Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Tylko tak wygląda bo to wieżyczka, wymiarami i kształtem nawet by mi pasowała.

:zakręcony:

To zmień obudowę na tę i dorzuć jeszcze gotowego windowsa, 10 chyba wystarczy.

I pomyślimy co jeszcze można poprawić :awesome:

:zakręcony:

widze, że nowszy model jest. No wygląda obiecująco. Na szybko to wszystko się powinno zmieścić tak jak jest do tej tower 200.

Tylko tak wygląda bo to wieżyczka, wymiarami i kształtem nawet by mi pasowała.
jest sporo większa od tej co podałem, pomnóż sobie boki przez siebie to zobaczysz powierzchnie. Ale wygląda zajebiście i jak Ci pasuje to lutujemy.
 
Last edited:
Tylko tak wygląda bo to wieżyczka, wymiarami i kształtem nawet by mi pasowała.

:zakręcony:

To zmień obudowę na tę i dorzuć jeszcze gotowego windowsa, 10 chyba wystarczy.

I pomyślimy co jeszcze można poprawić :awesome:

:zakręcony:
nie wiem czy działaja jeszcze jakieś kody na montaż za 1zł.
W3FHN58JFW

O6A2MVKEK1



 
nie wiem czy działaja jeszcze jakieś kody na montaż za 1zł.
W3FHN58JFW

O6A2MVKEK1




Nie ma procesora :)

Ta obudowa 300 ładniejsza nawet, szkoda, że nie mają.

a ten Cougar Dust by nie był? Bardziej mi się podoba :zakręcony:
 
Last edited:
1706979574735.png

Mam takiego pcta, w budżecie do 3k co byście tutaj włożyli za płytę, proca, ram?
 
Nie ma procesora :)

Ta obudowa 300 ładniejsza nawet, szkoda, że nie mają.

a ten Cougar Dust by nie był? Bardziej mi się podoba :zakręcony:
pogadaj to Ci może sprowadzą, proc ten sam co był wcześniej. Chyba nie mają i dlatego zniknął, bo do koszyka nie mogę dodać.

View attachment 91031
Mam takiego pcta, w budżecie do 3k co byście tutaj włożyli za płytę, proca, ram?
elegancki pc, w czym niedomaga? 3k chcesz przeznaczyć na rozbudowę tego co podałeś?
 
Last edited:


Jesteście gotowi na ten widok? Ludzie z tymi goglami będą zapełniać ulice. Czekają nas poważne rozmowy na ten temat.

:penn:

Ale że co? Możesz widzieć otoczenie i to co się dzieje i jednocześnie wyświetla ci zawartość smartfona przed nosem czy jak to ma działać?
 
Który sklep lepszy? Morele czy X-kom?
Każdy będzie narzekał na ten który mu coś spierdolił
Morele stały się w dużej mierze platformą dropshippingową i spora część tego co jest na ich stronie to nie oni sprzedają przez co ciężko sprawdzić jakoś i pewność takiego sprzedawcy.
Przecież jest napisane przy przedmiocie kto sprzedaje jak na amazonie.
 
Siedzi ktos w sieciach telekomunikacyjnych w polsce?
otoz wczesniej bylem w plusie ale zaczeli walic w chuja to przeszedlem do najlepszej wtedy oferty jaka dawali czyli do playa...
dzisiaj przyszlo mi info ze wylaczaja stan darmowy dla numerow na karte wiec czas spierdalac...
:jjsmile:
interesuja mnie oferty na karte tzw. prepaid bez wiazania sie umowa
piec numerow do przeniesienia, wiadomo rozmowy/smsy najlepiej bez limitu do wszystkich i jakis przyzwoity pakiet neta, wiekszosci 20 gb wystarczy
Ja mam Orange Flex i sobie chwale. To nie prepaid, a subskrypcja - możesz z tego zrezygnować w każdej chwili, a płacisz co miesiąc np blikiem.
Jak będziesz zainteresowany to dam Ci jeszcze voucher na zniżkę 50% na pół roku.

Zobacz se jakie są plany. Można tez to na firmę jakby co.
 
pogadaj to Ci może sprowadzą, proc ten sam co był wcześniej. Chyba nie mają i dlatego zniknął, bo do koszyka nie mogę dodać.


elegancki pc, w czym niedomaga? 3k chcesz przeznaczyć na rozbudowę tego co podałeś?
No tak myślę o czymś nowszym, bo ten zestaw oprócz karty to ma 4lata, a to taki czas co zazwyczaj robię upgrade.
 
Potrzebuję kupić rodzicom telewizor max 40-42 cale bez żadnych zbędnych bajerów. Ma ktoś coś do polecenia ? Myślałem nad czymś od TCL np. Budżet to tak 1500-2000
 


Jesteście gotowi na ten widok? Ludzie z tymi goglami będą zapełniać ulice. Czekają nas poważne rozmowy na ten temat.

:penn:

O kurwa, to śmieszniejsze niż myślałem plus popłakałem się ze śmiechu z pięć razy, a ta nieporadność ludzi korzystających z tego ZANIM nie stanie się normalne będzie prowadziła do wielu problemów, nie mówiąc o ilościach wypadków i zgonów :goldi:

Lecimy z tym gównem, ustawić produkcję na pełną parę :lesnarhappy:
 
TCL 43P638. Czemu taki mały, w szafkę chcą wsadzić ?
Dzięki wielkie, jak chodzi o wielkość to po zrobili sobie takie meble do pokoju że półka TV mocno ogranicza a dodatkowo do tej pory lecieli na starym philipsie 32 calowym i byli zadowoleni więc myślę że przejście na 43 będzie wystarczające :)
 
Dzięki wielkie, jak chodzi o wielkość to po zrobili sobie takie meble do pokoju że półka TV mocno ogranicza a dodatkowo do tej pory lecieli na starym philipsie 32 calowym i byli zadowoleni więc myślę że przejście na 43 będzie wystarczające :)
ja bym już poniżej 50 cali nie schodził, 200zł dopłaty, a telewizor zmieniasz bardzo rzadko, tak naprawdę dopiero jak padnie. Ale jak większy nie wejdzie to nic nie zrobisz:beer:
 
ja bym już poniżej 50 cali nie schodził, 200zł dopłaty, a telewizor zmieniasz bardzo rzadko, tak naprawdę dopiero jak padnie. Ale jak większy nie wejdzie to nic nie zrobisz:beer:
Można patentem na Janusza wstawić większy w mniejszą rozmiarówkę - wyciąć dziurę w ściance, przykręcić ramię i wystawić przez dziurę, po czym dokręcić w locie telewizor.

Wtedy mamy dwa w jednym, a telewizor można od biedy wcisnąć w ściankę prawie do końca, dzięki czemu nie zawadza. A jak dobrze i równo wyciąć to nawet zbyt Januszem nie zalatuje :lesnarhappy:
 
Można patentem na Janusza wstawić większy w mniejszą rozmiarówkę - wyciąć dziurę w ściance, przykręcić ramię i wystawić przez dziurę, po czym dokręcić w locie telewizor.

Wtedy mamy dwa w jednym, a telewizor można od biedy wcisnąć w ściankę prawie do końca, dzięki czemu nie zawadza. A jak dobrze i równo wyciąć to nawet zbyt Januszem nie zalatuje :lesnarhappy:
Czyli to twoje dzieło jak rozumiem
1000001352.jpg
 
Back
Top