Szachy

Największy turniej online o 1 BTC padł bo tyle ludzi się zapisało :)

Przynajmniej dostałem na start wygraną za darmo.
 


Magnus przegrywa pierwszy raz od ponad 50 gier na gościa, który w przeszłości cheatował. Wycofał się nie biorąc nagród pieniężnych po raz pierwszy w karierze.





:antonio:
 

Jak oni tam przed graniem są sprawdzani nawet wykrywaczami metalu. Magnus się zesrał bo go nastukał koleś który turniej wcześniej dostał od każdego w pizdę do zera i taka prawda. Teraz będą wymyślać teorie.
 
Jak oni tam przed graniem są sprawdzani nawet wykrywaczami metalu. Magnus się zesrał bo go nastukał koleś który turniej wcześniej dostał od każdego w pizdę do zera i taka prawda. Teraz będą wymyślać teorie.
To jest najprostsze wytłumaczenie, ale biorą pod uwagę szerszy kontekst czyli historię zachowania obu graczy to już nie jest takie oczywiste.
 
To jest najprostsze wytłumaczenie, ale biorą pod uwagę szerszy kontekst czyli historię zachowania obu graczy to już nie jest takie oczywiste.
Prędzej jestem w stanie uwierzyć, że hans jakoś się dowiedział jaką linię chce na niego zagrać Carlsberg i się wykuł z komputerem na balszkę.
 
Prędzej jestem w stanie uwierzyć, że hans jakoś się dowiedział jaką linię chce na niego zagrać Carlsberg i się wykuł z komputerem na balszkę.
To była pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy, zwłaszcza po tym, jak Hans powiedział w pierwszym wywiadzie po meczu z Magnusem, że to cud, że sprawdził tę pozycję. Dopiero w następnym wywiadzie przyszedł przygotowany z wyjaśnieniem. Pamiętam również że komentator z chess24 Jan Gustaffson był zdziwiony, że Hans tak szybko znalazł odpowiedź na to otwarcie.
 
FdM4Sf_XEAIqpvX


Magnus oddał grę za darmo, a potem wbił najlepszy wynik w historii tego turnieju.

:antonio:
 
Magnus zaczyna lekko odpływać... Od razu na myśl mi przyszły odpały Fischer'a...
Tak czy inaczej, w poprzednim meczu o MŚ ubił Ian'a jak kotleta, na tronie tyle lat, więc czas robić show poza szachownicą :tellmemore:
 


6eh00vytm9p91.png



Magnus wyjawił trenera Hansa, który co ciekawe był zbanowany z turnieju pieniężnego 5 lat temu z wiadomej przyczyny.

:beczka:
 
Back
Top