Soccer Kick Radio

Dzięki @Taran za komentarz. Kolejny odcinek będzie dzisiaj i raczej jego długość nie będzie odbiegała od przyjętej normy. Zobaczymy, jak wyjdzie w praniu. Dłuższy odcinek może powstanie przy okazji omawiania K-1 Heroe's bo nie wiem, czy będzie mi się chciało rozbijać to na części. Anglojęzyczny komentarz z gal tego brandu jest moim największym koszmarem związanym z MMA.
 
@Kaczka, pewnie dobije do tych 10 odcinków i zastanowię się nad utrzymaniem tego projektu przy życiu. Jakieś tam zainteresowanie historią MMA jest, więc może faktycznie podcast nie był najlepszym wyborem.
 
@Taran - w weekend miałem wesele cumpla (plus obowiązkowe poprawiny) to i złapałem opóźnienie. Podcast będzie, tylko jeszcze nie wiem - czy dwa oddzielne odcinki dodane jeden po drugim, obydwa na raz, czy jeden dłuższy.
 
Powiem tak, z czasem przyzwyczaiłem się do Twojego głosu i świetnie on się wyróżnia na tle miałkiej konkurencji. Słysząc Twoje zawołanie soccer kick radio to aż z nadzieją czekam na kolejny odcinek.
Jak to mówią (gdzieś tam) nieliczni, ale fanatycy. Dzięki.
 
Powiem tak, z czasem przyzwyczaiłem się do Twojego głosu i świetnie on się wyróżnia na tle miałkiej konkurencji. Słysząc Twoje zawołanie soccer kick radio to aż z nadzieją czekam na kolejny odcinek.
Jak to mówią (gdzieś tam) nieliczni, ale fanatycy. Dzięki.

Ban
 
Dzięki @Wewiur za dobre słowo. Widzę, że tworzy się tutaj coś na kształt małej, hipsterskiej awangardy MMA. Spoko - ciesze się, że dorobiłem się jakiegoś tam grona słuchaczy.

@kaczka41 za co ban?
 
Taran i wiewiura- faktycznie awangarda ;)
i kaczka. Wszyscy z tamtego świata. Widać, wiele osób mma nie przyciąga, ale ważne, że kogokolwiek. Jak dla mnie tego rodzaju dokumentowanie wiedzy tajemnej o mma jest bardzo potrzebne, bo za niedługo wszyscy o tym zapomną, a młode pokolenie fanów (w tym i ja) będzie mogło powiedzieć tylko, że mma narodziło się jak Pudzian kopał Najmana.
 
Spoko, niech nagrywa, zartuję przeca. Choć Taran na,sto pro nie slucha,tego wcale.
Zresztą ja też nie.
 
Back
Top