Sonda dla KSW

szekera

Oplot Challenge
Middleweight
Mam taki pomysł, żeby robic sondy wsród uzytkowników MMARocks przed każdą galą na temat walk które chcieli by zobaczyć. Pije tutaj do Kawulskiego ,który to świetny pomysł walki Pudzian- Sapp podsuneły mu tłumy forumowiczów, jak twierdził. Tylko ,że na tym forum powstała nawet petycja o odwołanie tej walki i był spory pozytywny odzew. Wiem ,że wielu chciało zobaczyć tą walkę ,ale pewnie tak samo jak ja było to na początku kariery Pudziana ,a nie po treningach w ATT i ogólnym wierzeniom fanów ,że z Pudziana może jednak coś bedzie. Liczę na poważnych przeciwników dla Pudzilli jak i on sam pewnie też. Skoro juz Kawulski tak sie sugeruje pragnieniami fanów to dajmy mu rzeczywisty obraz tego czego chcemy. Kowalski już na 19 nie dał sie nabrać na warunki fizyczne i show Sappa. K&L chcieli nauczyć Polaków MMA ( i od gali KSW 12 wiedza widzów jest nieporównywalna, widać to po reakcji publiczności chyba najbardziej ) ,a 7 gal poźniej traktują ich Sappem który byłby dobry ,ale dla ludzi z poziomem wiedzy na KSW 12. Co wy na to?
 
właśnie :-) oni mają gdzieś świadomych fanów MMA, im zależy na kasie, a taka jest z rzeszy telewidzów, kórzy chcą debilnego show. Jaby K&L mysleli o poziomie walk i byli 100% poważni to dawno by Pudzilli sprowadzili dobrych zawodników i nie tylko jemu... i nie faworyzowali zawodników z Polski:-)
 
to moja subiektywna opinia :-) patrząc na poziom niektórych walk to tylko żal z człowieka sie wylewa :/



A co może nie jest prawdą, że Pudzian, czy Mamed walczą ze średniakami ? sorry, ale Pudzian z Sappem to była parodia sportu.
 
Po której walce dostałaś żalotoku? Pamiętaj, że na Mamedzie i Pudzianie nie kończy się KSW.
 
Aslambek z Santim - troche krwi się wystraszyli :-) albo Moksem - ja tam nie widzałam zwyciestwa Aslambka bardziej remis... Najmany i w ogóle Pudzian w walkach wieczoru... Rozumiem, że "gwiazdami' muszą sibie widownię zbierać, ale niech te gwiazdy mają jakies doświadczenie w MMA. Wiem, że się nie kończy, ale ostatnio grają coraz bardziej główne role , a takie łatwe wygrane stają się nudne dla oka ... Z tym żalem to tak ogólnie patrząc na całą oprawę gal i w ogóle jakoś takie poczucie takiego przaśnego klimatu się gal KSW trzyma :-), co do końca mi nie odpowiada, ale rozwijają się, więc moze będzie lepiej...
 
Napiszę kilka słów, ale nie wiem czy warto. Nie krwii sie wystraszyli tylko tego jak zostanie ona odebrana przez szerokiego widza przed 22. Co ma werdykt w walce Saidova z Moksem? Faworyzowanie Polaka czy poziom walk, który broczy w żalu? Pokaż mi zawodnika MMA, lub gwiazdę z doświadczeniem w MMA przed KSW 12, która przyciągnełaby przed ekrany kilkumilionową widownię. Nie zauważyłem żeby te walki grały rolę główniejszą niz wcześniej. Co do jak to określiłaś "przaśnego" klimatu. Dziewczyno może Ci się to podobać albo nie. Wcale to nie jest "przaśne". Przaśny: to coś surowego, prostego, zacofane cywilizacyjnie, bądź swiadczące o umysłowym ubóstwie. KSW to profesjonalnie zrobione szoł, które przyciaga kilkumilionową widownię, za każdym razem nieco inne, ale utrzymane w podobnej konwencji, która naprawdę daje radę.
 
Rozumiem, że "gwiazdami' muszą sibie widownię zbierać, ale niech te gwiazdy mają jakies doświadczenie w MMA.




Nawet Pudzian zdołał zebrać doświadczenie, poza tym - każdy zawodnik walczący na KSW stoczył przynajmniej ok. 10 walk.




albo Moksem - ja tam nie widzałam zwyciestwa Aslambka bardziej remis..


Moks punktował niskimi kopnięciami, Saidov miał przewagę w wymianie czysto bokserskiej. Ponadto, Aslambek punktował obaleniami. Zwycięstwo nieznaczne, ale sprawiedliwe.


Jak stwierdził jajcarz: Gdyby chcieli, sami wyszliby z propozycją. Nie róbmy wszystkiego za nich.


Pankracy, po czym sądzisz, że to gwiazdy grają coraz bardziej główne role? Po ustawieniu ostatniego pojedynku na karcie Pudzianowski vs. Sapp?No tak, rosnąca popularność pozostałych zawodników z kart KSW to jakaś imaginacja. Poza tym, chciałaś użyć górnolotnego słownictwa - jaka szkoda, że Ci nie wyszło.
 
Moim zdaniem to jest dobry pomysł. Gdy Kawul będzie coś bąkał ,że fani chcieli takiej walki , to zobaczymy po tym temacie czy naprawdę tak było i będziemy mieli oczywisty dowód. Więc to jakiś tam lekki wpływ może mieć. Popieram tę inicjatywę.
 
Przecież jest fantasy matchmaking oraz pochodne tematy typu " Wymarzona rozpiska KSW 20" - jakby im zależało,to by je czytali :)
 
Kiedyś była taka ankieta, i można bylo pisac im co się nie podoba, co sie podoba, co mozna zmienic i tak dalej.
 
Jajcarz dobrze ty sobie broń KSW, a ja będę trochę na nie :P nie spinaj sie tak :-)



Lubię ich gale oglądać, zeby nie było, ale nie wszystko mi się podoba. I nie same walki, ale OPRAWA. Co do klimatu to napisałam, że trochę takie mam odczucia MOJE - jak masz inne to git :D



Ja się nie czepiam Pudziana, bo go bardzo szanuję, tylko tego, jakich przeciwników dostaje... Madzer oficjalnych Saleta ma 2, Najman 3 , Różal 4, Aznor 2... och "jaka szkoda, że Ci nie wyszło" :-)



Co do walki z Moksem - każdy ma swoje odczucia. I nie zrozumiałeś, co napisałam ;/ chodziło mi o to, że Mamed i Pudzian grają coraz większe role, a nie walczą z coraz lepszymi. a szkoda...
 
@up



1. Czemu ma służyć przykład Salety i Najmana - zawodników, którzy na KSW nie mają przyszłości? Rozumiem, że dla Ciebie rozwój MMA zatrzymał się 1,5 roku temu, kiedy to ostatni raz widzieliśmy wcześniej wymienionych panów w ringu.



2. Anzor? Chciałbym przypomnieć Tobie, że nie każdy jest Marcinem Heldem i zaczyna zawodową karierę MMA w wieku 16 lat.



3. Wyciągasz wnioski zaledwie po jednej gali. Wallace i Sapp, w porównaniu do Taylora i Thompsona, są krokami w tył. Nie jest to jednak tendencja, która się utrzymuje. Ty natomiast zasugerowałaś nam, że fakt zestawiania Chalidowa i Pudzianowskiego z coraz słabszymi fighterami jest rutynowy, co jest (jeszcze) błędem.
 
Co do walki z Moksem - każdy ma swoje odczucia. I nie zrozumiałeś, co napisałam ;/ chodziło mi o to, że Mamed i Pudzian grają coraz większe role, a nie walczą z coraz lepszymi. a szkoda...


Dokładnie, zawsze Mamed i Pudzian występują w 2 walkach wieczoru, a przeciwników nie dostają lepszych przynajmniej Mamed nie raczej nie dostanie już lepszych rywali niż poprzednio. Najlepiej by było gdyby Mamed poszedł do UFC nawet za te marne pieniądze jak on to nazywał a KSW by go lekko wspierało finansowo bo nie wierzę że ich na to nie stać, natomiast na miejsce Mameda może wskoczyć Materla albo Błoachowicz, w ten sposób miejsce by się zwolniło dla kogoś nowego a my byśmy mieli nową super gwiazdę KSW i pierwszego Polskiego zawodnika walczącego w KSW i potem przechodzącego do UFC (za oceanem o KSW by to też dobrze znaczyło), co do Pudziana też jestem za tym żeby w walce wieczoru dostawał kogoś konkretnego miejmy nadzieję że ten cyrk z Sappem był tylko na odbudowę dla Pudziana i teraz dostanie lepszego przeciwnika nawet może być minimalnie gorszy od Thompsona tylko nie chce mi się oglądać ich 3 pojedynku.
 
Najlepiej by było gdyby Mamed poszedł do UFC nawet za te marne pieniądze jak on to nazywał a KSW by go lekko wspierało finansowo bo nie wierzę że ich na to nie stać


Nawet nie wiem, jak to skomentować.
 
@up



było 20 razy

Najlepiej by było gdyby Mamed poszedł do UFC nawet za te marne pieniądze jak on to nazywał a KSW by go lekko wspierało finansowo bo nie wierzę że ich na to nie stać


hahahaha :D
 
Nie coraz słabszymi, ale podobnymi w osiągnięciach przy ciągłym rozwoju Mameda i Pudziana. Nie po 1 tylko po przeanalizowaniu przeciwników tych panów. Fajnie się to wszystko oglądało, ale patrząc na ich osiągnięcia to nie są to szczyty.



Ad. 2 i co z tego ? mi chodziło o twoją pewność co do min. 10 walk u wszystkich :P nie wiek zawodników...



Ad. 1. tak bez Najmana nie ma MMA w Polsce :-)



Pervert wow ale wniosłeś dużo do dyskusji.
 
Czyżbyś porównywała Irvina, Lindlanda, Taylora czy Wallace'a do takich zawodników, jak Pokrajac (ten z 2007 roku), Pocevicius czy Stefanovic? Sapp to również pierwszy po Thompsonie słabszy zawodnik dla Pudzianowskiego. Nie rozumiem więc wyników Twojej analizy, bo każdy głupi widzi, że dopiero Wallace jest ewentualnym słabszym przeciwników od poprzedników.



Nie znasz również praw marketingu. Chalidow i Pudzianowski wciąż ciągną tą machinę, ale zawodnicy jak Materla (szczególnie po ostatniej walce) czy Błachowicz, stają się coraz bardziej rozpoznawalni. Chciałbym Ci przypomnieć, że gala nr 18 wykręciła bardzo dobre ratingi, pomimo braku największych gwiazd (prócz Janka) na rozpisce.



Twój błąd rozumowania polega na tym, że piszesz o czymś, co jeszcze nie miało tak naprawdę miejsca. Jeśli sytuacja powtórzy się na następnej gali i panowie P&Ch dostaną gorszych rywali, wtedy będe mógł zgodzić się z Twoim wywodem.



PS: OK, nie każdy ma te 10 walk w bilansie.
 
dla ciebie byli dobrzy, a dla mnie nie aż tak



koleś przecież napisałam, że wiem o tym, że Pudzian i Mamed nakręcają kasę.



Pokrajac nie walczył z Mamedem na KSW, a mi o te gale chodziło. Stefanovica to za dobrego bym nie uznała...



dobra, Lindland, Taylor i Wallace tacy źli nie są, ale i tak twierdzę, że można był sprowadzać jeszcze lepszych.
 
Zamysł tematu jest dobry ale zrobiła się z niego dyskusja paru osób. Jeśli ma to coś zdziałać to musi mieć formę sondy czyli formę przystępną, a czytanie postów na 10 zdań tu nie wypali.



jest temat "fantasy matchmaking" ale to jednak fantasy nadal i to często.



Tematy "Wymarzona rozpiska..." powinny się pojawiać i tam każdy wrzuci swoją rozpiskę(realną) ale taki temat jest również przydatny gdy każdy poda w Nim przejrzyście jaką walkę chciałby zobaczyć na KSW najbardziej i Ja zacznę:



Karol Bedorf vs Valentijn Overeem o pas HW.
 
Back
Top