Suchary billa 2.0

Pełna zgoda, służbowy staram się używać tylko gdy muszę bo w innym wypadku mam niepokojące uczucie że ktoś mnie obserwuje

tenor.gif
1000044645.jpg
 

Ja cukru mało spożywam ale nie wyobrażam sobie dnia bez kawy mimo że w ogóle mnie nie pobudza bo mogę wypić przed samym snem i normalnie zasnąć. Po prostu lubię smak kawy bez cukru, mleka i najlepiej jak najmocniejsza ale nawet jeśli nie pobudza to psychika ma wbity klin że musi być rano wypita żeby nie być przymulonym i co najważniejsze elegancko gładko zrzucić balast w odmęty białej porcelany.
 
Ja cukru mało spożywam ale nie wyobrażam sobie dnia bez kawy mimo że w ogóle mnie nie pobudza bo mogę wypić przed samym snem i normalnie zasnąć. Po prostu lubię smak kawy bez cukru, mleka i najlepiej jak najmocniejsza ale nawet jeśli nie pobudza to psychika ma wbity klin że musi być rano wypita żeby nie być przymulonym i co najważniejsze elegancko gładko zrzucić balast w odmęty białej porcelany.
Ja cukier tylko do herbaty dodaję, a kawę gorzką i czarną, ale kawy nie muszę pić na pobudzenie bo nie czuję naturalnej zamuły, natomiast jak wypiję to mnie telepie, ale pijam dla smaku bo też lubię :lol:
 
Ja cukier tylko do herbaty dodaję, a kawę gorzką i czarną, ale kawy nie muszę pić na pobudzenie bo nie czuję naturalnej zamuły, natomiast jak wypiję to mnie telepie, ale pijam dla smaku bo też lubię :lol:
Ja akurat nigdy nie miałem tak że od kofeiny mnie telepało ale często mam zamułe. Fajnie bo siłownie mam w domu to np. robię trening i w trakcie pije kafej
 
Back
Top