Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Na takie aukcje to trzeba byc przed czasem i
f5.png


a ty sie dziwisz, ze po godzinie juz nie bylo :) No i cos slabo polujesz, bo widzialem juz kilka razy w tym miesiacy zestawy do kupienia, a wcale nie szukalem.
Następnym razem daj cynka :wink:
 
Na takie aukcje to trzeba byc przed czasem i
f5.png


a ty sie dziwisz, ze po godzinie juz nie bylo :) No i cos slabo polujesz, bo widzialem juz kilka razy w tym miesiacy zestawy do kupienia, a wcale nie szukalem.
Poluję jak mam czas, nie mogę pozwolić sobie na maszowanie f5 na neonecie, czy innej stronie, przez 12h dziennie.
A niestety jak trafiłem na coś dostępnego to w zestawie ze zjebanymi fifami, solsami i innym shitem za 3300zł i to w sklepie. Okradać się też nie dam. Co z tym potem zrobię? Takiej Fify czy innych gównianych gier nie sprzedam, bo kto, to kupi za więcej niż 10zł. Jak ktoś to chce mieć to ma a inni mają te gry w dupie, jak ja. Podejrzewam, że nawet lombardy takiego szlamu jak FIFA nie bierze.

Ps. Ostro wyszło, ale moja frustracja na rynek gamingowy rośnie niezmiennie i mam dosyć tych Januszu z olx z PS5 za 3000zł i na producentów, kart też, że takie cyrki są ze sprzętem.
 
Poluję jak mam czas, nie mogę pozwolić sobie na maszowanie f5 na neonecie, czy innej stronie, przez 12h dziennie.
A niestety jak trafiłem na coś dostępnego to w zestawie ze zjebanymi fifami, solsami i innym shitem za 3300zł i to w sklepie. Okradać się też nie dam. Co z tym potem zrobię? Takiej Fify czy innych gównianych gier nie sprzedam, bo kto, to kupi za więcej niż 10zł. Jak ktoś to chce mieć to ma a inni mają te gry w dupie, jak ja. Podejrzewam, że nawet lombardy takiego szlamu jak FIFA nie bierze.

Ps. Ostro wyszło, ale moja frustracja na rynek gamingowy rośnie niezmiennie i mam dosyć tych Januszu z olx z PS5 za 3000zł i na producentów, kart też, że takie cyrki są ze sprzętem.
Mnie chodzilo o aukcje allegro. Szeroko promowana aukcja o dokladnie wyznaczonej godzinie. Wystarczylo poswiecic 5 min i kupic. Nawet z kibla przez telefon.
 
Mnie chodzilo o aukcje allegro. Szeroko promowana aukcja o dokladnie wyznaczonej godzinie. Wystarczylo poswiecic 5 min i kupic. Nawet z kibla przez telefon.
Tak przyjacielu masz 100% racji. Tylko, że ja nie wiedziałem o tej aukcji. Dowiedziałem się po czasie, właśnie o 13:30. Cóż zrobić?
Będę czekał i szukał dalej. Newstlery na stronach sklepów mam ale jakoś zawsze jestem w pracy jak są rzuty. Poproszę was tylko o jedno. Jak ktoś ma wiedzę czy da się uzyskać taki newstlery na Allegro? Bo ja nie wiem jak tam to zrobić. Chyba już jestem za stary na internety.
Poza tym, to trzymajcie kciuki.

:tysoncoffe:
 
W granicach 3-3,5 tys. chciałbym się wyrobić, da radę coś sensownego złożyć?
Jak zalezy Ci bardziej na pracy to mozesz zlozyc sobie lepszy pc i poszukac na allegro/olx jakies uzywanej karty ~ 500zl na przeczekanie.

zrobilem kilka koszykow przykladowych






Do tego jakas uzywke pokroju gtx 770 i spokojnie na tym jeszcze pograsz w sporo gier, a duzo nie stracisz na zakupie.




dzisiaj jeszcze jest przeceniony o 100zl i9 10900f 10rdzyniuf 20 watkuf

 
kurla na olx sporo jest uzywek ciekawych. Nie jest tak zle. Myslalem, ze jest gorzej. Lee to lepiej sobie kupic pc i poszukac uzywanej karty.


Taka 970 to bajeczka przeciez za 400zl z 40% mocniejsza od gtx770 :)

wszystko na tym pojdzie

 
takze jakby ktos szukal uniwersalnego pc to polecam zalutowac z kodem MORELOWYPN za 3500zl

+ do tego poszukac uzywki gtx 970 do 500zl

 
Poleci ktoś jakąś solidną pralkę hmm do 1,5k?
Niedawno kupowałem pralkę, a i z doświadczenia wiem, bo zdążą mi się naprawiać taki sprzęt, to poradzę kup jak najprostszą. Większości funkcji i tak nie użyjesz, prać będziesz i tak pewnie na 3-4 programach. Ważne żeby miała opuźnienie czasowe i wirowanie na 1000obr/min. Ewentualnie pranie w 30⁰C, ale mi 40 styka, jedwabiu nie mam a i prawdziwej wełny też. To co musisz sam ustalić to masa wkładu prania i wymiary pralki. W tej cenie silnika inwentorowego i tak nie dostaniesz (to tak widełki około 2500zł), tylko szczotkowy, ale na silnik większość i tak daje 5lat gwarancji.
Wybierz coś z Indesit, Wirpool, Bosh, Elektrolux i będzie git. Tylko żadnego syfu typu Candy, MPM, albo inne wynalazki. Do Beko też nie jestem przekonany, ale to tak z przeczucia, a nie doświadczenia.
W tej cenie spokojnie dostaniesz dobrą pralkę. Ja mam Wirpool awen 70120 pl
 
Last edited:
Tak przyjacielu masz 100% racji. Tylko, że ja nie wiedziałem o tej aukcji. Dowiedziałem się po czasie, właśnie o 13:30. Cóż zrobić?
Będę czekał i szukał dalej. Newstlery na stronach sklepów mam ale jakoś zawsze jestem w pracy jak są rzuty. Poproszę was tylko o jedno. Jak ktoś ma wiedzę czy da się uzyskać taki newstlery na Allegro? Bo ja nie wiem jak tam to zrobić. Chyba już jestem za stary na internety.
Poza tym, to trzymajcie kciuki.

:tysoncoffe:

ustaw sobie powiadomienie na haslo playstation 5


nie wiem czy maja powiadomienia
 
Jak zalezy Ci bardziej na pracy to mozesz zlozyc sobie lepszy pc i poszukac na allegro/olx jakies uzywanej karty ~ 500zl na przeczekanie.

zrobilem kilka koszykow przykladowych






Do tego jakas uzywke pokroju gtx 770 i spokojnie na tym jeszcze pograsz w sporo gier, a duzo nie stracisz na zakupie.




dzisiaj jeszcze jest przeceniony o 100zl i9 10900f 10rdzyniuf 20 watkuf


Podziękował, porobiłem screeny zestawów. Jak już będę po zakupie to dam znać co z tego wyszło.
 


tez dobre oferty
 
Podziękował, porobiłem screeny zestawów. Jak już będę po zakupie to dam znać co z tego wyszło.
Tylko wez tez pod uwage, ze to sa zestawy na dzis. Jutro ceny moga byc inne i polecilbym cos innego. No i robilem koszyki z jednego sklepu. W innym sklepie cos innego moze byc w lepszej cenie itd.
 
na morele jakby ktos kompa skladal to mozna dodac do koszyka


i wklepac kod

W3FHN58JFW

to go wam za 1zl poskladaja.

 
Potrzebny prosty fon do 1k. Wytrzymała bateria, żeby się nie wieszał i wazne żeby nie był wielki jak zasrany tablet. Może coś ktoś poleci?
 
Potrzebny prosty fon do 1k. Wytrzymała bateria, żeby się nie wieszał i wazne żeby nie był wielki jak zasrany tablet. Może coś ktoś poleci?
Realme 7 pro widziałem za trochę ponad 1k zł. Mam od grudnia i polecam, a nic lepszego nie znajdziesz w tej cenie. Ekran 6.4 także optymalnie
 
Back
Top