Konkurs! Specjalny Typer MMARocks na KSW 36! Aż 3000 zł w nagrodach!

Status
Not open for further replies.
Fajnie fajnie, ale że daliście potrójne punkty za walkę Lubońskiej z Belbitą to mówiąc szczerze, jest to dość niskich lotów kpina.
 
Fajnie fajnie, ale że daliście potrójne punkty za walkę Lubońskiej z Belbitą to mówiąc szczerze, jest to dość niskich lotów kpina.

Katarzyna jest zawodniczką z teamu Iron Horse Technology - cały Typer MMARocks opiera się na zawodnikach IHS-u, dlatego też mnożnik jest ustawiony na trójkę Narkun-Materla-Lubońska.
 
Fajnie fajnie, ale że daliście potrójne punkty za walkę Lubońskiej z Belbitą to mówiąc szczerze, jest to dość niskich lotów kpina.
Spójrz w O konkursie/Regulamin, dla mnie to zrozumiałe i nie widzę w tym nic złego.
 
Chyba @baju napisal komus w komencie, ze bedzie wynagrodzony brak typera za wczorajsze UFC. Pomyslal sobie: "Taaaaa kurwa, pewnie podwojne punkty za jakas walke na KSW36...." A tu taka petarda! Jestem zaskoczony i propsuje mocno!
 
Katarzyna jest zawodniczką z teamu Iron Horse Technology - cały Typer MMARocks opiera się na zawodnikach IHS-u, dlatego też mnożnik jest ustawiony na trójkę Narkun-Materla-Lubońska.

Ok, wszystko jasne. Sorry za hejterski ton, po prostu nie mam bladego pojęcia o damskim MMA i wolałbym tego nie typować wcale, a za potrójne punkty to już w ogóle. No trudno, obstawię patriotycznie ;)
 
A ile hajsuf od ksw wpadlo? :D Juz wiem dlaczego tak angaz popka byl broniony :D

A tak na powaznie fajna sprawa, dzieki mordeczki, zgarniam 1 miejsce
 
Wytypowałem wszystkie walki, wylogowałem się, a teraz nie mogę się ponownie zalogować, dlaczego?
 
jeszcze i tak pewnie zmienie typy z 5 razy
PyuFiJqUzP.jpeg
 
Katarzyna jest zawodniczką z teamu Iron Horse Technology - cały Typer MMARocks opiera się na zawodnikach IHS-u, dlatego też mnożnik jest ustawiony na trójkę Narkun-Materla-Lubońska.
No właśnie, na FB widziałem, że też o tym pisałeś, ale przecież IHS też sponsoruje Gamera? Może to jakaś inna forma sponsoringu niż wymieniona przez Ciebie trójka.
Taki przyzakładowy, pierwszy lepszy link:

https://www.facebook.com/IRON.HORSE.SERIES/posts/1039974589404538:0
 
odpuściłem ten sezon typera bo nie wytypowałem dwóch gal i w pizdu cały misterny plan, ale na KSW się chyba skuszę :lol:
 
ranczo-7-odc-79-wojt_19942794.jpg
Czerepach, jako,ze nigdy nic na Cohones jeszcze nie wygralem... Zrob tak,zeby wszystkie nagrody byly moje, a teraz po jednemu! :lizoremotmaly2:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top