Sport

Jaki ten Łomacz jest kurwa beznadziejny. Pięknie środek dzisiaj grał, to teraz każda piłka na środek, pomimo, że ciągle skaczą w ciemno do Kochanowskiego, który dzisiaj grał świetny mecz. Zero urozmaiceń, tak jak na IO rzucał wszystko na Kurka, tak dzisiaj wszystko środek pcha.
 
30.06-01.07.2018 - Mistrzostwa Europy 7 :
Reprezentacja Polski Mężczyzn, mecze eliminacyjne grupy A:
godz. 09:00 : Irlandia v Polska
godz. 14:06 : Anglia v Polska
godz. 18:50 : Hiszpania v Polska
 
:wow:



Kolejny jakiś fenom znikąd? W tamtym roku na MŚ 49.74, a teraz taki kosmiczny wynik? WTF

Rai Benjamin kolejny, jeszcze młodszy z AIB reprezentujący USA w tym roku 47,02! Złoty rok tej konkurencji? Przypomnę rekord świata Younga z 92 roku 46,78 wydawać by się mogło nie do przebicia ale w tym momencie zaczynam w to wątpić i zadawać pytanie kiedy?

@MysticBęben @J-Son
 
Last edited:
:wow:



Kolejny jakiś fenom znikąd? W tamtym roku na MŚ 49.74, a teraz taki kosmiczny wynik? WTF

Rai Benjamin kolejny, jeszcze młodszy z AIB reprezentujący USA w tym roku 47,02! Złoty rok tej konkurencji? Przypomnę rekord świata Younga z 92 roku 46,78 wydawać by się mogło nie do przebicia ale w tym momencie zaczynam w to wątpić i zadawać pytanie kiedy?

@MysticBęben @J-Son

Eczewarija też się zbliża do WR w dal :) Jeszcze brakuje tylko, żeby któryś Niemiaszek się do Żeleznego zbliżył.
 
wczoraj siatkarze przegrali 3:1 z rosją, dziś 3:0 z usa i kończą zabawę w lidze narodów.

Nadal nie rozumiem, dlaczego w meczu o wszystko, Heynen nie wpuścił Kurka, który wczoraj miał morderczą skuteczność. Na plus zmiana z Łomacza na Drzyzgę, który przynajmniej wie co rozgrywać. Niestety Lemański i Kwolek są jeszcze ułomni w ataku i nic nie można grać przez ich strefy z drużynami lepszymi niż Korea Południowa czy Chiny.
 
Nadal nie rozumiem, dlaczego w meczu o wszystko, Heynen nie wpuścił Kurka, który wczoraj miał morderczą skuteczność. Na plus zmiana z Łomacza na Drzyzgę, który przynajmniej wie co rozgrywać. Niestety Lemański i Kwolek są jeszcze ułomni w ataku i nic nie można grać przez ich strefy z drużynami lepszymi niż Korea Południowa czy Chiny.

Mówiłem Hubi, ze przyjdzie do poważnych meczów, to wpierdol.
 
@krolik
36632994_2107644535935439_2386611501302546432_n.jpg
 
Majka jak zwykle w tourze chuja jedzie. Mam nadzieję że Thomas nie zachowa się jak pizda i nie odda Froomowi koszulki lidera.
 
Majka jak zwykle w tourze chuja jedzie. Mam nadzieję że Thomas nie zachowa się jak pizda i nie odda Froomowi koszulki lidera.
Oczywiście, ze odda nie ma innej możliwości (chyba ze Froom sam straci jakakolwiek szanse na wygrana) inaczej będzie skończony w Sky. Jest lider i jest cała reszta, zupełnie inaczej traktowanych kolarzy w teamach.
 
Oczywiście, ze odda nie ma innej możliwości (chyba ze Froom sam straci jakakolwiek szanse na wygrana) inaczej będzie skończony w Sky. Jest lider i jest cała reszta, zupełnie inaczej traktowanych kolarzy w teamach.
Froom już stary się robi i ma w nogach Giro myślę że może nie wytrzymać. Tegoroczny Tour mógłby być przekazaniem właśnie liderowania na rzecz Thomasa. No chyba że chce być wiecznie tym który ma narzucać tempo. Porte i Landa dorośli już do tej decyzji pora na Thomasa
 
Jebać Rugby, tylko futbol amerykański :crazy:.

Btw, wczoraj sensacyjnie Lowlanders Białystok zostali "mistrzem Polski" ogrywając Panthers Wrocław. Po początku sezonu, nic nie zwiastowało takiego zakończenia :D
 
Deszcz w wyścigu F1 to jest piękno czystej postaci. Oczywiście szkoda było mi dziś Vettela, ale jak ten wyścig zmienił się kiedy spadło nawet kilka kropel to poezja:antonio:
 
Back
Top