Sprzedaż PPV KSW 23

Mieszkam w Gdansku i tylko dlatego, że nie miałem z kim zostawić dzieci K&L mogą cieszyć się z moich 40zł :(
 
Martin miał racje z tymi 70-80k. Szału nie ma. Choć nieoficjalnie info, można rzecz, że KSW 23 pod względem sprzedaży PPV poniosło porażkę ... Polsat musi coś z tym zrobić bo na KSW 24 będzie podobnie lub też słabiej



asasas.jpg
 
Wydaje mi się, że cena jest za wysoka. Gdyby pozostała na poziomie KSW 23 to 150 subskrypcji, które sobie zakładali wydaje się realne.
 
Cena za wysoka + ograniczenie możliwości kupna na innych platformach :)
 
Gdyby nie te dwa czynniki to sprzedaż pewnie byłaby świetna. Następna gala na pewno będzie dostępna w kablówkach, nie będą chcieli popełnić tego samego błędu. Ipla ma zbyt czarny PR, zbyt mało osób wykupi ten szajs, więc na to na pewno nie liczą. Szkoda, że ja mam nc+, nie ma szans, żeby Polsat zgodził się na sprzedaż ppv u nich...
 
Jaki sukces masz na myśli? Bierzesz pod uwagę, że trzeba podzielić się zyskiem z tymi kablówkami? Nikt nie wie na jakich warunkach kablówki sprzedają im PPV. Nikt nie wie ile PPV sprzedał cyforwy polsat w porównaniu do kablówek w przypadku KSW 20. Większa ilość sprzedanych subskrypcji za 30 zł nie musi oznaczać, że polsat i KSW zarobią na tym więcej.



Informacja jak na razie jest nieoficjalna. Po KSW 20 miało być ok. 80 tys., a później już Martin mówił, że jest to 100 tys.

Dziś na podstawie naszych danych wynika, iż liczba sprzedanych dostępów na KSW 20 znacznie przekracza 80 tysięcy i może zbliżyć się do 100 tysięcy! Tę informację potwierdził nam dziś Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW z zastrzeżeniem, iż pełne dane od operatorów sprzedaży zostaną zliczone do 1,5 miesiąca. Wstępna liczba już w poniedziałek mówiła o sprzedaży wielkości od 60 do 80 tysięcy sprzedanych. Dziś wiadomo, że liczba 80 została przekroczona.
 
Dla mnie sukcesem jest popularyzacja PPV. Czym więcej osób wykupi tym większa jest szansa, że zrobią to kolejny raz.



Na dzień dzisiejszy na tym bym się skupił - przyzwyczaić ludzi do płacenia za te gale i dać im jak największy dostęp do tego.



Jeśli dla moich znajomych wydać 40zł nie jest problemem (wykupili za 1 razem za pomocą UPC) a tym razem stwierdzili, że podziękują za iplę i darują sobie bo nie jest to dla nich tak ważne.



Ktoś powie, że te powiedzmy 5 osób się nie liczy ale w skali kraju może to być 20-30% sprzedaży ( procenty z kosmosu wzięte tak samo jak to ile z tych 40zł trafia do KSW)



Martin chyba mówił, że jak się idzie do kina to się wydaje pieniądze tak samo jak za KSW. Ale jak idziemy do kina to nie zabieramy ze sobą krzesełka ( mam UPC i chcę wykupić dostęp w tej kablówce).



No i ostatnie piszesz, że:



"Większa ilość sprzedanych subskrypcji za 30 zł nie musi oznaczać, że polsat i KSW zarobią na tym więcej."



Idąc tym tropem możemy podnieść cenę do 150zł a i tak te 20 tysięcy je wykupi co da nam podobną liczbę jak przy 100 tysiącach ppv.



Ale czy na tym zależy KSW i Nam?
 
zastanawiam sie tylko jak to mozliwe ze jakis kolezka z domu z podpietym dekoderem do kompa moze wykarmic dobrym wideo 50tys ludzi
Na udostępnienie informacji w jakości HD wystarczą pewnie z 2mbit. On nie karmi 50 000 ludzi tylko wysyła wideo do serwera, a stamtąd np weeb tv działają już ich serwery. I oni są w stanie nakarmić i 100 K ludzi.
 
Proponuję KSW24 zrobić tylko dla włascicieli Maseratti, za 60zł a potem się znowu zdziwić ilościa wykupionych ppv. Nie mam polsatu więc sobie odpuściłem oglądanie na żywo pierwszą galę od dlugiego czasu a byłbym w stanie zapłacic nawet więcej niz 4 dychy . Efekt jest taki, że oblukałem te walki po 2 dniach od gali (mimo starań wyniki niektórych starć do mnie dotarły niestety). Same walki obdarte z tej otoczki, że są na żywca, że czipsy i cola w wygodnym fotelu wypadły raczej średnio, poza walką Magika. Plusem jest za to brak reklam. Może sie przyzwyczję i będe oglądał z odtworzenia kolejne kaesdabliu.
 
największy problem z tym pożalsie boże polsatowskim ppv jest taki, że nie każdy ma ten (tu pada niecenzuralne słowo) cyfrowy polsat, ja osobiście mam nC+ gdzie nie mogłem tego kupić a na ipli nie mam zamiaru tego oglądać. Najbardziej dziwi mnie troszeczke brak kalkulacji ze strony polsatu że nie udostępnili tego ppv na inne platformy (wiadomo pewnie wiązało by to się z kosztami) jednak większość ludzi zajawionych sportem ma jednak nC+ bo tam jest więcej przeróżnych opcji do oglądania a co za tym idzie to właśnie na tej platformie powinien (przynajmniej według logicznego myślenia) być największy target na sport.
 
Ważne, że KSW cz PBN to już produkty polsatu i jak ludzie kupują dekodery cp i płacą rachunki to hajs musi im się zgadzać. Zobaczymy kto będzie miał więcej do powiedzenia w przypadku kolejnego PPV.
 
40 PLN za KSW to bandycka cena, wiec na mnie Polsat nie zarobi. Place zawodnikow dzieki ppv nie wzrosna. Ja nie mam wyrzutow sumienia z powodu piractwa i wole zaplacic 4pln niz 40pln i czuje sie z tym swietnie.
 
No właśnie, czy orientuje się ktoś jak to jest w kontekście praw do marki KSW, bo do tej pory myślałem, że właścicielami marki KSW jest K&L a Polsat ma tak naprawde tylko umowę na transmisje tych gal, i że równie dobrze po wygaśnięciu umowy mogą teoretycznie zabrać KSW i podpisać umowę chodźby z TVP, rozumiem że to nie jest takie proste, i Polsat jako spółka ma prawa/udziały w samym KSW ?
 
pewnie trzymał w ręku umowę miedzy CP, a KSW... :-)



przecież to są tajemnice handlowe i wątie żeby ktokolwiek to ujawnił
 
Back
Top