SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

W temacie SOPA, nie temacie ACTA, nie ma tam nawet wzmianki, że u nas dzieje się to samo.
 
Dziwne to wszystko, bo sama ACTA została podpisana przez USA 1 październikai gdzie są ci wszyscy zniewoleni amerykańscy internauci? internowali ich na syberię?







BTW, mmarocks bierze udziała w dzisiejszym blackout-cie?
 
najlepsze jest to, ze ludzie ktorzy to podpisuja nie maja pojecia o czym jest umowa. Nie moga tego po prostu podpisac, co nie zmienia faktu, ze zle sie dzieje
 
Nie wiem czy był juz ten filmik udostepniany w temacie ( bo mi sie nie chcialo wszystkich stron czytac xD ) wiec wrzucam:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h1fJYlQ9iJY



Ogolne informacje o ACTA, po prostu Matrix....
 
"To już jest koniec, nie ma już nic.."



A tak na poważnie, szykuje sie nam koniec świata.. może nie dosłownie że przyjebie kometa lub bedzie przebiegunowanie lub kalendarz majów sie skonczy ale zaczyna się światowa cenzura i kontrola ludzi, wszystko po kolei sie wypełnia jak w tych filmach Zeitgeist czy jakos tak, o tych swiatowych spiskach itp. Dwa lata temu z tego się śmiałem, ale teraz do smiechu mi nie jest. Są to pierwsze symptomy ograniczenia człowieka. Najpierw zmniejszenie produkcji żywności na świecie ( tak tak, ile płacicie teraz w supermarkecie ? Cukier, Chleb i cos tam jeszcze to juz ponad 10 zł ), kolejne było wywołanie pandemii na skale światową np ze świniskimi grypami, ptasimi i A/H1N1. Straszne ! Że zyje w takich pojebanych czasach!
 
Co ma do spekulacja na zbożu do rzeczy. Proponuje się dowiedzieć jak działa rynek, a dopiero głosić takie teorie :-), albo z tym cukrem... w Niemczech cena nie wzrosła, wiesz dlaczego?



https://www.facebook.com/events/231718760242341/ kliknąłem kilka przypadkowych osób deklarujących udział, żadna nie jest z Warszawy, Szczecin, Toruń, Katowice, Łódz. A tak na serio wybiera się ktoś? Bo ja będe.
 
Wszyscy co są z Torunia i okolic:



24wtv1x.jpg
 
20:00:59 Robak: AnonymousWiki Anonymous ✔
We have dox files and leaked documentations on many Poland officials, if ACTA is passed, we will release these documents.
Ciekawe, czy to prawda. Jeśli tak, to może być ciekawie :P
 
"Jeżeli ACTA w Polsce przejdzie, ujawnimy dokumenty polskich urzędników" - poinformowała na Twitterze grupa Anonymous. Hakerzy utrzymują, że są w posiadaniu, przejętych z polskich stron rządowych, dokumentów. W kolejnym wpisie na popularnym komunikatorze członkowie apelują, aby Polska nie podpisywała ACTA.
 
W Chinach muszą mieć niezły ubaw z tych którzy to podpiszą. Założę się, że nasi "patriotyczni" i kochający Polskę(czyli obywateli) politycy grzecznie i jak potulne psy bez szczekania to podpiszą.
 
<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}" id="umsfu2_14">
UFC.com has been hacked. - Chris



fiu fiu fiu :P Nawet UFC sie oberwało.
 
Back
Top