Sport

Caeleb Remel Dressel - wschodząca gwiazda światowego pływania nastawiona na kilka konkurencji głównie sprinterskich od 50 do 100 dowolnym i motylkowym + sztafety

21 lat a wyniki osiąga już na granicy rekordów świata pływanych w strojach poliuretanowych. Medale jak i rekordy świata powinny przyjdą z każdą następną światową imprezą

d30a2d27db7a92bc865842eb3a8faf0b--caeleb-dressel-swimming-videos.jpg
 
Pozwolę sobie zostawić tutaj informację o jutrzejszym memoriale Kamili Skolimowskiej na Narodowym :)
Transmisja na TVP Sport (i na sport.tvp.pl) od 16. Od 17:30 na TVP1.

Zapowiada się kilka ciekawych pojedynków:
Tyczka M: Lisek - Lavillenie
Kula M: Bukowiecki, Haratyk - Storl
Młot K: Włodarczyk - Rekord świata :mamed:
Młot M: Fajdek - Nowicki
Dysk M: Małachowski - Kanter, R. Harting
Wzwyż K: Lićwinko - Lasickene

Na deser 100 m kobiet z m. in. Igą Baumgart, Martyną Dąbrowską, Sofią Ennaoui i Joanną Jóźwik :joer:
 
9164950_drawing_results.png
Już jutro startują siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017. Na początek gramy z Serbią na Stadionie Narodowym (transmisja w Polsacie Sport od 17:30 oraz w otwartym Polsacie od 20:05). Mam nadzieję, że trafi się na forum kilka osób z którymi można podyskutować o meczach biało-czerwonych i nie tylko.
 
9164950_drawing_results.png
Już jutro startują siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017. Na początek gramy z Serbią na Stadionie Narodowym (transmisja w Polsacie Sport od 17:30 oraz w otwartym Polsacie od 20:05). Mam nadzieję, że trafi się na forum kilka osób z którymi można podyskutować o meczach biało-czerwonych i nie tylko.

Jest tutaj sporo osób, które mają pojęcie o siatkówce :)
Ameryki nie odkryję, jeżeli napiszę, że najważniejszy w fazie grupowej będzie pierwszy mecz. Jak ogramy Serbów to z Finlandia i Estonią można dać pograć młodym i ograć się z dużą imprezą.
Ciekawi mnie jak forma naszych, bo jeżeli taka jak na memoriale Wagnera czy Lidze Światowej to nasza przygoda może skończyć się na ćwierćfinale.
W każdej grupie raczej wiadomo kto wyjdzie, jedynie zastanawia mnie grupa B i walka o drugie miejsce pomiędzy Słowacją, a Niemcami. W sumie Czesi też mogą spróbować się podłączyć, aby potem jeszcze powalczyć w barażach. A tak to wiadomo, A: Polska, Serbia B: Włochy i ja osobiście typuję Słowację, C: Rosja i Bułgaria D: Francja oraz Belgia.
 
Pełna zgoda poza grupą B :smile: Wydaje mi się, że Giani poukładał dobrze Niemców i wzmocnieni wracającym Grozerem są w stanie nawet powalczyć z Włochami (bez Zaytseva i Juantoureny).

Format rozgrywek standardowy: mistrzowie grup meldują się w ćwierćfinale, ekipy z 2 i 3 miejsc grają wcześniej w barażach o 1/4 finału. Później klasycznie 1/2, mecz o brąz i finał.
 
Pełna zgoda poza grupą B :smile: Wydaje mi się, że Giani poukładał dobrze Niemców i wzmocnieni wracającym Grozerem są w stanie nawet powalczyć z Włochami (bez Zaytseva i Juantoureny).

Format rozgrywek standardowy: mistrzowie grup meldują się w ćwierćfinale, ekipy z 2 i 3 miejsc grają wcześniej w barażach o 1/4 finału. Później klasycznie 1/2, mecz o brąz i finał.

Jakbym nie kalkulował, to wychodzi mi, że w finale zmierzą się Francuzi z Włochami, ewentualnie Polacy jak będą w formie mogą coś zamieszać. Chociaż dla tych Włochów brak Juantoureny może być odczuwalny. Co jest nawet dobre, bo jak wyjdziemy z pierwszego miejsca i pokonalibyśmy rywala w ćwierćfinale (zapewne Bułgarię) to właśnie z Włochami zagralibyśmy w półfinale wedle drabinki zamieszczonej na wikipedii.

Nie wiedziałem, że Grozer wraca, jeżeli tak to raczej oni wyjdą z drugiego miejsca.
 
Zapowiadają się najsłabsze mistrzostwa od lat. Nie chodzi mi o to jak gra reprezentacja, bo mogą ugrać medal jak i odpaść w ćwierćfinale, ale o składy i formę poszczególnych drużyn.

Być może wybiorę się do KTW na jakiś mecz, bo biletów zostało bardzo dużo, a godziny niezłe choć drużyny w grupie takie sobie, a lepsze gdzieś w ćwierćfinale.
 
Trochę w plecy byłem ze składami drużyn. Teraz widzę, że Ivović również nie zagra na ME, ciekaw jestem kto zagra obok Kovacevicia w jego miejsce. Szanse naszych w dzisiejszym meczu rosną. Dużo zależy od formy Kurka, bo jeżeli miałby zagrać Łomacz to będzie rzucał wszystkie piłki do zawodnika który jest w formie, tak jak na Igrzyskach ciągle rzucał do Kurka.. Ale mam nadzieję, że nadal będzie grał Drzyzga.
 
Powtórka z mistrzostw świata, tam też szybkie 3:0 :fjedzia: :DC:
Były dobre fragmenty gry ale to za mało na Serbów, zawiodła gra w pierwszej akcji i zepsute zagrywki w ważnych momentach. W sobote 20:30 z Finami, tam trzeba wygrać.
 
Konarski dramat, Wiśniewski też się dopiero obudził w trzecim secie, Lemański poza zagrywkami dramat. Przyjęcie to jest jakieś kurwa nieporozumienie w tym meczu. De Giorgi nie miał jaj chyba aby zrobić zmiany, szkoda.
 
Włochy i Francja przegrywają swoje mecze w tie-breakach. Ten turniej może być dużo ciekawszy niż zakładano :smile:
 
Pierwsze koty za płoty chociaż gre trzeba poprawić jesli chcemy coś na tych ME ugrać. Dzisiaj obejrzę, będzie dobrze. MUSI :bleed:

Francja, Włochy i Holandia przegrały pierwszy mecz :fjedzia:

:redford:

 
Belgia wczoraj kapitalnie grała blokiem i to był klucz do zatrzymania Francuzów. Niemcy również popracowali w bloku w czwartym secie, grali naprawdę dobrze. @Boomster zwracam honor.
 
Pięknie wczoraj Estonia walczyła niesiona dopingiem(podobno 4 tys) swoich kibiców.

U nas niby 3:0 ale rozkręcaliśmy się dopiero w trakcie meczu. Znowu dobra zmiana Kaczmarka, młody Kochanowski jest genialny z tym szybkim nadgarstkiem. Może Kubiak i Kurek nakręcą się tymi zwycięstwami. Ogólnie ciężko porównywać naszą grę z czwartkowym meczem bo rywal klasę gorszy. Jutro 20:30 z Estonią.
 
Back
Top