Sport

Ale syf...
- Maroszek zawieszony do końca sezonu i pozbawiony wypłaty (!) za 04.2019
- protokolant zawieszony do końca roku
- PLS nie może ukarać Kaczmarka, więc wpłynął w tej sprawie wniosek do PZPS
- wynik meczu utrzymany, czwarty set będzie albo 29-27 albo 25-22 dla ONICO
 
Ale syf...
- Maroszek zawieszony do końca sezonu i pozbawiony wypłaty (!) za 04.2019
- protokolant zawieszony do końca roku
- PLS nie może ukarać Kaczmarka, więc wpłynął w tej sprawie wniosek do PZPS
- wynik meczu utrzymany, czwarty set będzie albo 29-27 albo 25-22 dla ONICO
Kancelaria Leśnodorskiego będzie się dalej sądzić w imieniu ONICO.
 
Pany, gdzie transmitują rugby albo futbol amerykański? Są w nadchodzącym czasie jakieś interesujące zawody do oglądania?

Naszło mnie znowu po tym filmiku


Ostatnio to jeszcze na eurosporcie oglądałem jakiś Puchar Świata w rugby, wtedy Nowa Zelandia wygrała.
 
Last edited:
No tego to ja się nie spodziewałem... Antiga od przyszłego sezonu poprowadzi Developres w LSK :penn:

Nowakowski w ONICO, Bartman w Resovii, a kto wie czy Kurek nie pójdzie do Włoch (Lube). Dzieje się.
 
Ktoś się orientuje o co Bartman i Kubiak mają kosę od tylu lat?
Nic nie wiadomo. Jeden twierdzi, że "takich rzeczy się nie wybacza", drugi zaś uważa, że poszło o jakąś pierdołę. Jebać. Najważniejsze, że to Kubiak jest w kadrze, a nie Bartman.
 
Portugalia pokonała Bułgarię 3:1 w siatkarskiej lidze narodów :o o:
W tym roku większość ekip bierze przykład z Heynena i składy bywają mocno eksperymentalne, więc mogą zdarzać się spore niespodzianki. Przedwczoraj Australia prawie ograła Brazylię :)

Z drugiej strony, jeżeli Ferreira - ważny zawodnik Zawiercia, miał najgorszy % w ataku, to może ta Portugalia nie jest aż tak tragiczna.
 
W tym roku większość ekip bierze przykład z Heynena i składy bywają mocno eksperymentalne, więc mogą zdarzać się spore niespodzianki. Przedwczoraj Australia prawie ograła Brazylię :)

Ale bez przesady, Bułgaria taką Portugalię to trzecim garniturem też powinna ogrywać. A co do Australii, to pamiętamy IO 2012...
 
Ale bez przesady, Bułgaria taką Portugalię to trzecim garniturem też powinna ogrywać.
Tak jak my Słowenię w 2017? :lol: Tak jak napisałem, jeżeli Alexandre Ferreira, naprawdę niezły siatkarz, miał najgorszą skuteczność w całym zespole (reszta ponad 50% w ataku) to znaczy, że rezerwy Bułgarii są za chude w uszach na ten zespół.

A co do Australii, to pamiętamy IO 2012...
Pamiętamy, ale jak wychodzisz z Lealem, Douglasem i Wallace'em to męczyć się pięć setów z Australią nie wypada.
 
Czyli proporcje zachowane, bo Bułgaria też nie jest z "klasy A" tak jak my tylko bardziej B :)
No w sumie. Dawno nic dobrego nie ugrali, nie są tą reprezentacją z lat 2006-2013 gdzie koło tego TOP 5 na każdej imprezie się kręcili.
Chociaż sprzeczałbym się, czy nasi w formie z 2017 to też była drużyna klasy A :)
 
Back
Top