Sugestie dotyczące forum

Cohones coś ostatnio nie w formie, że żadne filmiki nie banglają i trzeba je odpalać z głównej strony :(
 
A nie można po prostu wprowadzić sygnatur dla osób z danym systemem operacyjnym ? Po przez sprawdzanie agenta użytkownika to nie powinno być trudne, jeżeli osoba ma androida to opcja sygnatur niech będzie zablokowana.
 
Są sygny z gifami po UWAGA ponad 6 mb, to jakiś absurd... Ludzie korzystający z telefonów na prawdę mają problem aby czytać forum i utrzymać limit neta przez dłużej niż kilka dni.
 
sam posiadam dosyc sporych rozmiarow sygnaturke ale rozumiem problem opisywany przez amen20 - niemialbym nic przeciwkow zablokowaniu gifow w podpisie
 
To jak będzie opcja blokowania sygnatur na androidzie to dajcie znać, bo bym mimo wszystko chciał mieć gifa ;)
 
Ja mam na swoim kompie w Google Chrome zablokowane wyświetlanie sygnatur i jestem niezmiernie szczęśliwy z tego powodu. Jak wejdę na cohones z innego komputera to mnie po krótkiej chwili zaczyna leczyć ten graficzny rozpierdol. Najlepiej jak w sygnie jest tekst bądź obrazek, a gify powinny być całkowicie zakazane.
 
Albo niech w sygnaturach pojawi się opcja spoilerów, każdy by sobie rozwinął sygnę, jakby chciał. :)


Rozwinąć jak rozwinac ale czy one i tak nie musiały by się załadować? No i takie rozwijane spoilery niestety nie działają na tym forum, a szkoda, bo przydał by się taki bajer.



Sam mam gifa bo póki co nie jest zakazane ale jak zmienią sie zasady to zamienię sesję treningową Chandlera na coś innego;)



-----------------



Edit: o co chodzi z tym rozciąganiem tekstu i podczas cytowania innego użytkownika. Szlag mnie trafia jak po każdym zdaniu wywala mi milion "enterów" i rozciąga wpis na pół strony.



Czasami ręczne usuwanie tego działa a czasami nie. I za chiny ludowe nie wiem od czego to zależy.
 
Samemu chyba nie można usunąć konta. Będziesz musiał poprosić kogoś z moderacji, żeby dał Ci permanentnego bana - zrobił z Twojego konta "anonymous"
 
No to defthomas, czy tam ktoś - proszę o permanentego bana a najlepiej całkiem usuwke
 
Jak będziesz chciał wrócić, to napisz mi maila. Pozdrawiam. Udanego odwyku.
 
[*]







Kiedy będzie PW? a sygny możecie na kompach blokować adblokiem gdyby ktoś nie wiedział nie wiem jak z androidem
 
Po wprowadzeniu PW moze znacząco spaśc liczba postów na forum bo będą sobie czytelnicy pisac/odpisywać na PW a nie na forum
 
Myślę że PW nada się bardzej do prywatnych spraw, ale dalej na ogólne temty ozmowy będą prowadzone tutaj na forum
 
Proponowałbym naprawić na początek dwa najbardziej denerwujące mnie błędy:



- przekierowywanie do złych tematów



- nie wczytywanie się pełnego adresu http, wczytuje się samo cohones.pl, po odświeżaniu tematu przekierowuje na główną stronę cohones.
 
Sajd



Pierwszy problem u mnie pojawił się ni stąd, ni zowąd, miałem go jakiś czas a potem tak samo zniknął. Już dłuższy cza go nie mam. Ale też mnie denerwował i nie wiem skąd sie wziął.



Z drugim się jeszcze nie spotkałem.
 
Również zetknąłem się z tymi problemami co Sajd. Pierwszy już nie występuje tak często, drugi ciągle się zdarza.
 
Bilans w UFC 1-2 i go wywalili? Mogli mu dać jeszcze jedną szanse.




Mnie rowniez.




PW i system ignorowania, to w dalszym ciągu rzeczy priorytetowe :).


^to plus moze tag spoiler i byloby super :-)
 
to nie jest problem, wystarczy wpisac w przegladarce cohones.mmarocks.pl zamiast samo cohones.pl i po klopocie
 
Co do propozycji wykonalnych "od zaraz" to przydałoby się ukrócić nieco rozpasanie w sygnaturach. Póki co jedynym rozwiązaniem jest sukcesywne blokowanie każdej z osobna.
 
Back
Top