SOPA i ACTA, czyli... Cenzurowanie internetu

W temacie SOPA, nie temacie ACTA, nie ma tam nawet wzmianki, że u nas dzieje się to samo.
 
Dziwne to wszystko, bo sama ACTA została podpisana przez USA 1 październikai gdzie są ci wszyscy zniewoleni amerykańscy internauci? internowali ich na syberię?BTW, mmarocks bierze udziała w dzisiejszym blackout-cie?
 
najlepsze jest to, ze ludzie ktorzy to podpisuja nie maja pojecia o czym jest umowa. Nie moga tego po prostu podpisac, co nie zmienia faktu, ze zle sie dzieje
 
Nie wiem czy był juz ten filmik udostepniany w temacie ( bo mi sie nie chcialo wszystkich stron czytac xD ) wiec wrzucam:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h1fJYlQ9iJYOgolne informacje o ACTA, po prostu Matrix....
 
"To już jest koniec, nie ma już nic.."A tak na poważnie, szykuje sie nam koniec świata.. może nie dosłownie że przyjebie kometa lub bedzie przebiegunowanie lub kalendarz majów sie skonczy ale zaczyna się światowa cenzura i kontrola ludzi, wszystko po kolei sie wypełnia jak w tych filmach Zeitgeist czy jakos tak, o tych swiatowych spiskach itp. Dwa lata temu z tego się śmiałem, ale teraz do smiechu mi nie jest. Są to pierwsze symptomy ograniczenia człowieka. Najpierw zmniejszenie produkcji żywności na świecie ( tak tak, ile płacicie teraz w supermarkecie ? Cukier, Chleb i cos tam jeszcze to juz ponad 10 zł ), kolejne było wywołanie pandemii na skale światową np ze świniskimi grypami, ptasimi i A/H1N1. Straszne ! Że zyje w takich pojebanych czasach!
 
Co ma do spekulacja na zbożu do rzeczy. Proponuje się dowiedzieć jak działa rynek, a dopiero głosić takie teorie :-), albo z tym cukrem... w Niemczech cena nie wzrosła, wiesz dlaczego?https://www.facebook.com/events/231718760242341/ kliknąłem kilka przypadkowych osób deklarujących udział, żadna nie jest z Warszawy, Szczecin, Toruń, Katowice, Łódz. A tak na serio wybiera się ktoś? Bo ja będe.
 
Wszyscy co są z Torunia i okolic:24wtv1x.jpg
 
20:00:59 Robak: AnonymousWiki Anonymous ✔
We have dox files and leaked documentations on many Poland officials, if ACTA is passed, we will release these documents.
Ciekawe, czy to prawda. Jeśli tak, to może być ciekawie :P
 
"Jeżeli ACTA w Polsce przejdzie, ujawnimy dokumenty polskich urzędników" - poinformowała na Twitterze grupa Anonymous. Hakerzy utrzymują, że są w posiadaniu, przejętych z polskich stron rządowych, dokumentów. W kolejnym wpisie na popularnym komunikatorze członkowie apelują, aby Polska nie podpisywała ACTA.
 
W Chinach muszą mieć niezły ubaw z tych którzy to podpiszą. Założę się, że nasi "patriotyczni" i kochający Polskę(czyli obywateli) politycy grzecznie i jak potulne psy bez szczekania to podpiszą.
 
<h6 class="uiStreamMessage" data-ft="{"type":1}" id="umsfu2_14">
UFC.com has been hacked. - Chrisfiu fiu fiu :P Nawet UFC sie oberwało.
 
Back
Top