Szachy

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Witam. Nie zauważyłem tutaj takiego tematu, a chyba jakoś nie jestem pewien czy był wcześniej. Mianowicie, czy ktoś tutaj gra w szachy? I mam tu na myśli kompletnie amatorsko, od tak od czasu do czasu zagrać, znając ruchy i wytężając trochę umysł, bo w sumie sam mocno początkujący jestem i grywam może od miesiąca po kilka partii tygodniowo. Jakby było kilku chętnych to można zawsze ułożyć jakieś rozgrywki cohones :D
 
eh zawsze już chciałem się nauczyć grać, i to bardzo, ale zawsze kończyło się na tym że wiedziałem jak poruszają się poszczególne figury ale po kilku frustrujących partiach w apce zawsze rezygnowałem a o poszczególnych figurach już praktycznie nic nie pamiętam
 
No grywam, ale totalnie amatorsko.
Turniej szachowy na forum mma? Moze chociaż szachoboks?
 
eh zawsze już chciałem się nauczyć grać, i to bardzo, ale zawsze kończyło się na tym że wiedziałem jak poruszają się poszczególne figury ale po kilku frustrujących partiach w apce zawsze rezygnowałem a o poszczególnych figurach już praktycznie nic nie pamiętam

Wydaję mi się, że masz rację. Ja też mniej wiecej wiem, jak jaka figura się porusza, ale żebym powiedział, że umiem grać to za duża przesada.
 
Dobra, mój nick na chess.com to Hjubert1234. Wpisywać się tutaj i zapraszać, zobaczymy ilu nas tutaj jest i można będzie się ustawiać na gierki.
Jak dobrze pójdzie to kiedyś zrobimy turniej i rozstawimy pary według rankingu na tej stronie :crazy:
 
a w lola grywasz? bo masz ciekawy nick wiec pytam :"D
Lola znaczy ligue of legends ? Nie grywam.
 

Attachments

  • 1620217521720.png
    1620217521720.png
    21.7 KB · Views: 11
Chodzilo mi o nick w szachach

Ps. Ale nie wiem

No to wiesz co to znaczy useless po angielsku xD?

Patrząc po rankingach póki co, to turniej gdzieś za pół roku. I to pod warunkiem, że będę ciągle grał, bo póki co mógłbym jedynie się ośmieszyć :cryme:
 
Moge zagrac teraz jak ktos chce
nick na chess.com Szaba0

Link do zaproszenia do gry

a jak nie dziala to niech ktos zaprosi


dodanie do znajomych
 
rozjebany przez @HubiSSJ3
do jednej bramki mnie rozjebał
pozdro rewanz za tydzien

Pisałem na chacie, że lecę zakupy robić i potem widziałem, że wyskoczyło mi zaproszenie na rewanż, to uznałem że nie przeczytałeś. W pewnym momencie zrobiłem katastrofalny błąd, którym mogłeś odwrócić losy naszej potyczki, ale na moje szczęście przegapiłeś ten fakt :wink: Pozdrawiam i do zobaczenia na szachownicy!
 
BuhiSSJ3 mój nick w szachach jak coś. Wieki nie grałem, ale chętnie wrócę do tego
 
1620940519534.png



A ja ciągle robię ten sam błąd, kiedyś traciłem królową bo za szybko traciłem rezon i się podpalałem, teraz zazwyczaj gram tak aby wykończyć królową przeciwnika, ale potem sam się zagapię i tracę swoją :lol:
 
Back
Top