Suchary billa 2.0

człowiek mem
1675124664028.png
 
Żarty żartami ale spierdalac mi z całosezonowymi oponami. Wpadły dziś u mnie chyba z dwa centymetry śniegu i na wstecznym nie mogłem podjechać pod 4 cm krawężnik autem klienta. Opony teoretycznie nie jakiś śmieć tylko Michelin. Jak spadnie śnieg to równie dobrze na letnich można jeździć.
Jak spadnie śnieg czy jest lód to ziomowe też chuja dadzą mordo
 
Na lód owszem ale chyba nigdy nie jeździłeś na letnich po śniegu. :joanawhat:

Zależy jaki śnieg. Jeżeli jest w miarę suchy to nie ma większych problemów, ale jak się zrobi wilgotna skorupa to owszem, będzie ślizganie.
 
Tyle, że tutaj bardziej niż sleepy Joe'a winiłbym polskie media. Dziadynga coś tam rzucił do krzyczących do niego dziennikarzy na odczepne, a polskie media dostają orgazmu, że dobry wujek z ameryki, co ma walizki pełne dolarów do nas kiedyś tam przyjedzie przyjedzie.

Po jaką cholerę największe serwisy informacyjne w tym naszym przaśnym grajdołku robiły z tego, takiej pierdoły, gorący news z wielkim czerwonym fontem? Atakując tym na czołówkach.

To jest jeden z przykładów skrajnej tabloidyzacji tego, czym nas media karmią. I ogłupiają.
 
Poznań był umiejscowiony nad sporą rzeką, więc raczej on był naczelnym grodem.
Zapewne wszystkie 3 grody odgrywały jakąś rolę i zapewne Poznań był tym najważniejszym z racji geografii. Ale szczegółów to już raczej nie poznamy.
Nope, wtedy splawnosc rzek dla zamieszkujacych nasze tereny nie miala znaczenia (nie bylismy wikingami). SZCZEGÓLY poznalismy juz dawno dzieki metodzie badawczej izotopem weglow C14
 
Back
Top