Sport

Piękny etap. Szkoda Rafała bo walczył do końca ale moc Nairo wyborna
Kibicuję Roglicowi, a nuż jeszcze wskoczy na końcowe podium
Roglic to wgl fenomen ze skoczka został top 10 górali w kolarstwie. Szkoda Rafała i to bardzo ale Nairo to jednak klasa. Liczę że Rafał wystartuje w Hiszpanii na Vuelcie bo czym dalej w sezon to Rafał jest mocniejszy. Tym bardziej że tam nie będzie aż tak mocnej obsady.
 
Roglic fenomenalna dzisiaj jazda. Te zjazdy :antonio:
Rafałowi forma przyszła niestety za późno. Szkoda, że finish nie był na podjeździe wtedy byłaby szansa
 
Roglic fenomenalna dzisiaj jazda. Te zjazdy :antonio:
Rafałowi forma przyszła niestety za późno. Szkoda, że finish nie był na podjeździe wtedy byłaby szansa
Szkoda ze Majka nie dał rady na konie ale Roglic to fenomen! Ile lat temu on zaczął jeździć?
 
Szkoda ze Majka nie dał rady na konie ale Roglic to fenomen! Ile lat temu on zaczął jeździć?

W 2011 zakończył kariere skoczka. W 2013 zaczął poważną przygodę z kolarstwem, a pierwszy zawodowy sezon zaliczył w 2014r. NO KURWA FENOMEN
 
Roglic kooocur. Kolejny dobry etap i pierwszy Tour od 2014 w którym coś się dzieje. Liczę na Rafała w Hiszpanii
 
Śledzicie ME w lekkiej czy #nikogo?

Dzisiaj m. in. finały kuli i młota mężczyzn. Mega szansa na trzy medale.

PROGRAM:
LAEM18_Zeitplan_A4_Detail_ENG_020818_RZ.jpg
 
Śledzicie ME w lekkiej czy #nikogo?

Dzisiaj m. in. finały kuli i młota mężczyzn. Mega szansa na trzy medale.

PROGRAM:
LAEM18_Zeitplan_A4_Detail_ENG_020818_RZ.jpg

Haratyk niemrawo w Q ale kwalifikacje zawsze tak wyglądają. Małach się męczy, jeszcze nie wejdzie... O młociarzy jakoś jestem spokojny
 
Czy mi się wydaje, czy ten poziom konkursów stoi na bardzo niskim poziomie? Bardziej te ME przypominają mi przeciętne mitingi, bo na tych lepszych robi się dobre wyniki.
 
Kwiato wczoraj koncertowo rozegrał ostat i podjazd. Co do me to ta cała Swoboda jest tak żenujące że ręce opadają. W wieku 21 lat mówi że nie wie czy będzie startować w przyszłym sezonie i jakieś bzdury że 10 lat to robi... Może pora wziąć się za siebie i schudnąć parę kg, a nie lans na jakieś tytuły juniorskie, a na seniorskiej scenie piach.
 
Back
Top