Sugestie dotyczące forum

To niestety problem playera VIMEO. Przepraszamy za utrudnienia. Wpis widziany jest ze strony głównej.
 
Z czystej ciekawosci: ktos to probowal naprawic? :D Nie wydaje mi sie zeby to byla wina vimeo, skoro dziala na glownej.
 
Momentami przydałaby się szybsza moderacja aby uniknąć niepotrzebnych dyskusji jak w "Kolejna wersja reklamy Śnieżki z Mamedem Chalidowem". Wiem że redakacja nie ma czasu siedziec caly czas na forum i kontrlowac wszytskiego co jest pisane ale moze przydaloby sie dodatkowe wzmocnienie w postaci moderatorów którzy zareagowaliby na czas.
 
Ja powiem tak, prosiłem bo nic więcej nie mogę zrobić, ale temat dalej się ciągnął, można się pośmiać ( Mamed i szyderczy uśmiech ) ale niestety niektórzy użytkownicy jak podłapią temat to jak reakcja łańcuchowa by się rozpoczynała, nie da się tego powstrzymać. Myślę że najważniejszą sprawą jest wprowadzenie poprawek do regulaminu i zaczecie go respektować, ja nie powiem bo sam nie jestem święty i czasem coś chlapnę ( post dla żartu tuteż mięso ) , ale ileż można. Zwłaszcza na głównej nie powinny się pojawiać takie wypowiedzi jak wczoraj miały miejsce, dużo osób "Januszy" czyta tylko główną i potem będą latały w necie opowiastki że mmarocks to jaskinia szatana, rasizmu i ksenofobii. Można porozmawiać na dane tematy ( religia ) ale sa od tego odpowiednie wątki na forum i dobrze było by tam też przestrzegać podstawowych zasad netykiety.
 
@Wujek a Ty nie moderujesz czata pdczas gal ? Moze moglbys tez dostac uprawnienia aby zareagowac w takich sytuacjach, usuniecie posta, ban na 24h spokojnie daloby rade.
 
10 punktów dla kopalni.



Takie posty w działach o Mamedzie działają na niekorzyść cohones, które jest przeglądane zarówno przez samego Śnieżkę, jak i wiele innych osób związanych z MMA.
 
Temat jest zapodany na redakcje, co z tym robic.



Moderacja jest niewdzieczna, ale jak niestety widac - niezbedna. Niektorzy nie maja autorefleksji, dystansu do internetu, czy szerzej: zycia. Przede wszystkim jednak czerwonej lampki: dosc (jak w piciu). Niewielka grupka osob jest w stanie zasrac kazde forum, a po banach krzyczec, ze cenzura. Nawiazujac do konkretnego watku: niby walcza z fanatyzmem, sami bedac fanatykami (niesamowite ile rzeczy sie przewinelo w tamtym watku).



Dziekuje wszystkim rozsadnym/cierpliwym uzytkownikom, rownoczesnie przepraszam, ze takie chwasty gdzieniegdzie po forum sie rozplenily.
 
A właśnie miałem pytać co się stało z tematem o Mamedzie w reklamie, ja po 1 stronie przestałem czytać komentarze bo prowadziły do obrażania Mameda i Islamu, ale widzę, że musiało być naprawdę ostro, jeżeli temat jest zamkniety.
 
@Fresh To nie odemnie zależy.



Ogólnie to do regulaminu forum proponuje wprowadzić system kar. Żeby było wszystko jasno czarno na białym co za co grozi. Wtedy poczesci zostały by tez ukrucone lamenty o wolności słowa.
 
System kar to dobry pomysł! Proponuję banować dożywotnio za błędy ortograficzne. Wtedy po części zostałyby ukrócone lamenty hipokrytów, którzy martwią się o wizerunek forum, a sami sprawiają, że po "necie" krążą opowiastki, że mmarocks to "jaskinia analfabetyzmu". Co sobie Janusze pomyślą?
 
Nagle wszyscy sie martwia o januszy :-)



Ja tylko mam nadzieje, ze nie przegniecie w druga strone. Z tego forum odeszla juz wystarczajaca ilosc wartosciowych userow.
 
"mmarocks to jaskinia szatana" - wujek, wygrałeś ;D







A może dałoby radę zrobić takie coś, jak jest na innych forach? Mam na myśli ostrzeżenia. Pod nickiem i liczbą komentarzy byłby taki pasek. Moderator najpierw upomina pisemnie/zmienia post, potem już ostrzeżenie. Po 3 ostrzeżeniach ban (na zawsze, na tydzień, nie wiem jak byście chcieli). Na pewno spotkaliście się nie raz z takim systemem na innych forach, niekoniecznie mma, tak jak ja. Nie wiem tylko, czy na tym froum da radę zrobić coś takiego, bo te na których jest coś takiego, mają inną budowę. A na forach się nie znam ;)
 
Faktycznie zrobił się niezły burdel. Ja bym banował na zawsze. Nie potrzebuje w tematach informacyjnych czytać o wydumanych poglądach na świat innych użytkowników. Banować po pierwszym głupim wpisie.
 
Wkrótce update regulaminu i większa (ale rozsądna) moderacja w tematach przewalających się na Cohones.
 
Wkrótce update regulaminu i większa (ale rozsądna) moderacja w tematach przewalających się na Cohones.


I bardzo dobrze, coś jest nie tak jeśli na forum o mma zdarzają się takie dni że większość wpisów stanowią dywagcje religijne, zwłaszcza w taki dzień jak wczorajszy - świeto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Mam tylko nadzieje ze nie ebdzie karać zbyt surowo, napierw jakis klaps, czy zdzielenie po łapach a dopiero później kop w dupe - bo każdego czasem może ponieść.
 
Nie wiem jak u Was, ale ja mam problem (nie to że problem, ale źle mi się wyszukuje) z opcją "Szukaj". Ile razy czegoś szukałem, to chyba tylko raz coś dzięki temu znalazłem. Nie dałoby się jakoś tego udoskonalić? ;)
 
Szukaj w google, z dopiskami mmarocks czy cohones.



forumowa szukajke, tylko cactus umie obslugiwac.
 
Dokładnie, Google Twoim przyjacielem. Szukasz np tego wątku więc wpsujesz w google:



sugestie forum site:cohones.mmarocks.pl
 
Spoko, w "guglach" akurat conieco szukać umiem ;D Myślałem, ze tylkoja mam ten problem z naszą wyszukiwarką, ale teraz łapię ;)
 
Buttony nawigacyjne na stronie głównej ( Te pod reklamą manto ) oraz w każdym z newsów znikły.
 
Back
Top