Suchary billa 2.0

1704276499280.png
 
View attachment 88566
A była zgoda na wykorzystanie awatara... bo teraz to widzę ikonę, że sobie sam daje lajka... :confused: :lol:
:nono:
Twoją zgodę mam :gdzie: :lol::rofl::jump::awesome:
Mam za to dla Ciebie propozycję: zamiast odpowiadać i generować niepotrzebne posty, zostaw swoją reakcję. W prawym dolnym roku jest:
like.jpg

klikasz na wyraz "like" i jak przyttrzymasz to masz wybór. :boss::confused::dance::yahoo:
i teraz zamiast spamować, skup się, albo zapisz sobie w kajecie, bo to ważne: wybierasz odpowiednią reakcję:

jbj.jpg
Bonsa dajesz przy postach @Big Makumba (skasował profil???) @Bambo ewentualnie jak chcesz być błyskotliwy to @Biały i @Biały19894 :jjsmile:

łapka.jpg
łapkę jak z czymś lub kimś się zgadzasz, lub po prostu jak chcesz coś napisać, to nie piszesz tylko dajesz lajka :penn:
love.jpg
przy poście z Pudzianem albo tą lampucerą co ma "suty jak salami". Ewentualnie jak ktoś coś napisze o koledze @Roshi albo familiokach:pudzianfap:
hahah.jpg
jak coś cię bawi a nie mieści się w innych kategoriach :muttley:
sad.jpg jak sama nazwa wskazuje (sad) tam gdzie jest @Drzewo owocowe ewentualnie w tematach o sadownictwie, ogrodnictwie itp. Bystry jesteś, wiesz o co chodzi :roberteyeblinking:
wow.jpg możesz dawać przy moich postach :conorwalk:
angry.jpg
-tej nie musisz dawać nigdzie. Forum to oaza miłości, łagodności, swobodnej wymiany myśli i koleżeństwa :bayan::bye::fly::friends:


:tiphatb:

PS. Przy odnoszeniu się do @lugasek Mistrz dajesz :antonio:
PPS. Jak można w niecały rok najebać ponad 13k postów??:o o::crazy::tease::panda:
 
Last edited:
Twoją zgodę mam :gdzie: :lol::rofl::jump::awesome:
Mam za to dla Ciebie propozycję: zamiast odpowiadać i generować niepotrzebne posty, zostaw swoją reakcję. W prawym dolnym roku jest:
View attachment 88590
klikasz na wyraz "like" i jak przyttrzymasz to masz wybór. :boss::confused::dance::yahoo:
i teraz zamiast spamować, skup się, albo zapisz sobie w kajecie, bo to ważne: wybierasz odpowiednią reakcję:

View attachment 88591 Bonsa dajesz przy postach @Big Makumba (skasował profil???) @Bambo ewentualnie jak chcesz być błyskotliwy to @Biały i @Biały19894 :jjsmile:

View attachment 88593 łapkę jak z czymś lub kimś się zgadzasz, lub po prostu jak chcesz coś napisać, to nie piszesz tylko dajesz lajka :penn:
View attachment 88594 przy poście z Pudzianem albo tą lampucerą co ma "suty jak salami". Ewentualnie jak ktoś coś napisze o koledze @Roshi albo familiokach:pudzianfap:
View attachment 88595 jak coś cię bawi a nie mieści się w innych kategoriach :muttley:
View attachment 88596 jak sama nazwa wskazuje (sad) tam gdzie jest @Drzewo owocowe ewentualnie w tematach o sadownictwie, ogrodnictwie itp. Bystry jesteś, wiesz o co chodzi :roberteyeblinking:
View attachment 88598 możesz dawać przy moich postach :conorwalk:
View attachment 88599 -tej nie musisz dawać nigdzie. Forum to oaza miłości, łagodności, swobodnej wymiany myśli i koleżeństwa :bayan::bye::fly::friends:


:tiphatb:

PS. Przy odnoszeniu się do @lugasek Mistrz dajesz :antonio:
PPS. Jak można w niecały rok najebać ponad 13k postów??:o o::crazy::tease::panda:
:pudziaonicbyniedao:
 
Twoją zgodę mam :gdzie: :lol::rofl::jump::awesome:
Mam za to dla Ciebie propozycję: zamiast odpowiadać i generować niepotrzebne posty, zostaw swoją reakcję. W prawym dolnym roku jest:
View attachment 88590
klikasz na wyraz "like" i jak przyttrzymasz to masz wybór. :boss::confused::dance::yahoo:
i teraz zamiast spamować, skup się, albo zapisz sobie w kajecie, bo to ważne: wybierasz odpowiednią reakcję:

View attachment 88591 Bonsa dajesz przy postach @Big Makumba (skasował profil???) @Bambo ewentualnie jak chcesz być błyskotliwy to @Biały i @Biały19894 :jjsmile:

View attachment 88593 łapkę jak z czymś lub kimś się zgadzasz, lub po prostu jak chcesz coś napisać, to nie piszesz tylko dajesz lajka :penn:
View attachment 88594 przy poście z Pudzianem albo tą lampucerą co ma "suty jak salami". Ewentualnie jak ktoś coś napisze o koledze @Roshi albo familiokach:pudzianfap:
View attachment 88595 jak coś cię bawi a nie mieści się w innych kategoriach :muttley:
View attachment 88596 jak sama nazwa wskazuje (sad) tam gdzie jest @Drzewo owocowe ewentualnie w tematach o sadownictwie, ogrodnictwie itp. Bystry jesteś, wiesz o co chodzi :roberteyeblinking:
View attachment 88598 możesz dawać przy moich postach :conorwalk:
View attachment 88599 -tej nie musisz dawać nigdzie. Forum to oaza miłości, łagodności, swobodnej wymiany myśli i koleżeństwa :bayan::bye::fly::friends:


:tiphatb: :lol:

edit: Przy odnoszeniu się do @lugasek Mistrz dajesz :antonio:
Akurat reakcji to ja daję bardzo dużo... a posty same się nie zrobią kolego od kradzieży awatara... :lol:
Czyli jednak nie skorzystam z porady bo... 1 emotka to za mało na odpowiedź

:hi:
:deniro:::really::
 
  • Bones
Reactions: jut
Castek najebał 13k postów w ok 9mcy: 13000:9=1444/mc. :bayan::o o:
Roshi: 25500:33mce=860post/mc :boss::applause:
Jut 3500 w 90mcy=~39/mc :o o: :confused::cool::facepalm:


ja przejebuje życie, ale dla Was to szacunek :conorsalute::pray:
13k w 10 miesięcy... 1k to zrobiłem (11-12k) w 2 tygodnie grudniowe... :lol:
 
13k w 10 miesięcy... 1k to zrobiłem (11-12k) w 2 tygodnie grudniowe... :lol:
ale to nie jest powód do dumy
A przepraszam bardzo w którym miejscu uwzględniłes posty z premiones które się nie wliczają no i oczywiście z pożaru serwera?!
:jimcarrey:
@Roshi pliss nie wspominaj o tematach w których piszesz przy Casstku :cryme::jarolaugh:. Niech chociaż tam będzie porządek :muttley:

pożar serwera :childcry:

Nie porównuj też swoich postów do Castka. To jak porównać Picie w Szczawnicy do szczania w piwnicy; Picia w Spale do spania w Pile; Gwałtu w samochodzie do samogwałtu w chodzie czy klaskania w mroku do mlaskania w kroku :conorsalute:
 
Last edited:
Back
Top