Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

"Ale Andrzej teraz M jak miłość oglądam" :kis:
giphy.gif
 
@lugasek jakbym teoretycznie chciał się zainteresować kopaniem to jaki laptop i/lub komputer możesz polecić?
Ale chcesz zacząć kopać dla zarobku?. Czy chcesz sobie kupić sprzęt tak, czy tak i przy okazji, żeby wpadało parę złotych na piwo?.
 
Last edited:
Ale chcesz zacząć kopać dla zarobku?. Czy chcesz sobie kupić sprzęt tak, czy tak i przy okazji, żeby wpadało parę złotych na piwo?.
Chce kupić sprzęt tak czy tak i dodatkowo może cos pokopać? Jak jest z kopanie ethereum na macu z M1?

Edit. doczytałem, że się da ale nie opłaca się
 
Panowie czy jest szansa że w najbliższych miesiącach coś potanieją te podzespoły? Mój 10 letni PC już ledwo zipie, chciałem coś na jesieni nowego kupić, ale jak patrzę na ceny to trochę mnie telepie.
 
Panowie czy jest szansa że w najbliższych miesiącach coś potanieją te podzespoły? Mój 10 letni PC już ledwo zipie, chciałem coś na jesieni nowego kupić, ale jak patrzę na ceny to trochę mnie telepie.
do czego pc potrzebujesz?
 
Z czystej ciekawości, strzelam w ciemno że wiesz, ile wychodzi $ + - pobór energii w skali miesiąca jak komp kopie jak dobrze rozumiem 24h? @lugasek
 
Z czystej ciekawości, strzelam w ciemno że wiesz, ile wychodzi $ + - pobór energii w skali miesiąca jak komp kopie jak dobrze rozumiem 24h? @lugasek
Zalezy jaka karta, jak drogi masz prad i ile pradu bierze reszta podzespolow.

Ja mam ryzen 3600 i rx 5700xt i jak patrzylem miernikiem to z 200w bierze caly komp jak kopie. To bedzie ze 100zl na msc. Po odliczeniu pradu zostanie z 400zl na msc.

masz duzo kalkulatorow na necie wystarczy wpisac i ile pradu lutujesz i ile kosztuje u ciebie prad i ci policzy.



 
jaki masz pc teraz?
Procek AMD FX 6100, karta graficzna jakiś Radeon OEM (niedawno spalił mi się GF palit 560 i kupiłem na szybko byle działało), 8GB ramu DDR 3, karta główna jakiś stary ASUS pod AMD, dysk SSD 128GB pod system i 1TB HDD. Wrzucę dokładnie co tam jest jak będę w domu. Generalnie chyba nie chciałbym już w tego rupiecia inwestować, bo tak na prawdę nie ma tam już nic co w dzisiejszych czasach byłoby akceptowalne.
Jakieś 10 latek temu złożyłem to za ok. 3,5 tys. I był to na tamte czasy mocny zestaw, dzisiaj raczej śmietnik.
 
Procek AMD FX 6100, karta graficzna jakiś Radeon OEM (niedawno spalił mi się GF palit 560 i kupiłem na szybko byle działało), 8GB ramu DDR 3, karta główna jakiś stary ASUS pod AMD, dysk SSD 128GB pod system i 1TB HDD. Wrzucę dokładnie co tam jest jak będę w domu. Generalnie chyba nie chciałbym już w tego rupiecia inwestować, bo tak na prawdę nie ma tam już nic co w dzisiejszych czasach byłoby akceptowalne.
Jakieś 10 latek temu złożyłem to za ok. 3,5 tys. I był to na tamte czasy mocny zestaw, dzisiaj raczej śmietnik.
Liczylem, ze masz jakas sensowna karte graficzna, ktora moglbys przelozyc do nowego kompa. Jaki budzet masz zaplanowany na sam pc?.
 
Na Allegro dzisiaj o 12 wrzucili blisko 1000szt PS5, a o godzinie 13:40 sprzedane. Boty pierdolone, zajebane. Chyba nigdy nie kupię swojej pierwszej konsolki.:płacz:
:burnit::burnit::burnit:


 
Tak wrzucalem wyzej

Najtanszy sensosowny nowy pc jaki znalazlem. Te ze sferis juz podrozaly.



Sprawdzilem z ciekawości i kupując podzespoły osobno i składając taki sam komp, wychodzi prawie 1000zł drożej niż w ogłoszeniu i to jeszcze przesyłek nie liczyłem, pewnie około 100 w sumie. Więc wychodzi że oferta warta uwagi.
Ale ja chcę PlayStation.
PS. Kumpel tydzień temu kompa z taką kartą i prockiem też serii 10 ( nie wiem dokładnie jaki ale K) upchnął za 5000 koła. Zarobił na nim 700zł (komputer miał 3 tygodnie).
 
Na Allegro dzisiaj o 12 wrzucili blisko 1000szt PS5, a o godzinie 13:40 sprzedane. Boty pierdolone, zajebane. Chyba nigdy nie kupię swojej pierwszej konsolki.:płacz:
:burnit::burnit::burnit:


Poszło w 1h40min? Czy coś źle napisałeś? To i tak długo było dostępne.
 
Sprawdzilem z ciekawości i kupując podzespoły osobno i składając taki sam komp, wychodzi prawie 1000zł drożej niż w ogłoszeniu i to jeszcze przesyłek nie liczyłem, pewnie około 100 w sumie. Więc wychodzi że oferta warta uwagi.
Ale ja chcę PlayStation.
PS. Kumpel tydzień temu kompa z taką kartą i prockiem też serii 10 ( nie wiem dokładnie jaki ale K) upchnął za 5000 koła. Zarobił na nim 700zł (komputer miał 3 tygodnie).
taki komp powinien kosztowac 3k. Ale tak jak pisalem. Jak na dzisiaj oferta jest dobra.
 
Poszło w 1h40min? Czy coś źle napisałeś? To i tak długo było dostępne.
Sprawdziłem po tym czasie i nie było. W ile poszło to nie wiem.
Gdyby kupno poprzez boty i kupno więcej niż 1szt na konto było by zablokowane, to bym zdążył.
:childcry:
 
Sprawdziłem po tym czasie i nie było. W ile poszło to nie wiem.
Gdyby kupno poprzez boty i kupno więcej niż 1szt na konto było by zablokowane, to bym zdążył.
:childcry:
Na takie aukcje to trzeba byc przed czasem i
f5.png


a ty sie dziwisz, ze po godzinie juz nie bylo :) No i cos slabo polujesz, bo widzialem juz kilka razy w tym miesiacy zestawy do kupienia, a wcale nie szukalem.
 
Back
Top