Soccer Kick Radio

Myślałem ze juz będą jakies komentarze zanim wieczorem założę słuchawki. Warto słuchać?
 
Ciekawe, ale troszkę za szybko mówisz, przez co jesteś słabo rozumiany (chociaż w następnych odcinkach jest lepiej). Do tego dziwnie akcentujesz, co jeszcze bardziej utrudnia zrozumienie, zwłaszcza w nazwach obcojęzycznych.
Pomysł bardzo dobry, wszystko o historii mma jest cenne, tym bardziej, że mało kto ja zna i jeszcze mniej chce przekazać młodym o początkach tego sportu.
 
Ciekawe, ale troszkę za szybko mówisz, przez co jesteś słabo rozumiany (chociaż w następnych odcinkach jest lepiej). Do tego dziwnie akcentujesz, co jeszcze bardziej utrudnia zrozumienie, zwłaszcza w nazwach obcojęzycznych.
Pomysł bardzo dobry, wszystko o historii mma jest cenne, tym bardziej, że mało kto ja zna i jeszcze mniej chce przekazać młodym o początkach tego sportu.
Mi tylko pierwszy odcinek było troszkę zle zrozumieć, następne juz bez problemu. Jacek troszkę sepleni, w sensie, zamiast sz wymawia s, ale to jest żaden problem. Propsy @Jacek Okninski
 
Te gale Battlecade są gdzieś osiągalne? @Jacek Okninski

Tak, na torrentach dostaniesz ripy niszowego wydania VHS/DVD. Jedyny minus jest taki, że są okrojone - brak wejściówek, wywiadów na zapleczu, a nawet części walk. Pojedyncze pojedynki są do odszukania na YT.

Dziękuje za komentarze. Fakt, moja wymowa zostawia wiele do życzenia, ale pracuję nad tym. No i są to moje pierwsze kontakty z mikrofonem (występów w Podcaście Attitude Mówi nie liczę, bo to były luźne gadki o wszystkim i niczym, a zaledwie przy okazji o wrestlingu).
 
Tak, na torrentach dostaniesz ripy niszowego wydania VHS/DVD. Jedyny minus jest taki, że są okrojone - brak wejściówek, wywiadów na zapleczu, a nawet części walk. Pojedyncze pojedynki są do odszukania na YT.

Dziękuje za komentarze. Fakt, moja wymowa zostawia wiele do życzenia, ale pracuję nad tym. No i są to moje pierwsze kontakty z mikrofonem (występów w Podcaście Attitude Mówi nie liczę, bo to były luźne gadki o wszystkim i niczym, a zaledwie przy okazji o wrestlingu).

Zgadza się, że na torrentach są te gale, ale nikt nie seeduje. Chyba, że masz inne źródło nić ja. Acha jeszcze jedno jakby ktoś miał VHSy z tymi galami Battlecade lub pierwszymi galami UFC to chętnie przyjmę\kupię.
 
Zgadza się, że na torrentach są te gale, ale nikt nie seeduje. Chyba, że masz inne źródło nić ja. Acha jeszcze jedno jakby ktoś miał VHSy z tymi galami Battlecade lub pierwszymi galami UFC to chętnie przyjmę\kupię.

Na trackerze MMA są 2 seedy. No i jak napisałem, część walk jest na YT.

 
Tak, w trakcie dwóch pierwszych gal było to najnormalniej dozwolone. Zostanie to zmienione przy okazji trzeciej gali, o czym wspomnę. Ogółem w erze "No Holds Barred" była to praktyka powszechnie stosowana.
 
Ze Ci sie kurwa chce.... ;)

Jakieś tam zainteresowanie tematem i pozytywne reakcje są. Dokładać do tego też nie muszę, więc czemu miałoby się nie chcieć? Chciałem sprawdzić, jak to jest z tymi podcastami i jeżeli nie odbije się on większym echem, to zajmę się czymś innym.
 
@Jacek Okninski ogólnie to nie chcę głaskać Twego ego, ale Twoje podcasty to jedne z ciekawszych jakie słuchałem. Każdy robi to samo- komentuje bieżące gale MMA. Ty przedstawiasz Nam bliżej gale i fakty z daaalekiej przeszłości. Fakty i gale których nie znamy, bądź znamy w mniejszym stopniu. Dasz radę nagrywać regularnie? Np. jeden podcast w tygodniu?
 
Jakieś tam zainteresowanie tematem i pozytywne reakcje są. Dokładać do tego też nie muszę, więc czemu miałoby się nie chcieć? Chciałem sprawdzić, jak to jest z tymi podcastami i jeżeli nie odbije się on większym echem, to zajmę się czymś innym.

Oki. Ale sporo pisania przy tym jest. Choć moze,czytasz z ekranu, a nie kartki ;)
Aha i zainwestuj w lepszego majka
#yeti #...yeti ;)
 
@Kaczka, w końcu dałeś konkretną radę. Zastanowię się, bo kupiłem pierwsze lepsze słuchawki z mikrofonem i wiśta wio z tematem.

@Taran. Dziękuje za słowa uznania, jak mawiał wróż. Staram się właśnie, by był jeden odcinek tygodniowo. Chociaż i tak pojawiły się przeciwności losu (sezon remontowy), które zmusiły mnie do przesunięcia dnia publikacji odcinka na poniedziałek.
 
Będzie dzisiaj. Niestety, wczoraj przez cały dzień nie miałem internetu (wina upałów ponoć) i dopiero teraz mogę zabrać się za nagrywanie.
Hehe jakby było zimno to by było, ze przez klimat, a jakby padało, ze przez opady :D o czym dzisiaj?
 
Hehe jakby było zimno to by było, ze przez klimat, a jakby padało, ze przez opady :D o czym dzisiaj?

Takie są uroki z korzystania z Internetu za pośrednictwem sieci komórkowych. Tematem będą gale z okresu No Holds Barred. Podam kilka przykładów, by każdy obejrzał te mniej znane. Zapewne do tematu jeszcze będę wracał.
 
Back
Top