Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Odradzam Lapy MSI. Już w drugim padła mi sekcja zasilania zaraz po gwarancji. Wcześniej model GT72 i teraz GT75 oba w topowych konfiguracjach w swoim czasie.
 
Szukam telefonu na prezent dla taty. Chcę wydać około 1500zł, jesteście w stanie polecić coś w tej cenie?
 
Sprawdzony model, z nowszych ciekawie wygląda nowy redmi note 10 pro.
Ale jak chcesz droższy, to chyba do 1500zł ten redmi note 10 pro jest najlepszy ogólnie na teraz. Konkurencja jeszcze chyba nie wyszła do tego modelu w Polsce.
 
Jak nie będzie grane to nie wiem, czy potrzeba smartfon za 1,5k? Jakaś motorola G8 Power nie wystarczy?
Tata nie zmienia telefonów często, więc nie chcę mu kupować najtańszego. Wystarczy powiedzieć, że do dzisiaj używa lg g2 :D
 
z voucher od hp byłby ok, tak to normalna cena.
A jakie zdanie masz o tych:

 
A jakie zdanie masz o tych:

jednak nie pc? :)
 
Co zrobić jak pc nie ma?
Są, ale drogie :).

Tego asusa ma @ALRI Może powie jak się sprawuje po czasie. Oferta ok, ekran średni no i chłodzenie średnie. Od acera wolałbym tego



Pc to gotowce raczej

 
Są, ale drogie :).

Tego asusa ma @ALRI Może powie jak się sprawuje po czasie. Oferta ok, ekran średni no i chłodzenie średnie. Od acera wolałbym tego



Pc to gotowce raczej

A kiedy będą takie w polskiej dystrybucji?
 
Jak mu wystarczało 16gb do tej pory, to 64 chyba nie zapełni :). Kompa podkręcałeś coś, czy zostawiłeś tak jak było?.
W kompie jedynie podkręciłem kartę graficzną (o tym pisaliśmy wcześniej), procesora jeszcze nie tykałem, ale i na niego kiedyś przyjdzie pora.
 
a nie wiem. W kom piszą coś o wakacjach. Ale nawet jak będą to zejdą szybko. Bo nie ma na czym grać. No i na laptopach też kopią. Na pepperze widziałem, że nawet kupują lapki, kopią i oddają przed 14 dniami.
W kompie jedynie podkręciłem kartę graficzną (o tym pisaliśmy wcześniej), procesora jeszcze nie tykałem, ale i na niego kiedyś przyjdzie pora.
Widziałeś 11 gen intela? :beczka: Aio jak sprawuję, cicho chodzi?
 
ale 6/64 ? Tego nie brałem pod uwagę.

8gb patrzylem

dzisiaj dostepny :beczka: tylko kolor ryzykowny

 
a nie wiem. W kom piszą coś o wakacjach. Ale nawet jak będą to zejdą szybko. Bo nie ma na czym grać. No i na laptopach też kopią. Na pepperze widziałem, że nawet kupują lapki, kopią i oddają przed 14 dniami.

Widziałeś 11 gen intela? :beczka: Aio jak sprawuję, cicho chodzi?
Aio wcale nie słyszę, Radeon szumi dość mocno pod obciążeniem. Co do 11tej generacji to podobno intel dał dupy ze sterownikami, więcej informacji nie mam, bo nie śledziłem tematu.
Spory skok w wydajności?
 
Aio wcale nie słyszę, Radeon szumi dość mocno pod obciążeniem. Co do 11tej generacji to podobno intel dał dupy ze sterownikami, więcej informacji nie mam, bo nie śledziłem tematu.
Spory skok w wydajności?
Jaką masz edycje tego rx'a? Pewnie trzeba ręcznie wentylatory ustawić i napięcie zbić w okolice 1100mv.
Spory skok w wydajności?
Nie ma co sobie głowy zawracać. Wydajność minimalnie lepsza(choć nie zawsze), kosztem poboru prądu, wyższymi temp i wyższą ceną.
 
Jaką masz edycje tego rx'a? Pewnie trzeba ręcznie wentylatory ustawić i napięcie zbić w okolice 1100mv.

Nie ma co sobie głowy zawracać. Wydajność minimalnie lepsza(choć nie zawsze), kosztem poboru prądu, wyższymi temp i wyższą ceną.
Sapphire Nitro +
Dostrajanie mam ustawione na ręczne, napięcie 1100mV przy częstotliwości 2000
 
Sapphire Nitro +
Dostrajanie mam ustawione na ręczne, napięcie 1100mV przy częstotliwości 2000
Musisz pokombinować z ustawieniem wentylatorów. Zobacz jakie masz temp. pod obciążeniem. Jak są w okolicach 70stopni, to spokojnie możesz zmniejszyć obroty wentylatorów.

Jeszcze może być kwestia sterowników. Na niektórych wersjach opcja auto jest zrąbana i wentyle się kręcą jak porąbane, albo co jakiś czas przyspieszają. Ja mam zawsze manualnie ustawione i chodzi elegancko. Ustaw sobie suwakiem max prędkość na 40% na początek i zobacz.
 
Last edited:
@lugasek (mistrz)

Tak patrzę na te laptopy i w sumie mi też by się przydał jakiś nowy komp, bo mój złomek ma już jakieś 12 lat :awesome:

Za 4.5k da się wybrać jakiegoś sensownego lapka żeby starczyło na kilka lat i dźwigało np. RDR2? Albo składać powoli PC i liczyć, że niedługo jakieś karty w sensownych cenach się pojawią?
 
Back
Top