborg_3.jpg
 
GLF: To jest dobre pytanie, a nie spam i rzeczywiście chciałbym usłyszeć na nie odpowiedź.


Spam dotyczył "dowcipnisiów". Twoje pytanie zwyczajnie uznałem za zbędne, by nie napisać głupio-trywialnym. To tak jakby pytać jaki wpływ na opaleniznę ma słońce. Ale jak trzeba Ci tłumaczyć takie rzeczy to spoko, przewinę tę część audycji.
 
Coraz wiecej decyzji na galach UFC , chwilowa tendencja (zależna od przypadku) czy coś co może stać sie sytałych punktem eventów (ostatnie dwie gale po 10 decyzji)
 
W sumie ja mam pytanie do prowadzących wywiady :



Czy macie jakiś pomysł co zrobić aby konferencje prasowe KSW nie były takie słabe? głównie jest to zależne od was i od waszych kolegów z konkurencji. Jakbyście porównali konferencje odbywające się w Polsce do tych czołowych zagranicznych ? Co można byłoby od nich zaczerpnąć ?
 
Nestoor sprawa była omówiona w pierwszej szczęce po ostatnim KSW. Zabronić "jedynek" po konferencji.
 
Było już: http://www.mmarocks.pl/szklana-szczeka-szol/mmarocks-radio-szklana-szczeka-show-ep-219/ (czas: ok. 73:50)



edit: uprzedzony
 
"Zabronić "jedynek" po konferencji."



Zabronić? ale to jest kwestia dogadania/ustalenia zasad między portalami czy KSW musiałoby w jakiś sposób to wymóc?
 
Czy bracia Fertitta mogą zwolnić White'a?


A po co mają zwalniać gościa, który sam sobą i swoim stylem bycia robi organizacji taką reklamę, jak nikt inny? Poza tym, Dana i Lorenzo znają się od jakichś chyba 30 lat, są kumplami z czasów szkoły i nie ma między nimi żadnego beefu.
 
Back
Top