Sport

Chemik Police - zaczyna play-offy od półfinałów - odpada.
Developres Rzeszów - zaczyna play-offy od półfinałów - odpada.
ZAKSA - zaczyna play-offy od półfinałów - przegrywa pierwszy mecz.
ONICO - zaczyna play-offy od półfinałów - ?

Jakaś klątwa chyba :)
 
tampa bay lighting- najlepsi w sezonie zasadniczym i szybkie 4-0 od columbus.
pięknie się zaczynają play off's.
 
najlepsi na zachodzie- calgary również do domu po pierwszej rundzie.
wesoło.
Carolina Hurricanes, czyli moja ulubiona drużyna po 10 latach awansowała do play-off i u siebie potrafili ograć obecnych mistrzów i wyrównać stan na 2-2, ale 5 mecz przegrali aż 0-6 i chyba jutro ostatnia odsłona rywalizacji. U siebie wygrali nawet 5-0 co było fenomenalnym wynikiem:cool:
 
Carolina Hurricanes, czyli moja ulubiona drużyna po 10 latach awansowała do play-off i u siebie potrafili ograć obecnych mistrzów i wyrównać stan na 2-2, ale 5 mecz przegrali aż 0-6 i chyba jutro ostatnia odsłona rywalizacji. U siebie wygrali nawet 5-0 co było fenomenalnym wynikiem:cool:
o awans walczyli prawie do samego końca i udało się, także to już duża radość.
ja od zawsze za blackhawks, którzy już są na wakacjach- gonili, gonili, ale słaby początek sezonu i punktów zabrakło na koniec.
bardzo ciekawie się układa rywalizacja.
szkoda, że brakuje czasu na oglądanie wszystkiego.

:beer:
zdrowia...!
 
Nie zdawałem sobie sprawy, że z rodzimym hokejem jest aż tak źle. Za małolata parę lat się grało i to naprawdę piękny sport

 
o awans walczyli prawie do samego końca i udało się, także to już duża radość.
ja od zawsze za blackhawks, którzy już są na wakacjach- gonili, gonili, ale słaby początek sezonu i punktów zabrakło na koniec.
bardzo ciekawie się układa rywalizacja.
szkoda, że brakuje czasu na oglądanie wszystkiego.

:beer:
zdrowia...!

A jak sobie radzi Philadelphia Flyers z LeClairem, Forsbergiem i Primeau?
 
Carolina wygrała 6 mecz z Capitals!!! Stan 3-3. Aż żal że ostatni mecz nie jest u siebie tylko w Waszyngtonie.
 
Ronnie :cry:

Swoją droga na własne życzenie. Sromotnie zlekceważył Cahila i na tym się przejechał. Cały O'Sa niestety. Wygrać całe MŚ albo odpaść w I rundzie bo tak. Smutne
 
to ma najmniejsze znaczenie, bo i tak pewnie zarwiesz nockę...
:lol:
No właśnie nie bardzo, rzadko oglądam NHL na żywo, bo inaczej ciężko by było później w pracy. Ale nie ma problemu z czymś takim jak spoilery, bo mało kogo w PL to interesuje więc mogę sobie spokojnie usiąść i obejrzeć na stronie z całymi meczami. Dziś już nie wytrzymałem, bo dawałem im mało szans jak wiesz i spojrzałem na wynik. Teraz nadrabiam mecz.
 
co odjebało Las Vegas to brak słów :D

ogarniając się przed pracą spojrzałem na wynik dwa razy, było 0-1, 0-3.
podobno dla formalności zajrzałem tam znowu i... :korwinwhat:

sharks przegrywali w tej serii już 1-3.
mecz nr 6 wygrali po dogrywce, decydującego gola strzelając w osłabieniu.
piękna historia.
 
ZAKSA - ONICO w finale Plus Ligi. Moim zdaniem lekkim faworytem Warszawa, mimo braku Kurka, dają radę - szczególnie Penczew.
 

Nadrobiony meczyk:wink: Ale się pięknie pomyliłem, mega zaskoczenie. Oby tak dalej, strach pomyśleć, ale rozczarowania to nie będzie co by się nie działo.

Rod przemowę walnął, ale podoba mi się w jaki sposób to zrobił. "Cieszmy się, bo jest z czego, a później będziemy myśleć co dalej":applause:
 
DYMY! :)
ZAKSA wygrała wczoraj z ONICO 3:2, ale Warszawa złożyła protest. Bodajże przy 14:13 dla ONICO, Łukasik przyjmował zagrywkę, sędzia puścił, a Penczew skończył mecz (Wrona stwierdził na TT, że Maroszek przyznał im punkt po tej akcji). Po krótkiej zadymie sędzia zmienił jednak decyzję, odgwizdując PŁ nieczyste odbicie.

Teraz ONICO żąda powtórzenia meczu, przyjęcie Łukasika było prawidłowe, a żeby było ciekawiej, prawdopodobnie w czwartym secie źle zliczono punkty i nie doliczono punktu Warszawie. Ponoć jutro decyzja. Moim zdaniem sprawa jest prosta, mecz powinien zostać powtórzony, bo przyjęcie PŁ było prawidłowe i ONICO wygrałoby piątego seta 15:13.

Od 1:20 kontrowersyjna akcja
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-04-27/onico-domaga-sie-powtorzenia-meczu/?ref=slider

I jeszcze rzut oka na przepisy:
D5LVfb-X4AIU7-3.jpg:large

D5LXNe5XoAAVXw-.jpg
 
DYMY! :)
ZAKSA wygrała wczoraj z ONICO 3:2, ale Warszawa złożyła protest. Bodajże przy 14:13 dla ONICO, Łukasik przyjmował zagrywkę, sędzia puścił, a Penczew skończył mecz (Wrona stwierdził na TT, że Maroszek przyznał im punkt po tej akcji). Po krótkiej zadymie sędzia zmienił jednak decyzję, odgwizdując PŁ nieczyste odbicie.

Teraz ONICO żąda powtórzenia meczu, przyjęcie Łukasika było prawidłowe, a żeby było ciekawiej, prawdopodobnie w czwartym secie źle zliczono punkty i nie doliczono punktu Warszawie. Ponoć jutro decyzja. Moim zdaniem sprawa jest prosta, mecz powinien zostać powtórzony, bo przyjęcie PŁ było prawidłowe i ONICO wygrałoby piątego seta 15:13.

Od 1:20 kontrowersyjna akcja
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-04-27/onico-domaga-sie-powtorzenia-meczu/?ref=slider

I jeszcze rzut oka na przepisy:
D5LVfb-X4AIU7-3.jpg:large

D5LXNe5XoAAVXw-.jpg
Myślałem,że cyrki z transferem medycznym to ostatnie dymy w tym sezonie.
 
Myślałem,że cyrki z transferem medycznym to ostatnie dymy w tym sezonie.
Ten sezon jest tak pokurwiony, że jeszcze niejedno przed nami :)

Sezon kadrowy zaczyna się trochę pechowo. Do kontuzjowanych Kurka i Kwolka dołączył wczoraj Bednorz. Uraz chyba niegroźny, ale mimo wszystko nie napawa to optymizmem. Leon też średnio na ten moment, albo kosmos albo łapie czapy...
 
Ten sezon jest tak pokurwiony, że jeszcze niejedno przed nami :)

Sezon kadrowy zaczyna się trochę pechowo. Do kontuzjowanych Kurka i Kwolka dołączył wczoraj Bednorz. Uraz chyba niegroźny, ale mimo wszystko nie napawa to optymizmem. Leon też średnio na ten moment, albo kosmos albo łapie czapy...

Bernardi zaorał Leona jak Gardini ZAKSE w zeszłym sezonie. Dobrze, że musi czekać z graniem w reprezentacji do sierpnia to wypocznie.

Wygląda na to, że nie będzie powtórki meczu Kędzierzyna z ONICO. Dzisiaj ma być decyzja czy wynik zostanie utrzymany czy jednak ONICO automatycznie wygra 3:2.
 
Ale co komu po dyskwalifikacji, jak wynik meczu może ważyć Mistrzostwo Polski.
Ja się z Tobą zgadzam, ale nie sądzę by władze ligi zmieniły wynik meczu, dlaczego myślę, że mogą - w ramach bieda-rekompensaty dla Warszawy - zdyskwalifikować Kaczmarka (o co zresztą wnioskuje ONICO), a to by oznaczało znaczące osłabienie, bo ZAKSA nie ma więcej atakujących.
 
Back
Top