Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

może trochę bardziej naprowadzę.


światełka można wyłączyć, ale i tak lepiej zmienić wentylatory na lepsze.
 
Dlaczego nie i7? :joanawhat:

czy te bebechy dadzą się wcisnąć w którąś z tych obudów, które wcześniej podałem oprócz tej DarkFlash?:awesome:
Bo i7 się spali w małej obudowie i nie potrzebujesz więcej rdzeni. Wyjątkowej klasy zestaw masz zalutowany. Żadna z tych obudów co podałem Ci się nie podoba?. Są malutkie, ale jeszcze na tyle duże, że można to wszystko ładnie schłodzić.
 
Chyba pierwsze dwie odpadną przez te pojebane diody na frontach. Ja tego kurwa nie mogę zrozumieć, zwłaszcza w wersjach dla graczy (gdzie dodatkowe światło najczęściej tylko wkurwia, a w dodatku nie da się go regulować).
 
Znajdzie się tu jakiś magik od sieci internetowej? Router tmobile. Laptop łączy się z siecią wifi i wszystko działa. Telefon i telewizor łączą się z siecią, ale brak dostępu do internetu. Resetowanie routera (telefonu nie mam zamiaru przywracać do ustawień fabrycznych no bo bez przesady, może sie obejdzie bez), wyłączanie/włączanie urządzeń nie pomogło. Co może być przyczyną?
 
Znajdzie się tu jakiś magik od sieci internetowej? Router tmobile. Laptop łączy się z siecią wifi i wszystko działa. Telefon i telewizor łączą się z siecią, ale brak dostępu do internetu. Resetowanie routera (telefonu nie mam zamiaru przywracać do ustawień fabrycznych no bo bez przesady, może sie obejdzie bez), wyłączanie/włączanie urządzeń nie pomogło. Co może być przyczyną?

Źle wpisane hasło?

:werdum:

Nie dziękuj.
 
Znajdzie się tu jakiś magik od sieci internetowej? Router tmobile. Laptop łączy się z siecią wifi i wszystko działa. Telefon i telewizor łączą się z siecią, ale brak dostępu do internetu. Resetowanie routera (telefonu nie mam zamiaru przywracać do ustawień fabrycznych no bo bez przesady, może sie obejdzie bez), wyłączanie/włączanie urządzeń nie pomogło. Co może być przyczyną?
Wejdź na stronę konfiguracyjną routera bo może masz go ustawionego w trybie 'modem'
Jeśli tak, zmień tryb na 'router'
Sprawdź też czy masz włączony limit sesji, jeśli tak, zmień ustawienie tej opcji na 'disabled'
 
Wejdź na stronę konfiguracyjną routera

Masz na myśli wejście poprzez wpisanie ip do przeglądarki 192.168.1.1 i zalogowania sie standardowo? Bo u mnie jak wchodze to nie pojawia się żadna opcja zalogowania się tylko status połączenia i tyle. Żadnych możliwości ustawień czegokolwiek

Bez tytułu.jpg

Pod spodem informacja "Zarządzaj swoją siecią domową dzięki aplikacji my tmobile bla bla bla". W aplikacji w ustawieniach zaawansowanych tylko opcje "ustawienia adresacji ip, rezerwacja adresów ip, przekierowanie portów" Nie mam nawet nigdzie opcji zmiany nazwy sieci lub hasła wifi
 
No, tak.
Router jak resetowałeś, to przyciskiem czy wyciagałeś wtyczkę z gniazdka?

Przyciskiem reset i pozniej on/off też nic. Teraz wyciągnąłem wtyczkę z gniazdka i zobaczymy czy opcja nr 3 coś zmieni. Tylko czym ona się różni tak naprawdę od on/off?!
 
Przyciskiem reset i pozniej on/off też nic. Teraz wyciągnąłem wtyczkę z gniazdka i zobaczymy czy opcja nr 3 coś zmieni. Tylko czym ona się różni tak naprawdę od on/off?!
Wtedy całkiem wylogowuje urządzenie z portów w centralce i loguje je ponownie.
 
Nic to nie dało. Nadal tylko laptok działa normalnie po wifi a tv i telefony łączą się z siecią ale "brak dostępu do internetu "


Nie, nic nie pobieram
Może to nie ty, ale z twojego ip właśnie teraz ktoś pobiera "Wyuzdane Zakonnice 2" i "Pusty Dom" ::really::

Swoją drogą bardzo dobre filmy, polecam:suchykarol:
 
Nic to nie dało. Nadal tylko laptok działa normalnie po wifi a tv i telefony łączą się z siecią ale "brak dostępu do internetu "


Nie, nic nie pobieram
To spróbuj jeszcze przez ten portal mój T-Mobile wejść w ustawienia urządzenia i przywrócić mu ustawienia fabryczne, bo chyba tylko tak da radę. Możliwe, że masz jakąś niezgodność na DNS i nie przepuszcza tego dalej. Jak to nie pomoże to jest możliwe, że masz wadliwy router i trzeba będzie go wymienić.
 
@panpan a telefony z innymi sieciami wifi działają?
Może głupie ale przyszło mi do głowy że nie łapią wi fi 5ghz tylko 2,4 albo na odwrót (już nie pamiętam która była "domyślna" )
 
Siedzi ktos w sieciach telekomunikacyjnych w polsce?
otoz wczesniej bylem w plusie ale zaczeli walic w chuja to przeszedlem do najlepszej wtedy oferty jaka dawali czyli do playa...
dzisiaj przyszlo mi info ze wylaczaja stan darmowy dla numerow na karte wiec czas spierdalac...
:jjsmile:
interesuja mnie oferty na karte tzw. prepaid bez wiazania sie umowa
piec numerow do przeniesienia, wiadomo rozmowy/smsy najlepiej bez limitu do wszystkich i jakis przyzwoity pakiet neta, wiekszosci 20 gb wystarczy
Działają na nadajnikach Plusa, więc jeżeli byłeś w Plusie i zasięgowo było okej, to pakiet "S".
https://www.lycamobile.pl/pl/pakiety/plany-przedplacone/#pakiety-krajowe
 
Bo i7 się spali w małej obudowie i nie potrzebujesz więcej rdzeni. Wyjątkowej klasy zestaw masz zalutowany. Żadna z tych obudów co podałem Ci się nie podoba?. Są malutkie, ale jeszcze na tyle duże, że można to wszystko ładnie schłodzić.
Mordo, ta obudowa co dałeś do tego zestawu to :pudziaonicbyniedao:, zbyt za zwykłajna :awesome:

Te bebechy co zrobiłeś muszą wejść, do którejś z tych trzech, wybieraj której :werdum:




:tysoncoffe:
 
Mordo, ta obudowa co dałeś do tego zestawu to :pudziaonicbyniedao:, zbyt za zwykłajna :awesome:

Te bebechy co zrobiłeś muszą wejść, do którejś z tych trzech, wybieraj której :werdum:




:tysoncoffe:
Może buda z akwarium i bebechy zalane w oleju mineralnym?
:awesome:
 
Mordo, ta obudowa co dałeś do tego zestawu to :pudziaonicbyniedao:, zbyt za zwykłajna :awesome:

Te bebechy co zrobiłeś muszą wejść, do którejś z tych trzech, wybieraj której :werdum:




:tysoncoffe:
no ta pierwsza wygląda legancko, nie znałem. Tylko znowu jakieś bydle :D.
 
no ta pierwsza wygląda legancko, nie znałem. Tylko znowu jakieś bydle :D.
Tylko tak wygląda bo to wieżyczka, wymiarami i kształtem nawet by mi pasowała.

:zakręcony:

To zmień obudowę na tę i dorzuć jeszcze gotowego windowsa, 10 chyba wystarczy.

I pomyślimy co jeszcze można poprawić :awesome:

:zakręcony:
 
Back
Top