Starsze, klasyczne gierki

Tego nie znałem, powiem Ci
71UllW0vqML._AC_UY1000_.jpg
 
Na pegazie nigdy nie ukończyłem, kuzyn (starszy) rysował mapy tuneli/torów/rzek w zeszycie ( późniejsze etapy w których trzeba było wybrać drogę) ale chyba też nie ukończył tej gry, wiem że daleko był.

Ja jakiś czas temu na emulatorze z możliwością zapisu ograłem
Też wracam do gier z nesa. Jakiś taki czas nastał u mnie, że platformowka pikselowa po prostu mnie odpręża. Przede wszystkim :



A niedługo mam zamiar odpalić te grę również z ogromnym sentymentem :

 
Kurła na nesie się napierdalalo, ale w tamtych czasach nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak snes, na którego było multum zajebistych gierek. U mnie była przesiadka z pegazusa na psxa
 
Ile mi to nerwów ukradło, pamiętam jak wczoraj... atari 800xl, muzyczkę pamiętam do dziś od razu dreszczyk przeszedł i nerwica wróciła.
:beczka:

Wkurwiało i nakazywało grać jednocześnie.
bf78f25f02592b0eb8ed7c02493ceab5.gif




na tym z dwa joysticki złamałem jak nic

Bruce'a też chciałem wrzucić. :antonio:
Ogólnie nigdy nie miałem swojej Atarynki, ale szły zamiany.








Na Atari 2600 też się śmigało. :korwinlaugh:
 
Spy vs Spy na C64 się ciupało. Z bratem mówiliśmy na to Spywyspy (czytane po polsku) :boystop:
Nie wiem czy były jakieś różne wersje, ale tam była jakaś zimowa sceneria i budowało się rakietę. Można było rzucać się śnieżkami.
 
@Dzihados jeszcze raz dzięki za link do strony ze starymi grami online, gram właśnie w klasyki ps1, łezka się w oku kręci. grywalność tych gier jest niesamowicie ponadczasowa, i nie mówię tu tylko o ps1
sentymenty, nostalgia, wspominki z lat dzieciaka i nastolatka są dla prawie każdego faceta bardzo ważną rzeczą, z tych czasów wywodzą się nasze korzenie i fundament duszy/umysłu
gierki to tylko jedna ze wspominajek, wiadomo, ale dziś akurat poświęcając tę godzinkę/półtorej na emulowanych pierwszych 3d gierkach mojego dzieciństwa... poczułem to ciepełko:fjedzia:
 
Zadziwia mnie Wasz zapał do tych staroci. Mam kolekcje gier od ps1 do PS4 i mam je bo mam. To są moje wspomnienia. Jednak leżą łącznie z konsolami i padami. Nie gram w to. Szkoda mi niszczyć wspomnienia.
 

Kilkanaście odsłon Command and Conquer (w tym Red Alert), Sim City 3000 Unlimited, wszystkie części Populous i Dungeon Keeper.
 
Back
Top