Sonda dla KSW

@Pankracy



Ani nie bronię KSW, ani się nie spinam tylko pokazuje Ci jak bardzo błądzisz w swoim osądzie, który mało tego, że nie trzyma się kupy to jeszcze wprowadzaq niepotzebne zamieszanie.
 
wcale nie blądzę, jak już to prrzesadzam :-)



hm nie lubisz marnowac czasu a marnujesz go na odpisywanie bezsensownymi postami :P
 
@jajcarz, @Pervert, @Pankracy są proszeni o swoje typy :-)
 
lepiej zróbmy taka listę realnych wymarzonych walk i potem niehc ktoś wyśle ją do K&L. Może przynajmniej przeczytają :-).



Materla vs Danillo Villefort/Thales Leites,



Chalidow vs Ronaldo Souza/Hector Lombard



Kazuo Misaki vs Saidov



Marloes Coenen vs. Chojnoska



Aj ten zakaz UFC psuje marzenia...
 
@jajcarz <- jeden najbardziej oczekiwany realny typ na KSW 20/21



Jak się trochę tego zbierze(jeśli w ogóle) to zrobię zestawienie 3 najbardziej oczekiwanych pojedynków przez tzw hardkorowych fanów.
 
Niektóre typy rzeczywiście powinny trafić do tematu "fantasy", nie wiem co kieruje niektórych pisząc że chcieli by zobaczyć np Lombarda na najbliższym ksw
 
Ja nie napisałam, że na najblizszym :-), a sorry nie zauważyłam, że podpisał kontrakt z UFC. Uważasz, że jakby go nie wiążał kontrakt to panowie K&L nie dali by rady go sciągnąć ? Nawet dla byłego międzynarodowego mistrza KSW ?
 
Pankracy ogranij się! Nie mogli go ściagnąć dla Mameda przez długi czas. Czy Ty wczesniej wogóle ograniałaś co sie dzieje? Wtryniasz jeszcze jakaś obcą babę a wiesz/albo i nie wiesz, że jest turniej miedzu dziewczynami z Polski a Ty wyjeżdzasz z jakimiś nierealnymi zestawieniami, jeszcze nie w temacie. Brawo za zaangazowanie.:-) Idź zobacz czy kluski nie kipią.
 
1)ja nie wiem ,że więkoszości ludzi trzeba dać możliwość konkretnego oddania głosu najlepiej na podane juz nazwiska i nic wiecej bo sami nie potrafią trzymać się dyscypliny żeby zrobic coś wspólnie i sensownie...



2)czepiam sie tutaj : jajcarza i pankracego których trzeba byłoby pałą potraktować żeby zrobili coś dobrze( a nie jakies tutaj jałowe pogadanki sobie robią, a jest możliwośc za pomocą forumumowiczów choć troche zmienić coś na lepszę!!!)



DoozyAndGrooby ma fajny pomysł i dzieki takim kreatywnym i pozywynie nastawionym ludziom świat się zmienia...
 
@Szekera



Jak już bawimy sie w wyliczanki.



1. Fajnie, że wyszedłeś z inicjatywą zrobienia czegos wspólnie i sensownie. Odzew jak na razie masz znikomy bo i temat lotny nie jest. Tak jak już Ci wcześniej napisałem, jakby KSW chciało takiej sondy to by ją zrobili. Czy naprawdę nie uważasz, że oni (KSW) nie wertują regularie tego forum i nie odnotowywują co bardzije dobrych uwag,spostrzeżeń i pomysłów jakby nie było ludzi najbardzije "siedzących" w temacie.



2. Nie czepiaj się mnie i nie myśl, że pałą mnie zatrzymasz bo i granat by mnie nie zatrzymał gdy ktoś bredzi i nagina rzeczywistość. Uważasz, że te nonsensowne wypowiedzi nie proszą się o sprostowanie? Mocno byś się ździwił gdybyś miał wogóle pojęcie co ja robię żeby zmienić pewne rzeczy na lepsze.



3. Śledź swój temat i odnotuj jakieś wartosciowe pomysły (jeżeli będą) względem podreperowania KSW, zbierz to do kupy, sklasyfikuj, podeślijim na maila, może poproś ospotkanie, co wbrew pozorom jest realne.



4. Powodzenia.
 
Pankracy to niejaki Nera6.
Celowniczek założyłem, jeden niepoprawny wpis i poleci za podwójne konto.
 
wiem, że jest miedzy dziewczynami, ale co pomarzyc nie można ? a no tak zapomniałm, że o tym czytałam :-)



hahha bardzo śmieszne :-)
 
Od marzeń jest właśnie "fantasy...", tutaj temat miał służyć za sondę czyli każdy po jednym typie którego najbardziej oczekuje...realnym typie, a każde zestawienie Polaka z zawodnikiem na kontrakcie UFC jest nierealne w kontekście KSW 20/21.



Chciałem dobrze, wyszło jak zwykle. Ale nie poddam się, jak temat upadnie to zrobię takie zestawienie w temacie "Wymarzona rozpiska KSW 20".



:-)
 
sorry, zapomniałam, akutat ten ma kontrakt :P za często je kurna zmieniają i nadążyc nie można...
 
Back
Top