Sprzedaż PPV KSW 23

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Martin podał nieoficjalnie że około 80 tys PPV. Bardzo się dziwił temu wynikowi - a ja mogę powiedzieć że się dziwię że on się dziwi.



1.Pirackie streamy (ciężko oszacować ile tys skorzystało)



2. Brak możliwości wykupienia w kablówkach - nie każdy ma dobre łącze i możliwość rzucania z Ipli na TV (lub po prostu może nie umieć, nie meć technicznych możliwości)



3.Cena 40 zł (gdzie 30 było w miarę ok)



Czy on nie jest świadomych tych oczywistych spraw? Pewnie są jeszcze inne punkty które spowodowały taki wynik a nie inny, aczkolwiek uważam że te były tymi głównymi.
 
Gdy włączyłem jeden stream i był tam licznik oglądających zobaczyłem liczbę 15,000 :)



A na weeb kanał zrobił około 100,000 wyświetleń...



Oczywiście doliczając kilkanaście innych które były w obiegu ta liczba będzie pewnie ogromna...
 
Ja też niestety byłem zmuszony obejrzeć na streamie, ponieważ nie mam CP, a czytając niektóre opinie o transmisji na ipla nie chciałem ryzykować. Na streamie na którym ja oglądałem w szczytowym momencie było 52 000 oglądających :)



Gdyby dali do wszystkich kablówek itp. to cieszyliby się mnóstwem wykupionych subskrypcji :)
 
Największy ból to brak nC+ które by dojebało strasznie dużo PPV...



Sam mam nC+ to bym na nim wykupił... kupiłem na DVB-T to wiadomo jaki sygnał jest na takim czymś... żałuje...



Drugie PPV miałem od Grzecha z konkursu Defa... to IPLA minuta spóźnienia do normalnego... to nie jest "normalne"...
 
Google na szybko pokazuje, że cyfrowy polsat ma jakieś 3,5 mln abonentów. 75 tyś. sprzedanych PPV to 2,14% z 3,5 mln.



NC+ to jakieś 2.5 mln abonentów czyli przyjmując taką samą proporcję 2,14% sprzedaży PPV byłoby 50 tyś.



UPC to jakieś 1,5 mln abonentów czyli 30 tyś. PPV.



Razem byłoby 155 tyś. sprzedanych PPV. Nie wiem czy procent sprzedaży w nc+ i upc byłby taki sam jak w cp ale jeżeli nie byłby drastycznie niższy to myślę, że te 150 tysięcy KSW dałoby radę zebrać.
 
@mrfreakz



Narzekałem również, ale kupiłem i muszę przyznać że poza paroma drobnymi scinkami na początku to potem chodziło cód, miód.
 
Liczę, że opamiętaja się z ceną i zejdą przynajmniej do 30zł. Kolejnym błędem Polsatu było wycofanie się z innych platform cyfrowych, z których na bank wyciągnęliby kolejne tysiące zakupionych subskrypcji i 100k pękło by a K&L cieczyliby mordeczki. Nie wiem dokładnie jak wygląda umowa Polsatu z udostępnianiem innym platformą sygnału z KSW ale dlaczego nie mogło być jak na KSW 20 ... ? Chcieli więcej zyskać a wyszli na to samo jak nie mniej
 
Na KSW 20 w C+ było dobrze.. fajne studio.. jedyny minus to komentowały jakieś ogórki...
 
No ja chcialem kupic w upc ale nie mialem mozliwosci, ostatecznie ogladalem w knajpie, mysle ze sporo bylo takich osob.
 
p .piter ja raz bylem na ktorej kali ksw chyba 21 w knajpie to derewowaly mnie komentarze osob kotre gowno wiedza o mma a sie madrzyly ,wczoraj wykupilem ppv i ogladalem z ojecem (januszem)troche go razila krew w walce materli no i mysli ze mamed to najleoszy zawodnik na swiecie :-)
 
Dla mnie błędem było ograniczenie sie do PC i Iplii.zeby jeszcze ta impla byla niezawodna.
 
Biedaczki, marudza ze tylko 80 tys ppv im sie sprzedalo. Polsat bierze z tego 2/3 dla siebie, POLSAT jest tutaj ALFONSEM a KSW jest ich DZIWKA do dojenia pieniedzy. Dlatego smiesza mnie ludzie na tym forum ktorzy uwazaja sie za wielkich MECENASOW polskiego mma bo wykupili ppv i dali sie wyr*chac w dupsko polsatowi za 40 zl. Ludzi popatrzcie na nazwe : tylko w ppv CYFROWEGO POLSATU. Wasza kasa idzie na szwajcarskie konta tej korporacji bylego komucha solorza-zaka.



Te pieniadze nie ida na rozwoj tego sportu !



Jak slysze ze Zawadzki i Gamrot dostali za ta walke 8 tys zlotych a jakies melviny czy inne pilafasy za sam przyjazd i polozenie sie przed mamedem czy pudzianem dostaja po kilkadziesiat tysiecy to nie moge sie powstrzymac od smiechu. Gdzie sa szkolenia dla mlodych sedziow w ksw ? czemu jest tylko 2 sedziow ringowych, ktorzy na dodatek sa trenerami zawodnikow na tej samej gali bo maja uklady z wlascicielami. Wprowadzaja licencje dla sponsorow za 10000 tys aby totalnie juz udupic mozliwosc jakiegokolwiek zarobku dla zawodnika. Zenda. Do tego dziesiatki tysiecy wydane na bilety lotnicze dla pseudo gwiazdeczek z usa. Ten chajs powinien byc dla mlodych zdolnych polakow ktorzy reprezentuja wyzszy poziom od nich. na kswtv ludzie z zagranicy mieli miec dostep do gali po przelaniu pieniedzy za kod aktywacyjny a 70 procent z nich gowno zobaczyla. I oni maja czelnosc marudzic ze im sie ppv slabo sprzedaje. 40 zl za ppv haha zenua Kupilbym 10 transmisji za 15 zl ale jedynie wtedy jak bym wiedzial ze pieniadze te dostanie KSW i przeznaczy je na dalszy rozwoj ksw i MMA w POLSCE
 
p .piter ja raz bylem na ktorej kali ksw chyba 21 w knajpie to derewowaly mnie komentarze osob kotre gowno wiedza o mma a sie madrzyly ,wczoraj wykupilem ppv i ogladalem z ojecem (januszem)troche go razila krew w walce materli no i mysli ze mamed to najleoszy zawodnik na swiecie






no tak, "eksperci", chodź wczoraj nie było źle, miałem stolik 6 osobowy, duże telebimy w knajpie i odległości od stolików takie, że przy całej wrzawie nie było durne gadanie tak słyszalne.



Mój ojciec kupuje PPV (kupował) bo mieszka na osiedlu gdzie też jest UPC i był w tej samej sytuacji, tylko on do knajpy nie poszedł a ppv nie miał jak kupić, po prostu spędził czas inaczej a szkoda, bo ostatnio namówiłem go na PPV był zadowolony i chciał kupić kolejne mimo, że o MMA dużego pojęcia nie ma,



Polsat pewnie liczył, że X fanów nie mając możliwości przejdzie na usługi CP, tylko tak się składa, że nie każdy przejdzie to raz, ja jestem zadowolony z kablówki i nie chce talerza na balkonie montować, druga sprawa że X ludzi ma umowy podpisane i też sobie z dnia na dzień nie wypowie, dla mnie ruch bez sensu
 
Polsatowi się pewnie opłaciło ograniczenie dostępu do pay per view, ale właścicielom KSW na pewno nie. Niech Martin przejrzy na oczy. Nie wiem jakim cudem on chciał powtórzyć wynik z KSW 20, skoro połowa potencjalnych klientów straciła dostęp do gali.



O ipli nie mówmy, bo to nie jest realna i dobra alternatywa dla fanów, którzy stracili możliwość kupienia pay per view.Ipla to wadliwy syf i nigdy nie wiesz czy zadziała czy nie. Poza tym tak jak wspomniał założyciel tematu, nie każdy może mieć techniczne możliwości, żeby w komfortowych warunkach obejrzeć kilkugodziną galę na komputerze. Ja podłączam pod telewizor, nie wiem czy wytrzymałbym tyle godzin siedząc prze monitorem. To raz, a dwa z ipli masa klientów jest niezadowolona (w tym ja).



Wydawałoby się, że mam wszystko czego trzeba, żeby obejrzeć KSW 23 w komfortowych warunkach: telewizor podłączony do telewizora, łącze 10 mb/s, doświadczenie przy oglądaniu gal na ipli oraz 40 zł do wydania na pay per view. Mimo to zostałem wydymany, bo okazało się, że łącze jest za słabe, żeby to pociągnąć. I sorry, ale nie mam zamiaru więcej kupować gal na ipli. Mam nc+, to chyba oczywiste, że nie będę zmieniał platformy dla KSW.



Zawsze powtarzałem, że na KSW ppv będę kupował choćby nie wiem co. Jednak teraz zwyczajnie nie mam możliwości. Ipla jest zjebana i okradła mnie już trzy albo cztery razy, więc wiecej dymać się nie dam.I co kurwa teraz powiesz panie Martin? Dalej będziesz obrażony na całe środowisko? Zróbcie coś kurwa z tą jebaną iplą, a nie zwalacie winę na fanów, bo jest to śmieszne.
 
To jest własnie logika.



My: Martin, weź oganij undercard (teraz już jest), klatkę i walki mistrzowskie 5x5.



Martin & Kawul: sprzedajemy bilety nie umiejętności, nie jesteś cie targetem ksw, hajs sie musi zgadzać



A teraz mało PPV: Gdzie jest środowsko?



No nie wiem, chyba to nie my jesteśmy zdaje się, że to nie jesteśmy targetem, z 85 tysięcy nie byłby zadowolony i tak.
 
sami sobie zafundowali taki wynik. Tak jak ktoś już wspomniał - 30 zł było jeszcze ok, ale 40 i to w ograniczonych źródłach nie wróżyło nic dobrego. Od siebie dodam, że juz nigdy więcej ja, ani moi koledzy nie wykupimy transmisji w Ipla tv. To są oszuści, którzy żerują na ludziach nie dając nic w zamian. To jest jakaś amatorka nie oferująca zupełnie nic. Niektóre streamy lepiej działają niż ta zasrana sripla. Dałem się nabrać raz, wczoraj drugi raz i już nigdy więcej. Zapłaciłem, otrzymałem kod i za chuja nie mogłem z niego skorzystać.Napisałem do nich o zwrot pieniędzy, pewnie bezskutecznie, ale przynajmniej wylałem swoje żale :-) Nigdy więcej Sripla
 
Z Ipli na żywo korzystałem pierwszy raz. Początkowe 30min to strach, że nie uda mi się podłączyć do tv, bo wyskakiwał jakiś błąd po podłączeniu komputera z tv. Udało się w końcu, ale już gala się rozpoczęła (tutaj nie mam pretensji do Ipli, bo to była moja niewiedza). Natomisat co do samej transmisji były 3-4 zacinki kilkusekundowe, ale po za tym transmisja przebiegła bez problemu na necie 5mb/s.
 
także byłem zmuszony odpuścić wykupienie PPV , nie mam Cyfrowego Polsatu i mam wolne łącze - tym bardziej wątpliwa opinia o Iplii , a 40 zł to dla mnie nie mało ( przy KSW 20 wykupilem PPV )
 
Mam nadzieje że Martin czyta te komentarze. Nie ma co winy zrzucac na "środowisko". Tak jak piszecie - transmisja bardzo ograniczona (CP i Netia) do tego intertnetowa niepewna ipla... Polsatowi już chyba pokręciło się od tego ppv bo już Borek zapowiadał kolejną płatną transmisję na koniec czerwca. Osobiście mam CP i wykupiłem PPV. Gadanie o rozwoju MMA w Polsce przez ppv już stają się nudne. Przecież wiadomo że największą kapuchę z tego czerpie Polsat. Przecież platforma ipla i cp są tego samego właściciela. Im jest na rękę że mają wyłacznośc, bo wychodzą z założenia że ludzie podpiszą umowę z CP żeby miec dostęp do gali.
 
Ja byłem w knajpie i tym razem było dużo kumatych ludzi, tak że oglądalo się dobrze
 
Czy ktos wie ile kosztowalo PPV dla podmiotow komercyjnych?



U mnie w miescie zadna knajpa tego nie wykupila...
 
Niestety dla mnie 40 zł to nie mało niemam własnego źródła dochodów a za 40 zł to wole swej lubej coś kupić niż wydawać na jakiś ździerusów którzy nawet z zawodnikami się nie podzielą!!



Wiem że Lewy tego nie przeczyta bo zapija smutki pewnie ale przynajmiej wylałem swe żale.
 
Nie szczędzę pieniędzy na Polskie mma. Jeżdzę na gale, kupuje PPV, jednakże w sobotę po pierwsze nie byłem pewien czy zdążę na galę, po drugie KSW i Polsat pozbawiły mnie możliwości oglądania gali w sprzyjających warunkach, ponieważ jestem abonentem nc+. W związku z tym, specjalnie i z premedytacją wykupiłem 3 dniowe premium na weeb.tv i obejrzałem galę w HD za 3.99, co niegdyś przy IPLI było nieosiągalne pomimo relatywnie dobrego łącza. Stwierdziłem, że skoro KSW nie liczy się z naszym zdaniem oraz nie wychodzi na przeciw potrzebom konsumenta to chociaż zagram im na nosie w tak niewielkim stopniu. Poza tym, PPV miało się wiązać z podniesieniem jakości, a tymczasem podniesiona zostaje cena a zamiast dodatkowych walk mamy dodatkowe wywiady i pseudo dokumenty. Podejrzewam, że PPV w większości właśnie wykupili ci, którzy rzeczywiście się interesują, czyli to środowisko, które Lewandowski obraża.
 
u mnie w miescie w kazdej knajpie gdzie było ppv ksw23 był komplet miejsc i w wiekszości nie mogłem zarezerwowac stolika w dniu gali.



Ilość wykupionych ppv to nie ilość widzów i oglądalność, podjerzewam że ta była jak zazwyczaj bardzo wysoka.
 
Cieszy mnie bardzo tak niski wynik, jak widać ludzie coraz mądrzejsi, nawet Janusze orientują się z gali na gale, ze coś jest nie tak.
 
Back
Top