Suchary billa 2.0

mixmaster.jpg
 
Twoją zgodę mam :gdzie: :lol::rofl::jump::awesome:
Mam za to dla Ciebie propozycję: zamiast odpowiadać i generować niepotrzebne posty, zostaw swoją reakcję. W prawym dolnym roku jest:
View attachment 88590
klikasz na wyraz "like" i jak przyttrzymasz to masz wybór. :boss::confused::dance::yahoo:
i teraz zamiast spamować, skup się, albo zapisz sobie w kajecie, bo to ważne: wybierasz odpowiednią reakcję:

View attachment 88591 Bonsa dajesz przy postach @Big Makumba (skasował profil???) @Bambo ewentualnie jak chcesz być błyskotliwy to @Biały i @Biały19894 :jjsmile:

View attachment 88593 łapkę jak z czymś lub kimś się zgadzasz, lub po prostu jak chcesz coś napisać, to nie piszesz tylko dajesz lajka :penn:
View attachment 88594 przy poście z Pudzianem albo tą lampucerą co ma "suty jak salami". Ewentualnie jak ktoś coś napisze o koledze @Roshi albo familiokach:pudzianfap:
View attachment 88595 jak coś cię bawi a nie mieści się w innych kategoriach :muttley:
View attachment 88596 jak sama nazwa wskazuje (sad) tam gdzie jest @Drzewo owocowe ewentualnie w tematach o sadownictwie, ogrodnictwie itp. Bystry jesteś, wiesz o co chodzi :roberteyeblinking:
View attachment 88598 możesz dawać przy moich postach :conorwalk:
View attachment 88599 -tej nie musisz dawać nigdzie. Forum to oaza miłości, łagodności, swobodnej wymiany myśli i koleżeństwa :bayan::bye::fly::friends:


:tiphatb:

PS. Przy odnoszeniu się do @lugasek Mistrz dajesz :antonio:
PPS. Jak można w niecały rok najebać ponad 13k postów??:o o::crazy::tease::panda:
@jut w formie :conorsalute:
 
Twoją zgodę mam :gdzie: :lol::rofl::jump::awesome:
Mam za to dla Ciebie propozycję: zamiast odpowiadać i generować niepotrzebne posty, zostaw swoją reakcję. W prawym dolnym roku jest:
View attachment 88590
klikasz na wyraz "like" i jak przyttrzymasz to masz wybór. :boss::confused::dance::yahoo:
i teraz zamiast spamować, skup się, albo zapisz sobie w kajecie, bo to ważne: wybierasz odpowiednią reakcję:

View attachment 88591 Bonsa dajesz przy postach @Big Makumba (skasował profil???) @Bambo ewentualnie jak chcesz być błyskotliwy to @Biały i @Biały19894 :jjsmile:

View attachment 88593 łapkę jak z czymś lub kimś się zgadzasz, lub po prostu jak chcesz coś napisać, to nie piszesz tylko dajesz lajka :penn:
View attachment 88594 przy poście z Pudzianem albo tą lampucerą co ma "suty jak salami". Ewentualnie jak ktoś coś napisze o koledze @Roshi albo familiokach:pudzianfap:
View attachment 88595 jak coś cię bawi a nie mieści się w innych kategoriach :muttley:
View attachment 88596 jak sama nazwa wskazuje (sad) tam gdzie jest @Drzewo owocowe ewentualnie w tematach o sadownictwie, ogrodnictwie itp. Bystry jesteś, wiesz o co chodzi :roberteyeblinking:
View attachment 88598 możesz dawać przy moich postach :conorwalk:
View attachment 88599 -tej nie musisz dawać nigdzie. Forum to oaza miłości, łagodności, swobodnej wymiany myśli i koleżeństwa :bayan::bye::fly::friends:


:tiphatb:

PS. Przy odnoszeniu się do @lugasek Mistrz dajesz :antonio:
PPS. Jak można w niecały rok najebać ponad 13k postów??:o o::crazy::tease::panda:
Złoto
 
Z PAMIĘTNIKA CNOTLIWEJ PANNY!

Trudno mówić i uwierzyć jak z Polakiem dobrze leżeć
Polak kocha i całuje i żenić się obiecuje.

Anglik to prawdziwa pycha, rusza dupą flegmatycznie ale całkiem apetycznie.

Niemiec z brzuchem pełnym piwa, nie pierdoli tylko kiwa.
Ciągle cipkę babie ślini niby prosię mamie świni.

Francuz znowu minetuje, nie pierdoli nie całuje.
A gdy sobie po pierdoli cały dzień go głowa boli.

Austriak zaś się męczy, zamiast jebać stale jęczy.
A gdy ranne wstają zorze, on językiem pizde orze.

Włoch z oczami jak pochodnie jeszcze nie wlazł, a zlał się w spodnie.
Nim zdążyłam zdjąć pończochy, już się spuścił między włochy.

Raz nadarzył mi się Turek ten miał chuja jak ogórek.
Pierwszorzędnie sobie radził zamiast w pizdę w dupę wsadził.

Zaś z Murzynem brudne ciało z nim się jebać odechciało.

Czesi mają mocne chuje, ich się wcale nie rachuje.

Ruski znowu jak pierdoli to aż potem w krzyżu boli.
Ten nie wzdycha tylko rypie aż się ogień z pizdy sypie.

Z Żydem się nie zadałam wie o tym Warszawa cała.
Bo mówił mi mój Walenty, że chuj Żyda jest obcięty.

Wszystko gówno wszystko blaga nie ma jak to chuj Araba.
Arab pizdę jak rozpruje to się chuja w gardle czuje.

Węgier ze swoim tupetem wodzi chujem jak sztyletem.
Lecz choć w piździe wciąż tak wodzi tak jak Polak nie dogodzi.
 
Back
Top