Sprzedaż PPV KSW 23

Jeżeli Lewandowskiemu tak zależało na 150tyś. PPV, to mógł skuteczniej lobbować, ażeby transmisja była dostepna w dużych telewizjach kablowych.



Tak jak było pisane wiele razy wcześniej, zrozumiem jeszcze niedopuszczenie NC+ do swojego produktu, natomiast rezygnacji z kablówek już nie - być może Polsatowi bardziej opłacało się spzredać 70-80tyś. i wziąść cała kasę dla siebie, niż 120-150tyś i dzielić się z kablówkami.
 
Ja oglądałem w osiedlowym pubie i właściciel także wykupił, pod tym względem zawsze można na niego liczyć, bo odkąd PPV weszło do Polski, to wykupuje. Nawet Andrzeja oglądałem w tym pubie w PPV. Co do KSW, to ludzi jak zawsze sporo, ale im bliżej Pudziana, tym więcej, ja byłem od początku, bo chciałem zobaczyć otwarcie, to nie było problemów z zajęciem dobrego miejsca.
 
@Comber mimo ze ja uwazam ze rozpiska byla warta tych 40 dych i je zaplacilem-to mimo to nie mialem nawet mozliwosci tego obejrzec bo kswtv.com dało dupy po całości. Odradzalem wszystki IPLE ale pokazal sie KSW TV z opcja Paypal to mowie zal nie skorzystac-no i mialem za swoje-pierwsze dwie walki jeszcze probowalem cos naprawiac,aktualizowac, zmieniac przegladarki kompy-bez skutku czarny ekran .



Na 4 maile nikt nie odpowiedzial oczywiscie-zastanawiam sie tylko jak to mozliwe ze jakis kolezka z domu z podpietym dekoderem do kompa moze wykarmic dobrym wideo 50tys ludzi a ludzie odpowiedzialni i bioracy za to pieniadze odpierdalaja taka kaszanke.



Do tego jeszcze ten zawiany gentleman jedzie ludziom od gamoni - Jak żyć kurwa ?
 
kswtv.com dało dupy po całości


Za to Lewandowski powinien przepraszać we wszystkich wywiadach, a nie krytykować, że mało PPV sprzedane.
 
@tsubasa: a mozesz podpytac ile to kosztowalo? nie wiem jak inaczej to sprawdzic... a moze to pytanie do Martina na konfie...
 
80 tys. to tak niski wynik na polskie warunki i możliwość kupna tylko w CP? :-). On by chyba chciał zbierać wyniki jak UFC na galach z Lesnarem.
 
powinien, to na pewno jest element negocjacji/oferty


Z jednej strony powinien, ale czy tak naprawdę Duet jest równym partnerem dla takiego molocha jak Polsat?



Wydaje mi się, że gdyby to jednak mileli by na tyle siły pzrebicia, żeby PPV bylo udostępnione szerszej widowni.
 
UPC 1,5 mln abonentów
Vectra S.A. 800 tys. abonentów
Multimedia Polska 800 tys. abonentów
TOYA 160 tys. abonentów
Inea 159 tys. abonentów
Suma: 3,41 mln abonentów

Tylu tylko abonentów mają sieci kablowe więc przy dobrej fali gdyby 3% abonentów wykupiło by PPV było by około 102 tys. sprzedanych subskrypcji. Oczywiście to jest bardzo optymistyczny wariant przy gorszym 2% było by to i tak 68 tys. sprzedanych PPV więc mniej więcej tyle ile sprzedało się PPV na cyfrowym + Ipla + kswtv.com. Wiadomo że trzeba przyjać też poprawkę że część z tych co kupili na ipli kupiła by u swoich operatorów ale w ogólnym rozrachunku strata na monopolu CP wyniosła 3,4 mln PLN.
 
Nie rozumiem tego, wcześniej cena 30 zł i musieli jeszcze dzielić się zyskiem z innymi plaformami cyfrowymi i kablówkami, ale wynik sprzedaży PPV był dobry, a teraz już jest słaby?

Martin Lewandowski, jeden ze współzałożycieli federacji KSW, zdradził w rozmowie z MMAnia.pl, że w okolicach 80 tysięcy będą oscylować wyniki wykupionych pakietów na galę KSW20. Przedstawiciele KSW twierdzą, że wyniki są dla nich satysfakcjonujące
 
Nie rozumiem tego, wcześniej cena 30 zł i musieli jeszcze dzielić się zyskiem z innymi plaformami cyfrowymi i kablówkami, ale wynik sprzedaży PPV był dobry, a teraz już jest słaby?


Widocznie w związku z ,,Królewskim rozdaniem" Kawul pewnie myślał że ich karty osiągnął wyniki jak te z Brockiem na rozpisce. .
 
@ Wujek



Zapewne K&L mieli mało do powiedzenia w kwesti dostepności PPV w kablówkach. A widocznie twardogłowi w Polsacie uznali, że mniejsza ilość PPV przy wyłączności bardziej im sie kalkuluje.
 
Widocznie w związku z ,,Królewskim rozdaniem" Kawul pewnie myślał że ich karty osiągnął wyniki jak te z Brockiem na rozpisce. .


Dla uzytkownikow kswtv.com to było bardziej ,,Kurewskie rozjebanie''
 
@tsubasa: a mozesz podpytac ile to kosztowalo? nie wiem jak inaczej to sprawdzic... a moze to pytanie do Martina na konfie...


@Dzihados podejrzewam, ze facet ma poprostu dekoder polsatu i tv ustawione w swoim pubie, kupil za 40 złoty jak kazdy transmisje i tyle ;]



co do oferty nazwijmy to dla firm, to pewnie nic takiego nie bylo i nikt sobie nie zaprzatal czyms takim glowy
 
@Dzihados podejrzewam, ze facet ma poprostu dekoder polsatu i tv ustawione w swoim pubie, kupil za 40 złoty jak kazdy transmisje i tyle ;]



No to finansowo byłby to strzał w kolano - może nie dla włodarzy Polsatu (dla nich te 0,5-1 mln zł nie jest górą pieniędzy), natomiast dla Duetu napewno.
 
Lewandowski mówiąc, że wynik sprzedaży ich nie zadowala wysyła sygnał do Polsatu, a nie do nas. Gdyby KSW miało 10 zeta z jednej subskrypcji to zakładając dostęp na wszystkich platformach i porównując wynik do poprzedniego ppv, federacja jest w plecy kilkaset tysięcy złotych. Ograniczając dostęp do Cyfrowego Polsatu i Ipli telewizja Solorza osiągnęła jakieś swoje cele kosztem K&L i mówiąc krótko ich wydymala.
 
Lewandowski mówiąc, że wynik sprzedaży ich nie zadowala wysyła sygnał do Polsatu,


Tak rzeczywiście bo osoby odpowiedzialne za współpracę z KSW na pewno oglądają wywiady z Lewnadowskim. Po prostu miał lekką "fazkę" i za bardzo popłynął z wynurzeniami.
 
Niech ten kto nigdy na "fazce" nigdy nie wylewał swoich żali niech pierwszy rzuci kamieniem :-)
 
lemmy nie wiesz jaki jest podział zysku z PPV więc można się tylko domyślać czy to jest 50% czy 10 zł z 1 subskrypcji itp.



Faktem jest, że sprzedała się podobna ilość w porównaniu do KSW 20 przy czmy teraz cena była wyższa o 10 zł i polsat razem z K&L nie muszą dzielić się kasą z innymi platofrmami cyfrowymi i kablówkami. Stawiam, że teraz zarobili więcej hajsu i dziwne, że wg Martina wynik jest słaby.
 
Na konferencji trzeba zapytać jak procentowo rozkładał się wykup PPV u poszczegolnych operatorów na KSW 20. To ważna dana wkontekście oceny wyłączności Cyfrowego Polsatu.
 
@ AL
Tym co sprzedali na CP i Ipla nie musieliby się dzielić i tak. Gdyby był dostęp na pozostałych platformach i w kablówkach, sprzedali by więcej, i tej kasy musi być duetowi K&L żal.
 
Wcześniej się nad tym nie zastanawiałem, ale jeżeli oferta dla przedsiębiorców jest taka sama, to to jest całkiem korzystne...z tego co widzę, to na PPV jest niestety niski VAT (8%), ale wrzuci się w koszty. Tak więc dla przedsiębiorcy PPV = ok. 30 zł. Ryzyko jest niewielkie, a zarobić można sporo. W sumie to myślę, że spokojnie z połowa subskrypcji to mogą być bary.
 
@Al

dziwne, że wg Martina wynik jest słaby


A może po prostu wydali więcej kasy na gaże zawodników niż w poprzednim PPV i wyszli na tym gorzej finansowo.
 
@ VaeVictis



Jeżeli porównujesz gale w PPV, to wtedy też była gala w Gdansku.
 
W trójmieście słyszałem, że dużo barów wykupiło PPV i tym przyciągnęło klientów. Tak ciekawostka: Mój brat mieszka w Gdyni i na początku zeszłego tygodnia rezerwował w jednym z pubów miejsce na okazję meczu Polska - Mołdawia. Nie było żadnego problemu z rezerwacją, za to babka powiedziała mu, że na KSW nie ma co liczyć, by już dawno nie ma miejsc.
 
@ian



No, ale jak weźmiesz pod uwagę wzorst ceny i pomnożysz te 10 zł * 80 tys. PPV to masz 800 tys. więc argument o wzroście gaży zawodników do mnie nie przemawia.
 
Back
Top