1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Sonda dla KSW

Discussion in 'Forum MMA' started by szekera, Jun 2, 2012.

1. szekera

szekera Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    98
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Mam taki pomysł, żeby robic sondy wsród uzytkowników MMARocks przed każdą galą na temat walk które chcieli by zobaczyć. Pije tutaj do Kawulskiego ,który to świetny pomysł walki Pudzian- Sapp podsuneły mu tłumy forumowiczów, jak twierdził. Tylko ,że na tym forum powstała nawet petycja o odwołanie tej walki i był spory pozytywny odzew. Wiem ,że wielu chciało zobaczyć tą walkę ,ale pewnie tak samo jak ja było to na początku kariery Pudziana ,a nie po treningach w ATT i ogólnym wierzeniom fanów ,że z Pudziana może jednak coś bedzie. Liczę na poważnych przeciwników dla Pudzilli jak i on sam pewnie też. Skoro juz Kawulski tak sie sugeruje pragnieniami fanów to dajmy mu rzeczywisty obraz tego czego chcemy. Kowalski już na 19 nie dał sie nabrać na warunki fizyczne i show Sappa. K&L chcieli nauczyć Polaków MMA ( i od gali KSW 12 wiedza widzów jest nieporównywalna, widać to po reakcji publiczności chyba najbardziej ) ,a 7 gal poźniej traktują ich Sappem który byłby dobry ,ale dla ludzi z poziomem wiedzy na KSW 12. Co wy na to?

2. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Jakby chcieli to by sami wyszli z propozycją.

3. Pankracy

Pankracy Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    233
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    właśnie :-) oni mają gdzieś świadomych fanów MMA, im zależy na kasie, a taka jest z rzeszy telewidzów, kórzy chcą debilnego show. Jaby K&L mysleli o poziomie walk i byli 100% poważni to dawno by Pudzilli sprowadzili dobrych zawodników i nie tylko jemu... i nie faworyzowali zawodników z Polski:-)

4. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    @Pankracy

Zapedziłaś się trochę.

5. Pankracy

Pankracy Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    233
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    to moja subiektywna opinia :-) patrząc na poziom niektórych walk to tylko żal z człowieka sie wylewa :/

A co może nie jest prawdą, że Pudzian, czy Mamed walczą ze średniakami ? sorry, ale Pudzian z Sappem to była parodia sportu.

6. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Po której walce dostałaś żalotoku? Pamiętaj, że na Mamedzie i Pudzianie nie kończy się KSW.

7. Pankracy

Pankracy Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    233
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Aslambek z Santim - troche krwi się wystraszyli :-) albo Moksem - ja tam nie widzałam zwyciestwa Aslambka bardziej remis... Najmany i w ogóle Pudzian w walkach wieczoru... Rozumiem, że "gwiazdami' muszą sibie widownię zbierać, ale niech te gwiazdy mają jakies doświadczenie w MMA. Wiem, że się nie kończy, ale ostatnio grają coraz bardziej główne role , a takie łatwe wygrane stają się nudne dla oka ... Z tym żalem to tak ogólnie patrząc na całą oprawę gal i w ogóle jakoś takie poczucie takiego przaśnego klimatu się gal KSW trzyma :-), co do końca mi nie odpowiada, ale rozwijają się, więc moze będzie lepiej...

8. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Napiszę kilka słów, ale nie wiem czy warto. Nie krwii sie wystraszyli tylko tego jak zostanie ona odebrana przez szerokiego widza przed 22. Co ma werdykt w walce Saidova z Moksem? Faworyzowanie Polaka czy poziom walk, który broczy w żalu? Pokaż mi zawodnika MMA, lub gwiazdę z doświadczeniem w MMA przed KSW 12, która przyciągnełaby przed ekrany kilkumilionową widownię. Nie zauważyłem żeby te walki grały rolę główniejszą niz wcześniej. Co do jak to określiłaś "przaśnego" klimatu. Dziewczyno może Ci się to podobać albo nie. Wcale to nie jest "przaśne". Przaśny: to coś surowego, prostego, zacofane cywilizacyjnie, bądź swiadczące o umysłowym ubóstwie. KSW to profesjonalnie zrobione szoł, które przyciaga kilkumilionową widownię, za każdym razem nieco inne, ale utrzymane w podobnej konwencji, która naprawdę daje radę.

9. Cinek007

Cinek007 KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,655
    Zdobyte Lajki:
    4,187
    Punkty:
    2,792
    Miasto:
    Pakutinskasowo
    jak to mawia kaczens

usuwam

10. stasinek34

stasinek34 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,354
    Zdobyte Lajki:
    334
    Punkty:
    1,790

Moks punktował niskimi kopnięciami, Saidov miał przewagę w wymianie czysto bokserskiej. Ponadto, Aslambek punktował obaleniami. Zwycięstwo nieznaczne, ale sprawiedliwe.

Jak stwierdził jajcarz: Gdyby chcieli, sami wyszliby z propozycją. Nie róbmy wszystkiego za nich.

Pankracy, po czym sądzisz, że to gwiazdy grają coraz bardziej główne role? Po ustawieniu ostatniego pojedynku na karcie Pudzianowski vs. Sapp?No tak, rosnąca popularność pozostałych zawodników z kart KSW to jakaś imaginacja. Poza tym, chciałaś użyć górnolotnego słownictwa - jaka szkoda, że Ci nie wyszło.

11. HubiSSJ3

HubiSSJ3 Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    21,054
    Zdobyte Lajki:
    20,411
    Punkty:
    2,790
    Moim zdaniem to jest dobry pomysł. Gdy Kawul będzie coś bąkał ,że fani chcieli takiej walki , to zobaczymy po tym temacie czy naprawdę tak było i będziemy mieli oczywisty dowód. Więc to jakiś tam lekki wpływ może mieć. Popieram tę inicjatywę.

12. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Przecież jest fantasy matchmaking oraz pochodne tematy typu " Wymarzona rozpiska KSW 20" - jakby im zależało,to by je czytali :)

13. Sajd

Sajd Ground Game

Komentarze:
    2,652
    Zdobyte Lajki:
    270
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Szczecin
    Kiedyś była taka ankieta, i można bylo pisac im co się nie podoba, co sie podoba, co mozna zmienic i tak dalej.

14. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Była była i z tego co pamiętam, to raczej efektów nie przyniosła ;]

15. ChoMiK_B-N

ChoMiK_B-N BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    856
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Jak Mamed zostanie w KSW to przydała by sie 3cia walka z Santiago,na 20 gale to w sam raz;D

16. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Santiago nie odbiera telefonów więc nie ma co się napalać.

17. Pankracy

Pankracy Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    233
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Jajcarz dobrze ty sobie broń KSW, a ja będę trochę na nie :P nie spinaj sie tak :-)

Lubię ich gale oglądać, zeby nie było, ale nie wszystko mi się podoba. I nie same walki, ale OPRAWA. Co do klimatu to napisałam, że trochę takie mam odczucia MOJE - jak masz inne to git :D

Ja się nie czepiam Pudziana, bo go bardzo szanuję, tylko tego, jakich przeciwników dostaje... Madzer oficjalnych Saleta ma 2, Najman 3 , Różal 4, Aznor 2... och "jaka szkoda, że Ci nie wyszło" :-)

Co do walki z Moksem - każdy ma swoje odczucia. I nie zrozumiałeś, co napisałam ;/ chodziło mi o to, że Mamed i Pudzian grają coraz większe role, a nie walczą z coraz lepszymi. a szkoda...

18. stasinek34

stasinek34 PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,354
    Zdobyte Lajki:
    334
    Punkty:
    1,790
    @up

1. Czemu ma służyć przykład Salety i Najmana - zawodników, którzy na KSW nie mają przyszłości? Rozumiem, że dla Ciebie rozwój MMA zatrzymał się 1,5 roku temu, kiedy to ostatni raz widzieliśmy wcześniej wymienionych panów w ringu.

2. Anzor? Chciałbym przypomnieć Tobie, że nie każdy jest Marcinem Heldem i zaczyna zawodową karierę MMA w wieku 16 lat.

3. Wyciągasz wnioski zaledwie po jednej gali. Wallace i Sapp, w porównaniu do Taylora i Thompsona, są krokami w tył. Nie jest to jednak tendencja, która się utrzymuje. Ty natomiast zasugerowałaś nam, że fakt zestawiania Chalidowa i Pudzianowskiego z coraz słabszymi fighterami jest rutynowy, co jest (jeszcze) błędem.

19. ZbygnieW

ZbygnieW Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    203
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790

Dokładnie, zawsze Mamed i Pudzian występują w 2 walkach wieczoru, a przeciwników nie dostają lepszych przynajmniej Mamed nie raczej nie dostanie już lepszych rywali niż poprzednio. Najlepiej by było gdyby Mamed poszedł do UFC nawet za te marne pieniądze jak on to nazywał a KSW by go lekko wspierało finansowo bo nie wierzę że ich na to nie stać, natomiast na miejsce Mameda może wskoczyć Materla albo Błoachowicz, w ten sposób miejsce by się zwolniło dla kogoś nowego a my byśmy mieli nową super gwiazdę KSW i pierwszego Polskiego zawodnika walczącego w KSW i potem przechodzącego do UFC (za oceanem o KSW by to też dobrze znaczyło), co do Pudziana też jestem za tym żeby w walce wieczoru dostawał kogoś konkretnego miejmy nadzieję że ten cyrk z Sappem był tylko na odbudowę dla Pudziana i teraz dostanie lepszego przeciwnika nawet może być minimalnie gorszy od Thompsona tylko nie chce mi się oglądać ich 3 pojedynku.

20. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,633
    Punkty:
    1,790

Share This Page