Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@lugasek (mistrz)

Tak patrzę na te laptopy i w sumie mi też by się przydał jakiś nowy komp, bo mój złomek ma już jakieś 12 lat :awesome:

Za 4.5k da się wybrać jakiegoś sensownego lapka żeby starczyło na kilka lat i dźwigało np. RDR2? Albo składać powoli PC i liczyć, że niedługo jakieś karty w sensownych cenach się pojawią?
Laptop da sie. Pc jakis skladak z gtx 1660s/ti i kopac na nim. Wtedy zwroci sie doplata do karty graficznej. Albo konsola go gier.

@lugasek (mistrz)
:antonio:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Olo
@lugasek (mistrz)

Tak patrzę na te laptopy i w sumie mi też by się przydał jakiś nowy komp, bo mój złomek ma już jakieś 12 lat :awesome:

Za 4.5k da się wybrać jakiegoś sensownego lapka żeby starczyło na kilka lat i dźwigało np. RDR2? Albo składać powoli PC i liczyć, że niedługo jakieś karty w sensownych cenach się pojawią?
Pc teraz przegladam.


+

podstawowy monitor typu


+ peryferia od chiniczyka na kilogramy, bo braklo budzetu.


Na allegro jeszcze znalazlem jedna oferte


Nie napisane jaki model karty dokladnie, ale po kodzie producenta wychodzi, ze ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1660 OC EDITION 6GB. Takze oferta wyglada ok.

sferis lepsza karta, allegro lepszy procesor. Dla mnie zawsze lepsza karta wygrywa.


 
@lugasek co myślisz o tych? Grzejący się asus chyba najtaniej w historii

 
Pc teraz przegladam.


+

podstawowy monitor typu


+ peryferia od chiniczyka na kilogramy, bo braklo budzetu.


Na allegro jeszcze znalazlem jedna oferte


Nie napisane jaki model karty dokladnie, ale po kodzie producenta wychodzi, ze ASUS TUF Gaming GeForce GTX 1660 OC EDITION 6GB. Takze oferta wyglada ok.

sferis lepsza karta, allegro lepszy procesor. Dla mnie zawsze lepsza karta wygrywa.



Ewentualnie jeszcze takie lenovo sie co jakis czas pojawiaja. Ale to juz skladaki totalne. Nic tam sie raczej nie rozbuduje.


@lugasek co myślisz o tych? Grzejący się asus chyba najtaniej w historii
Kazdy mocny laptop sie grzeje. Asus od mocnej biedy by mogl byc, ale juz nie ma :) Kupiles?
 
Odnośnie Asusa Tuf a15. Matryca ma kiepską paletę barw i chłodzenie kuleje to fakt. Jednak po obecnej aktualizacji biosu i zmianach w programie RC temperatury rzadko kiedy skaczą powyżej 80 stopni. Nie dusi się przy bardziej wymagających grach. Zakup trafiony.
 
Odnośnie Asusa Tuf a15. Matryca ma kiepską paletę barw i chłodzenie kuleje to fakt. Jednak po obecnej aktualizacji biosu i zmianach w programie RC temperatury rzadko kiedy skaczą powyżej 80 stopni. Nie dusi się przy bardziej wymagających grach. Zakup trafiony.
W dobrym momencie sie pojawiles :) Akurat jak mu promocja uciekla. :beczka:
 

Bartosz Kistella
2 godziny temu
Sklepy to patologia, ostatnio spotkałem sie z sytuacja ze kupuje GPU w stacjonatnym sklepie jako nową a pech dla nich był taki ze po odbior karty zjawiłem sie wczesniej i okazało sie ze owszem karta jest tylko wlasnie kopie i trzeba poczekac. Nie mam nic przeciwko kopaniu ale to juz grubo, sprzedaja uzywane czesci jako nowe, cały sklep jest zaangażowany w prceder do tego stopnia ze nawet usłyszałem ze karta jest ciepła od słonca, tego dnia było +3 stopnie.


:beczka:

Takze juz wszyscy kopią. Na pc i na laptopach. Nawet już kupuja karty i oddaja przed 14 dniami, kupują lapki i oddaja przed 14 dniami, nawet w sklepach juz kopią.
 
czemu zmieniasz pc na laptopa?
Bo, do syna, którego już mam, dołączą bliźniaki i pokoje pójdą na inny cel, łatwiej będzie wieczorami na lapku posiedzieć z dala od dzieciorów żeby ich nie budzić, a miejsce na PC tak na prawdę mam tylko jedno porządne.
 
Ma sie te dwururke :frankapprove:. Zawsze mozna przelozyc bebechy do malej obudowy. Ewentualnie konsola pod telewizor.
Konsola odpada, to nie dla mnie. Aż tak w gry nie gram, jeszcze mogę poczekać, zobaczymy co to będzie, na razie na PC spokojnie siedzę, a może gdzieś znajdę dla niego miejsce...
 
Konsola odpada, to nie dla mnie. Aż tak w gry nie gram, jeszcze mogę poczekać, zobaczymy co to będzie, na razie na PC spokojnie siedzę, a może gdzieś znajdę dla niego miejsce...
ja bym poszukal miejsca. Ewentualnie mozemy cos pokombinować i przelozyc te bebechy do malej obudowy, wtedy zmiesci sie wszedzie.
 
Last edited:
Back
Top