Suchary billa 2.0

Niczego nie zapomniałem. To było zanim jeszcze te ziemie zamieszkały tęczowe fryce, które w jakiś pokręcony sposób przekazały swoje geny dalej przez co teraz zamieszkują tam potomkowie tych tęczowych fryców. Tfu.
W Poznaniu to teraz chyba z 70% mieszka słoików co na studia przyjechali. Poznań spierdolił na PZ czyli Poznań zadupie. Proszę nie mieszać w ta tęczową zarazę rdzennych mieszkańców..
 
W Poznaniu to teraz chyba z 70% mieszka słoików co na studia przyjechali. Poznań spierdolił na PZ czyli Poznań zadupie. Proszę nie mieszać w ta tęczową zarazę rdzennych mieszkańców..
Czyli skrót blach PO to Poznań Odbyt?
:beczka:
 
1674644551162.png

:gdzie:
 
Zapomniałeś skąd ród piastowy. Gdyby nie tęczowy Poznań to byś do dziś pokrzywy wpierdalał ::yellowcard::
Żaden kurwa Poznań, nie było go wtedy na mapie. GNIEZNO hurrwa tu się wszystko zaczeło i wypierdalać mi z Poznaniami, Krakowami, Warszawami i Kaliszami jakimiś.
Historie to Ty szanuj jeden z drugim bo Was odszukam i drzwiami gnieźnieńskimi paluchy przytrzasne.:jimcarrey:
 
Żaden kurwa Poznań, nie było go wtedy na mapie. GNIEZNO hurrwa tu się wszystko zaczeło i wypierdalać mi z Poznaniami, Krakowami, Warszawami i Kaliszami jakimiś.
Historie to Ty szanuj jeden z drugim bo Was odszukam i drzwiami gnieźnieńskimi paluchy przytrzasne.:jimcarrey:
No nie powiedziałbym :lol:
 
No nie powiedziałbym :lol:
Poznan ma budżet i uzywając i nomen omen ich placementu sprzed lat *knowhow wiec tak zmanipuluja fakty że ostrow lednicki bedzie mniej wazny od ostrowa tumskiego. Klasyka "money talks"
 
Poznan ma budżet i uzywając i nomen omen ich placementu sprzed lat *knowhow wiec tak zmanipuluja fakty że ostrow lednicki bedzie mniej wazny od ostrowa tumskiego. Klasyka "money talks"
Poznań był umiejscowiony nad sporą rzeką, więc raczej on był naczelnym grodem.
Zapewne wszystkie 3 grody odgrywały jakąś rolę i zapewne Poznań był tym najważniejszym z racji geografii. Ale szczegółów to już raczej nie poznamy.
 
Back
Top