Szachy

Pamiętam jak kiedyś zniszczyłem w szachy online całą elitę cohones

 
Pojawiają się teorie, że ostatnie "dramy" są reżyserowane, aby podbić zainteresowanie szachami :roberteyeblinking:
 
Niestety nie mogę się zgodzić z tą głupią teorią. Przecież Bambus Karlsen kosi wielkie hajsy, pewnie gdyby chciał to mógłby wykupić cały Sosnowiec. Gość podobno zarabia rocznie prawie tyle co Obajtek w tydzień!
 
Pojawiają się teorie, że ostatnie "dramy" są reżyserowane, aby podbić zainteresowanie szachami :roberteyeblinking:

magnus-carlsen.gif
 
Potrafię grać w szachy, można się zmierzyć online? Jestem kompletnym amatorem do podbicia statystyk, gram na czuja, bez strategii :awesome:
 
Back
Top