Konkurs! Specjalny Typer MMARocks na KSW 36! Aż 3000 zł w nagrodach!

Status
Not open for further replies.

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
typer_mp_ihs.png


W związku ze zbliżającą się galą KSW 36, która odbędzie się 1 października w Zielonej Górze, zorganizowaliśmy specjalną edycję Typera MMARocks, a hurtownia odżywek i suplementów Muscle Power ufundowała nagrody za ponad 3000 zł.


Wszystko co musicie zrobić to wejść na http://typermma.pl, wytypować galę KSW 36 i trzymać kciuki za to, by walki potoczyły się po Waszej myśli! Do wygrania suplementy firmy IHS, koszulki oraz odzież do trenowania.




Typer MMARocks jest rozbudowaną, ale prostą w obsłudze aplikacją służącą do typowania walk MMA. Do aplikacji można zalogować się poprzez konto na Cohones, bądź przez Facebooka. Można też szybko założyć nowe konto i spróbować się w rywalizacji z setką innych fanów sportu!
http://www.mmarocks.pl/typer-mmarocks/specjalny-typer-mmarocks-na-ksw-36-az-3000-zl-w-nagrodach
 
Last edited:
lepiej zeby moje typy sie nie sprawdzily..
bo wszystkie walki typowalem na "jednoglosna decyzje" :cryme:

- nie robcie tego samego to moze cos wygram :mamed:
 
Chujnia z nagrodami, bo jak ktoś nie ćpa to nie ma z tym co zrobić. No cóż. Serwis o MMA zmienia się we SFD albo stronę o odżywkach.
 
Chujnia z nagrodami, bo jak ktoś nie ćpa to nie ma z tym co zrobić. No cóż. Serwis o MMA zmienia się we SFD albo stronę o odżywkach.
Co masz na myśli? Co jest złego w przedtreningówce, aminokwasach, shakerze czy koszulce szczególnie jak ktoś lubi czasem poćwiczyć?
 
Wiem, wiem, chodzi mi o to, że dla mnie np. bardziej interesujące byłoby coś stricte związanego z MMA, konkretna koszulka, gadżet od zawodnika, bilety, a nie odżywki do treningu czy koszulka ich producenta. :NOK:

Do wygrania jest również 3 x rashguard + spodenki do MMA od firmy ASURA. Wiemy, że suplementy nie są dla każdego najlepszą nagrodą, ale od czegoś trzeba zacząć.
 
Hahahah aż zatypowałem pierwszy raz, pierwszy raz widziałem typer na oczy. Hajs hajs hajs!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top